Sayfa 110/133 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1063 madde; 873 - 880 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Duduş boncukları diziyon yine arkandayız...

2.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Bugün tavan olur diye bekliyordum sanırım olmayacak...
    Tavan olmasını istemiyorum sayın acemşah, düzenli olarak günlük %3-5 ler yeter de artar bile İnanmayacaksın belki ama tavan yapan hisseyi sevmiyorum...

3. Ekim 2023 ile bugün arası qnb 627 bin Piramıt 472 bin iş yat 368 bin hsbc 330 bin halk 200 bin almış ctiy 1.800 satmış ypk 322 vakıf 260 bin meksa 100 ctiy 2 milyon lot u mu bekliyorsun

4.  Alıntı Originally Posted by m.gers Yazıyı Oku
    Tavan olmasını istemiyorum sayın acemşah, düzenli olarak günlük %3-5 ler yeter de artar bile İnanmayacaksın belki ama tavan yapan hisseyi sevmiyorum...

İngiltere serbest ticaret anlaşması sağlık turizmi başta olmak üzere hizmetler sektörünü yeniden ele alacak şekilde düzenleniyor. Velhasıl şu an en az 150 lirada olmamaız gerekirdir. bir iki tavan dahi bozmaz sizleri..

İngiltere ve Türkiye yeni bir serbest ticaret anlaşması için görüşmelere başlayacak
    14/03/2024 14:00:26

İngiltere ve Türkiye, yeni bir Serbest Ticaret Anlaşması (STA) müzakerelerine resmen başlayacak.
    Ticaret Bakanı Kemi Badenoch yaptığı açıklamada "Halihazırda gelişen bir ticari ilişkimiz var ve bu ilişki yeni ve modernize edilmiş bir ticaret anlaşmasıyla daha da güçlenecek" dedi.
    Badenoch, yeni bir anlaşmanın İngiltere'nin hizmet sektörüne "bu büyüyen pazarda rekabet avantajı sağlayabileceğini ve İngiltere genelinde istihdamı destekleme potansiyeline sahip olduğunu" söyledi.
    Ticaret Bakanlığı, NATO müttefiki olan Türkiye ile müzakerelerin ilk turunun yaz aylarında yapılmasının beklendiğini söyledi.

2 Milyar Dolar

5. beni 1-2 tavan kesmez.

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    İngiltere serbest ticaret anlaşması sağlık turizmi başta olmak üzere hizmetler sektörünü yeniden ele alacak şekilde düzenleniyor. Velhasıl şu an en az 150 lirada olmamaız gerekirdir. bir iki tavan dahi bozmaz sizleri..

İngiltere ve Türkiye yeni bir serbest ticaret anlaşması için görüşmelere başlayacak
    14/03/2024 14:00:26

İngiltere ve Türkiye, yeni bir Serbest Ticaret Anlaşması (STA) müzakerelerine resmen başlayacak.
    Ticaret Bakanı Kemi Badenoch yaptığı açıklamada "Halihazırda gelişen bir ticari ilişkimiz var ve bu ilişki yeni ve modernize edilmiş bir ticaret anlaşmasıyla daha da güçlenecek" dedi.
    Badenoch, yeni bir anlaşmanın İngiltere'nin hizmet sektörüne "bu büyüyen pazarda rekabet avantajı sağlayabileceğini ve İngiltere genelinde istihdamı destekleme potansiyeline sahip olduğunu" söyledi.
    Ticaret Bakanlığı, NATO müttefiki olan Türkiye ile müzakerelerin ilk turunun yaz aylarında yapılmasının beklendiğini söyledi.

yapacaksa seri hareketlerle 355 kadara tavan serisine bağlasın..ordan verelim kısa gunun karı diyelim
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. Yeni yüzyılın’ yıldızı sağlık turizmi olacak
    Aslı İlayda Bodur
    By
    Aslı İlayda Bodur
    14 Mart 2024

Türkiye; deniz, kum, güneş turizmi dışında sağlıktan doğaya, spordan kültür turizmine kadar birçok alanda milyonlarca turist çekerken, son yıllarda en büyük ataklardan birini ise sağlık turizmi ile gerçekleştirdi. 2022 yılında Türkiye’nin sağlık turizminde 4 milyar dolarlık gelirle rekor kırdığını ifade eden Türk Sağlık Turizmi Derneği (TÜSATDER) Başkanı Dr. Servet Terziler, atılacak adımlarla ve özellikle markalaşma çalışmalarıyla Türkiye’nin 2024 yılında sağlık turizminden elde ettiği gelirin 4 milyar doların üzerine çıkabileceğini söyledi. Katma değerli sağlık turistini getirmek adına devlet destekli düzenli ve sürekli eğitimlerin yapılması gerektiğine dikkat çeken Terziler, Türkiye sağlık turizmini artırmak için ‘Sağlık Turizm Kalkınma Ajansı’nın bir an önce kurulmasının elzem olduğunu dile getirdi. Terziler, “Sağlık turizmi olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonu doğrultusunda ilerlemek ve ülke turizmine katkı sağlamak amacıyla bu yıl Türkiye’nin ‘Sağlık Turizmi Yüzyılı’ olacak hedefiyle yola çıkalım.” ifadelerini kullandı.

7. şu ilaç araştırmaları umarım iyi gidiyordur.... Var bi hayalimiz milyar dolar cinsinden!

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    2 Milyar Dolar

8. Bir boncuklu grafikte ben çizeyim..

Fd/Favök 44 şu an..

100 e gider mi dersiniz?

Sayfa 110/133 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız