Sayfa 59/133 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1063 madde; 465 - 472 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Suudi arabistnın multimiyar dolarlık sağlık sektörü yatırımlarından, medical ve sağlık turizmi harcamalarından Tınaztepe ne kadar yararlanacak acaba? Merak içindeyiz, Dünya sağlık fuarında Araplar para saçmış...

Saudi minister foresees multibillion-dollar health sector investments

https://www.arabnews.com/node/2399631/saudi-arabia
    2 Milyar Dolar

2. Bilanco tarihi ne zaman?

3.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Bilanco tarihi ne zaman?
    kesin tarihi bilmiyorum ama bugün gelebilir.Acemsah bilir mi ki

4. Spek karanlık odayı cok sevdi anlaşılan,hep yüksekten cıkardı

5. hiç bir yerde bilanço tarihi ve bilanço beklentisiyle ilgili bir yorum göremedim.(acemşahın yorumu hariç)

6. Sayın arkadaşlar
    Olay bilanço değil.
    Bilanco 1 ila 9 arasında bir tarihte olacağı kapta yazıyor zaten ki şirketler kendilerine tanınan sürenin son günü akşamında bilancolarını yayınlıyor.
    Kar tahminini sizlerle de paylaştım ki genelde tutmaz ve kar için yatırım yapmam; büyüme bölgesel ve global olabilme en önemli kıstasım.
    Şimdi kar 355 veya 555 milyon gelse de benim için önemli değil yıl sonu 1.550 milyarda tahminim var bu da önemli değil.
    Önemli olan Türkiyenin alım gücü yüksek ege bölgesinin en büyük özel sağlık şirketi ve cok deferli sağlık hizmeti ihracatı için adımları var Tınaztepe üniversitesindeki 3100 öğrenci büyük bir ggüç global bir sağlık şirketi hayal ediyorum.
    Öte yandan devletin harcama ve yatırım bazında en cok para harcadığı saglık sektöründe bazı kanunlar yeni gelişmeler söz konusu özel sağlık şirketleri için finansal veya hizmet alanlarında yeni fırsatlar söz konusu ve Avrupa Amerika zengin Arap ülkeleri vs vs devasa boyutlara ulaşan sağlık harcamaları için care aramakta işte bugun paylaştım Araplar sağlık sektörünü öncelikli sektör belirlemiş ve bütçelerinin % 15 ini bu sektöre harcama kararı almışlar.
    Olay 355 lira da değil...
    Şirket basarılı olursa bu iyiden mükemmele dönüşümde 3..5 yıl sonra bugun maliyetiniz olan parayı yıllık temettü olarak dagıtmasını düşünün derim.
    Adel örneğini unutmayın herkes küfür etti bana 12 liradan söyledim 5 yıl bekledim... halen daha ana hissem... ve kimse adel kadar kazandırmadı.. işte
    Tınaztepede buna odaklanmak gerekli..diye düşünüyorum.
    Hoş burda da küfür yeriz ayrı konu
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Sayın arkadaşlar
    Olay bilanço değil.
    Bilanco 1 ila 9 arasında bir tarihte olacağı kapta yazıyor zaten ki şirketler kendilerine tanınan sürenin son günü akşamında bilancolarını yayınlıyor.
    Kar tahminini sizlerle de paylaştım ki genelde tutmaz ve kar için yatırım yapmam; büyüme bölgesel ve global olabilme en önemli kıstasım.
    Şimdi kar 355 veya 555 milyon gelse de benim için önemli değil yıl sonu 1.550 milyarda tahminim var bu da önemli değil.
    Önemli olan Türkiyenin alım gücü yüksek ege bölgesinin en büyük özel sağlık şirketi ve cok deferli sağlık hizmeti ihracatı için adımları var Tınaztepe üniversitesindeki 3100 öğrenci büyük bir ggüç global bir sağlık şirketi hayal ediyorum.
    Öte yandan devletin harcama ve yatırım bazında en cok para harcadığı saglık sektöründe bazı kanunlar yeni gelişmeler söz konusu özel sağlık şirketleri için finansal veya hizmet alanlarında yeni fırsatlar söz konusu ve Avrupa Amerika zengin Arap ülkeleri vs vs devasa boyutlara ulaşan sağlık harcamaları için care aramakta işte bugun paylaştım Araplar sağlık sektörünü öncelikli sektör belirlemiş ve bütçelerinin % 15 ini bu sektöre harcama kararı almışlar.
    Olay 355 lira da değil...
    Şirket basarılı olursa bu iyiden mükemmele dönüşümde 3..5 yıl sonra bugun maliyetiniz olan parayı yıllık temettü olarak dagıtmasını düşünün derim.
    Adel örneğini unutmayın herkes küfür etti bana 12 liradan söyledim 5 yıl bekledim... halen daha ana hissem... ve kimse adel kadar kazandırmadı.. işte
    Tınaztepede buna odaklanmak gerekli..diye düşünüyorum.
    Hoş burda da küfür yeriz ayrı konu
    Başarılı bir yorum. Kar eden ve yatırımları ile geleceğe damga vuracak bi şirket elbette beklemeye değerdir. Kimin ne dediğinin bi önemi yok sayın acemşah meyve veren ağaç taşlanır

8.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Sağlıkta son durumu bir milletvekili özetlemiş ve neredeyse her şehirde durum böyle. Vatandaş sağlığı sıhhati özel hastanede bulmak zorunda; Ege bölgesinin En büyük özel sağlık kurumu olarak Tınaztepe'ye çok iş düşecek!

https://www.kocaeligazetesi.com.tr/h...cokmus-durumda

kamu hastaneleri çökmüş durumda
    bayagıdır özel hastaneye gitmedin galiba millet kamu hastanesi olmasa ne muane olabilir ne tahlil yaptırabilir ...O yüzden bence çamur atma bırak senin zengin arap ve belli bir kısmın dışında fazla giden bu fiyatlarla olamaz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 59/133 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •