Sayfa 119/134 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon
Arama sonucu : 1067 madde; 945 - 952 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by smsnl Yazıyı Oku
    Bu sabir olayı gerçekten çok zor. Sabri veren Allah kazancı da nasip eder inş. Bol kazançlar…

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dünyanın bir çok anlı şanlı ekonomisinde, emeklilik sistemi bazı ülkelerinde sağlık sistemi çökmüş haldedir. Bazı ülkelerde ise hem emeklilik hemde sağlık sistemi çökmüş durumda.
    Japonya Fransa Almanya İngiltere.....
    Ülkemizde de görüldüğü üzere emeklilik sistemi çökmüştür...Yaşlıları büyük bir ayakbağı olarak olarak görmektedirlet
    Sağlık sistemimiz can cekişmektedir.

Ücretler düzeyi birbirine çok yaklaşmış adeta herkes asgari ücretli olmuştur.

10.bin liralık emekli maaşı ile bu ülkenin bugünlerinde emeği olan yaşlılar ölüme fakirliğe açlığa mahkum edilmektedir. Bir simit fırında 15 TL...yeni bir iskarpin 3 bin TL bir alelade gömlek mintan 700..800 liradan başlıyor.. çarşı pazarda develüasyonlu fiyatlar yaşanırken merkez bankası doları tutma adına milyar dolarlar yakmakta ... Haram olan tatil fiyatlarında bile Yunanistan'da tatil Türkiye'den 1 kat daha ucuz hale gelmiştir.
    Sonuç olarak emeklilik sistemimiz cöktü... Yeni emeklilik sistemi borsa...
    Tınaztepe sağlık gibi geleceği parlak temettü veren büyümeyi ilke edinen nadide şirketleri bulup yıllarca biriktirmek artık tek çare..!
    Borsada artık sabah al aksam sat dönemi bitti... Tanıdığım Genc doktorlar mesela emeklilikleri için Tınaztepe alıyorlar her ay ve satılmamak üzere yaşlılıklarında 10nbin lira yerine Tınaztepe temettüleriyle gecinebilmek için.. Bunun içinde mecburen yada severek insanlar sabır göstermek zorundadır..
    Yoksa 2 günde biten 10 bin lira ile emeklilik gecmez..

Yeni emeklilik sistemi hayırlı Uğurlu Olsun.
    2 Milyar Dolar

2. TNZTP hisse başı 3 TL temettü verirmi ki 🤔

3.  Alıntı Originally Posted by m.gers Yazıyı Oku
    TNZTP hisse başı 3 TL temettü verirmi ki 🤔
    Sayın Acemşah
    Tınaztepe Temettü verecek kıvama gelene kadar
    Şu anda Yılda Dört defa Temettü ödeyen Şirketlere
    Yatırım yapılması daha mantıklı değilmi
    Örneğin Egpro, Doaş gibi

4. Her zaman arkandayız.

5.  Alıntı Originally Posted by ucankus Yazıyı Oku
    Sayın Acemşah
    Tınaztepe Temettü verecek kıvama gelene kadar
    Şu anda Yılda Dört defa Temettü ödeyen Şirketlere
    Yatırım yapılması daha mantıklı değilmi
    Örneğin Egpro, Doaş gibi
    İşte işin sırrı sizin kelimelerinizde : Tınaztepe temettü verecek kıvama kadar .....Yeni Emeklilik Borsa anlayışı ile ilgili bir örnek vereyim.

5 yıl önce Bir ceviz fidanı aldınız ve ilacını suyunu gübresini sevginizi ve sabrımızı verdiniz fırtınalar çıktığında korktunuz ama ısrarla 50 liraya aldığınız ceviz fidanı 5. Yıl sonunda ilk meyvesini verdi çok degıl 10 kilo... Bu yıl cevizin kilosu 150 TL.. 1500 liralık geliriniz oldu ve 1500 TL ide yeni 3 tane fidan alıp diktiniz onlarda 5 yıl sonra ürüne gelire dönüşecek..
    İlk ceviz fidanı diktiğinizden bu yana 10 yıl geçmiş olsun yani bundan 5 yıl sonra yaklaşık 50 kilo ürün alacaksınız ve 5 yıl sonraki ceviz fiyatını bilmiyorum ancak size iyi büyük bir zenginlik sunacağını tahmin edebiliyorum... Aradan 20 yıl gectiğinde fidanınız artık belki 80 belki 100 kilo ürün vermeye başlayacak ilk başlangıç zamanına göre sizin için büyük bir servet.....

Şimdi size büyük servetler sunacak bir fidanı mı almak yada 20..30 yaşına gelmiş ve fahiş fiyata ulaşmış ceviz agacı mı almak ? Bu sizin sabrı ve servet gelir anlayışınıza bağlıdır..

Ben fidanı severim..az sabır ile olur goruk helva..!
    Tabi her fidan ceviz değildir, adam olacak fidanı iyi tanımak lazım... Daha önce nerden nereye gelmiş iyi edüt etmek lazım.

Velhasıl Türkiye'de 1 milyon kişiye 18 hastane 1000 kişiye 3.2 yatak düşmekte 1450 özel hastane ve yaklşık 500 özel hastanesi olan şirket var.
    Türkiye muayene sayısı nüfusun 10 katı 850 milyon ve özel hastaneler 300 milyon kez hasta muayene etmiş.
    Sadece bir muayene ücreti için vatandaştan 750 lira para alıyorlar 225 milyar ve devlette bu muayeneler nedeniyle özel hastanelere 175 milyon ödemiş toplam sadece ve sadece muayene gelirleri 400 milyar TL ye ulaşmış... Çok çok büyük bir pazar yaşlanan nufus .
    Büyük hastane zincirlerine baktığımızda sayısı 10 bile değil ki Tınaztepe de ilk 10da yabancı ortaklıkları hep ve genelde büyük borc ile işletmeler dönüyor Tınaztepe ise kendi mülklerinde kendi Özkaynakları ile iş yapmakta..
    Neticede ilerde yaşlandığınızda bir ceviz ağacının size bakmasını istiyorsanız bence Tınaztepe...
    2 Milyar Dolar

6. Sayın Acemsah Balçova daki birleşmenin bize ne faydası olacak

7.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Sayın Acemsah Balçova daki birleşmenin bize ne faydası olacak
    Pek yakında ilk faydalarını fiyat üzerinde göreceğiz diye düşünüyorum. Sonrasındaki faydaları ise cokomelli olur diye değerlendiriyorum..
    Bildiğim kadarıyla Türkiye nin en büyük özel sağlık kompleksi olacak.. burada belki 1000 yakın doktor sabah akşam sizin cevizlerinizin çoğalması için emek verecek ter dökecek..Sizin tek yapmanız gereken ise sabır göstermek.

Şimdi yaklaşık 6 yıl önce 12 liradan aldığım Adelden son temettüsü ile 20 lira civarında toplam temettü aldım ancak temettüsü ilerde hisse aldığım için maliyetim eksi 200 lerde şimdi ilk meyvelerini veren adel için bana 830 lira teklif ettiler vermedim .. oradan düşürdüler 300 kere vermedim şimdi cıkardılar 680 e vermedim.. yarın yaparlar 3000 ... 5000 yine vermem neden vereyim bu yıl 6 TL temettü veren adel seneye 50 lira 60 lira temettü verecek 25 milyon öğrenci var Amerika'ya Avrupa ya Arap ülkelerine japonya ya kalem kırtasiye satmaya başladı ünicefin tedarikçisi oldu
    Geldi 500 milyon dolar degere global oldu ne eksikliği var 30 milyar dolarlık bic ten 59 milyar dolarlık pilot newell den ?
    Üstelik şimdi 10.000 kırtasiye de cep telefonu tablet bilgisayar laptop yazıcı kulaklık vs vs satmaya baslıyorken bu bedava fiyata neden satayım? 10.000 veren olursa satmayı düşünürüm ama..
    İşte Tınaztepeyi ben fidan iken 35..40 lira arası aldım 50 den de aldım ortalama 40 lira..
    Bu büyük dev sağlık kompleksi devreye girdiğinde Avrupalı zengin hastalar burada şifa bulmaya geldiğinde bana değil 100 lira 1000 lira versenizde satmam.Temettülerle emekliliği herkese tavsiye ederim.

Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

8. Net Dönem Karı 822.718.070

Sayfa 119/134 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •