Sayfa 10/134 ÝlkÝlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1066 madde; 73 - 80 arasý.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Saðlýk ve Eðitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Kap haberinde ki satýn alýnan 30.5 milyon dolar ile medya haberlerinde ki 1 milyar tl örtüþmüyor. Kap haberini doðru kabul etmek lazým tabi ki. 800 milyon gibi bir rakama alýnmýþ yer. Çok çok iyi bir rakam.

https://mallreport.com.tr/izmirdeki-...bi-belli-oldu/

2. Týnaztepe Saðlýk Grubu Çok kelepire bir yer almýþ. Benim gözümde o mülkün deðeri Týnaztepe Saðlýk Grubunun þuan borsada iþlem gören piyasa deðerine eþittir.

Bilseydik hissenette aramýzda para toplar biz alýrdýk.

3.  Alýntý Originally Posted by acemþah Yazýyý Oku
    Uzun süredir izliyordum ve bugün
    355 lira hedefimle portföyüme ekliyorum.
    Adelden sonraki en iyi gelecek vaad eden bilançosu var. Yýl sonu tahminime göre 1.5 ila 2.2 milyar TL kar acýklayabilir.
    Savunma sanayinden daha fazla büyüme ve geliþmeye acýk bir sektör haline gelmiþ saglýk sektörü..
    Adel segyo ve TNZPT güçlü bir portföy en gelecek vaad eden þirketler ..

Bol kazançlar dilerim
    Sen bildiðin yolda yürü üstat peþindeyiz

4. KAP Açýklamasý

"Þirketimizin halka arz izahnamesinde, sermaye artýrýmýndan elde edilecek fonun kullaným yerleri arasýnda beyan edilmiþ olan ve þirketimizin toplam elektrik enerjisi ihtiyacýnýn yaz kýþ ortalama %80 inden fazlasýný karþýlamasý beklenen 2300 kW kurulu güce sahip Güneþ Enerjisi Santrali (GESprojemizin GDZ Elektrik Daðýtým A.Þ tarafýndan geçici kabulü yapýlmýþ olup elektrik üretimine ve üretilen elektrik enerjisinin mahsuplaþmak üzere Ulusal hatta verilmesine baþlanmýþtýr.

Kamuouyuna saygýyla duyururuz.

Vay be, ges iþinide geçen ay halletmiþ þirket.

TNZTP, 2004 yýlýnda kurulmuþ, merkez ofisi Ýzmirde olan genel medikal ve cerrahi hastaneler sektöründe faaliyet gösteren bir þirkettir. Þirket, þeker hastalýðý, kalp hastalýðý, kanser, obezite, ortopedi, göz hastalýklarý, diþ saðlýðý ve estetik gibi alanlarda saðlýk hizmetleri sunmaktadýr. Ayrýca þirket, eðitim hizmetleri de vermektedir. Þirketin bünyesinde Týnaztepe Üniversitesi, Týnaztepe Meslek Yüksekokulu ve Týnaztepe Saðlýk Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bulunmaktadýr. TNZTP, endüstriyel ürün ve hizmetler sektöründe faaliyet göstermekte olup, Borsa Ýstanbulda iþlem görmektedir. TNZTPnin vizyonu, saðlýkta kalite ve güvenin adresi olmaktýr.

https://www.halkaarz.net/saglik-sirk...ges-aciklamasi

5.  Alýntý Originally Posted by 2Ekmek1Samsun Yazýyý Oku
    Sn.Acemþah, Buca 1+1 daireleri Ege park satýþ sözleþmesine takas yoluyla verildiðini biliyorum.

Bir de net kar rakamýný somutlaþtýrýrmýsýnýz 6 ay 1.5 milyar TL kar edecek demiþsiniz.
    50 adeti verildiði kap acýklamalarýnda mevcut.
    Geriye 150 adet kalýyor.
    Efendi nick'li bir yazar bir kaç sayfa geride yazmýþ zaten: bu AVM hotel alýmý için elindeki gayrimenkulleri kullanacak,
    2 Milyar Dolar

6. Herkesin radarýndaki, borsada hücum ettikleri savunma sanayi verileri gecen yýl 12 milyar dolar ciro ve 3.4 milyar dolar ihracat.

Saðlýk sektörü ise 250 milyarlýk bir sektör gecen yýl verilerine göre 2025 te 450 milyar tl seviyesinde olmasý beklenmekte, velhasýl 50 milyar dolarlýk bir sektör ve 20 milyar dolarlýk kýsmý saðlýk malzemesi, cihaz, ekipman taný cihazlarý tek kullanýmlk malzeme vb..
    Geçtiðimiz yýl Türkiyenin saðlýk Turizmi geliri 4 milyar dolar ile savunma sanayi ve enerji sektörünü gecrek rekor kýrdý ve doðru adýmlarla 5 yýl içinde yýllýk 20 milyar dolarlýk bir büyüklüðe ulaþmasý beklenmektedir.
    Þimdilik bu gelirlerin %35 saç ekiminden ve genellikle Ýstanbul merkezli daha cok Araplara yönelik. Ancak sac ekiminden daha fazla gelir getirebilecek potansiyel yaþlý bakýmý ve güzellik ameliyatlarýnda bunun da merkezi Ýzmir olacak, Medikal turizmde zengin avrupalýnýn tercihi izmir olmuþ. Burun Diþ Dudak gibi güzelleþmelere cýlgýn paralar harcanýyor, iyileþme dönemlerinde Eski tarihi turistik yerleri ziyaret ediyorlar.
    Velhasýl KIL ekonomisi bile savunma sanayini ve enerji sektöründen daha büyük hale gelmiþ.
    Bu büyümeden bu büyük zenginleþme fýrsatlarýndan faydalanmak istifade etmek Týnaztepenin büyümesinden yararlanmak artýk sizin tercihinize kalmýþ.. 5 yýlda temetü alýmlarý ile Adelde 1'e 200 kazandým Yýllýk ortalama 40 kat, hiç bir makine hiç bir trader bu oraný tutturamaz alýp satarak, Alýp az sabýr ile hissenin gelir katlama özelliðinden faydalanmak gerekir, Al-Sat ile bir arpa boy ilerlenmez tecrübe ile sabit, 1000 lotunuz bile týnaztepede 2-3 yýl sonra büyük dertlerinize derman olacaktýr.

Bol kazançlar dilerim.

https://www.aa.com.tr/tr/saglik/turk...abilir/2878577
    2 Milyar Dolar

7.  Alýntý Originally Posted by Efendi Yazýyý Oku
    Yönetim kurulumuzun 16/06/2023-2023/021 no'lu kararý ile; Ýzmir ili Balçova ilçesi Ýnciraltý mevkii 1316 ada 5 parselde kayýtlý Bahçelerarasý Mahallesi Mithatpaþa Cad. N44 Balçova/ÝZMÝR adresinde bulunan 19439510 zemin numarasý ile kayýtlý ana taþýnmaz üzerindeki AVM ve Otel/Rezidans binasýndan oluþan kompleks yapýnýn tamamýnýn mevcut operasyonel faaliyetlerimizi geliþtirmek ve büyütmek amacýyla satýn alýnmasý için gayrimenkul satýþ vaadi ve gerekli baþkaca sözleþmelerin imzalanmasýna karar verildiði ilgili tarihte kamuya duyurulmuþtu.

21.07.2023 tarihinde imzalanan ek protokol ile belirlenen detaylar özetle aþaðýdaki þekildedir:
    ° 16.06.2023 tarihinde özel durum açýklamasýyla kamuya duyurulan maddi duran alýmýnýn, þirket hisse devri yöntemiyle (taþýnmazý mülkiyetinde bulunduran finansal duran varlýðýn alýmý yöntemiyle) gerçekleþtirilmesine karar verilmiþtir.
    ° Bu yöntem gereði, Ýzmir ili Balçova ilçesi Ýnciraltý mevkii 1316 ada 5 parselde kayýtlý Bahçelerarasý Mahallesi Mithatpaþa Cad. N44 Balçova/ÝZMÝR adresinde bulunan 19439510 zemin numarasý ile kayýtlý taþýnmazý mülkiyetinde bulunduran þirket bölünme ve satýþa konu taþýnmazýn bölünen yeni þirkete aktarýlmasý iþlemlerini tamamlanmasýnýn ardýndan söz konusu yeni þirketin %45 hissesi tarafýmýza devredilecektir.
    ° Konuya iliþkin toplam 7.750.000 USD lik ön ödemeler yapýlmýþ olup, kalan kýsmýn 7.500.000 USD lýk bölümünün taþýnmazýn yeni þirket üzerine geçtiði ve %45 hisse devri yapýldýðý tarihte ödenmesi planlanmaktadýr.
    ° Tüm bu iþlemlerin tamamlanmasýyla birlikte geriye kalan tutar 16/11/2023 tarihinde ödenecek ve söz konusu þirketin kalan %55 hissesinin tamamý da bu tarihte þirketimize devredilmiþ olacaktýr.

Þirketimiz Yönetim Kurulu'nun 21.07.2023 tarihli toplantýsýnda, yapýlacak iþbu ödemelere iliþkin satýþ bedelinden düþülmek üzere;
    ° Ýzmir ili Buca ilçesi Týnaztepe Mahallesi 42674 ada 15 parselde tapuya kayýtlý inþaat projesinden 50 adet 1+1 vasýflý taþýnmaz yaptýrýlacak ekspertiz bedellerinin deðer ortalamasý üzerinden satýcý tarafa devredilmesine,
    ° Ayrýca, bu satýn alma iþleminden dolayý þirketimizin Nakit ve Nakit Benzeri varlýk dengesinin muhafaza edilmesi ve Þirketimizin borç yükünün arttýrýlmamasý amacýyla, bilançomuzda yatýrým amaçlý gayrimenkuller kaleminde izlenen Osmangazi Daðdibi 31 Pafta 3995 Ada 1 Parselde ve Ýzmir Balçova Ýnciraltý 2288 ada 62 parselde bulunan taþýnmazlarýmýzýn satýþa çýkarýlmasýna karar verilmiþtir.
    ° Böylelikle sahip olduðumuz yatýrým amaçlý varlýklarýmýzýn satýþýndan elde ettiðimiz kaynaðýn da mevcut operasyonel faaliyetlerimizi geliþtirmek ve büyütmek amacýyla kullanýlmasý saðlanacaktýr.

Satýn alýnmasý planlanan Finansal Duran Varlýða iliþkin yeni kurulacak þirket bilgilerinin ve satýþa konu gayrimenkullerin muhammen bedellerinin belirlenmesi de dahil olmak üzere, konuya iliþkin geliþmeler kamuoyunun bilgisine sunulacaktýr
    Bucada ki daireler ile takasa girilmiþ, Balçova avm ve otel alýþýnda. Borçlanmamak içinde Ýzmir de iki gayrimenkulünü satýþa çýkarmýþ Týnaztepe. Hemde þirketin kasasýnda 465 milyon nakite olmasýna raðmen borçlanmak istemiyoruz demiþler. Efsane iþler bunlar maþallah. Sevdim bu yönetimin anlayýþýný

Bu þirketin ne kadar gayrimenkulü var acemþah koysada hepsini tek tek görsek burdan. Dün akþam internette aratýrýrken Buca da 4 hektar (40 dönüm arsamýzý) ges için tahsis ettik ges ve üzerine ges kurduk demiþler. Ýzmir’in yarýsý bu þirketin sanýrým.

8.  Alýntý Originally Posted by MAHARAJ Yazýyý Oku
    Bucada ki daireler ile takasa girilmiþ, Balçova avm ve otel alýþýnda. Borçlanmamak içinde Ýzmir de iki gayrimenkulünü satýþa çýkarmýþ Týnaztepe. Hemde þirketin kasasýnda 465 milyon nakite olmasýna raðmen borçlanmak istemiyoruz demiþler. Efsane iþler bunlar maþallah. Sevdim bu yönetimin anlayýþýný

Bu þirketin ne kadar gayrimenkulü var acemþah koysada hepsini tek tek görsek burdan. Dün akþam internette aratýrýrken Buca da 4 hektar (40 dönüm arsamýzý) ges için tahsis ettik ges ve üzerine ges kurduk demiþler. Ýzmir’in yarýsý bu þirketin sanýrým.
    Ýnternete Mordoðan manal koyu üzümcü adasý yazýn mesela o yarým ada sizin

orada milyarder avrupalý ailelelrin yaþlýlarýnýn bakým turýzmý yapýlacak diye tahmin ediyorum.
    Foto yükleyemiyorum her halde 400 -- milyon eder...

https://www.instagram.com/p/CSq3KSHgzUw/?img_index=1
    2 Milyar Dolar

Sayfa 10/134 ÝlkÝlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •