Sayfa 80/133 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon
Arama sonucu : 1063 madde; 633 - 640 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. 65-67 den sonra ralli.. çok az sabır kemerleri bağlayın

2.  Alıntı Originally Posted by captori36 Yazıyı Oku
    65-67 den sonra ralli.. çok az sabır kemerleri bağlayın
    Kemerleri bağladım.

41 tavan bana yeter!.
    2 Milyar Dolar

haftayı 63.20 üzerinde kapaması iyi olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Kemerleri bağladım.

41 tavan bana yeter!.
    Sayın acemşah pozisyonumuzu aldık bekleme evresine geçtik. Tahta yapıcı abilerimiz bize yükümüzü doldurma fırsatı verdiler ayrıca teşekkür ediyorum artık 350 de görüşmek üzere

5.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    Sayın acemşah pozisyonumuzu aldık bekleme evresine geçtik. Tahta yapıcı abilerimiz bize yükümüzü doldurma fırsatı verdiler ayrıca teşekkür ediyorum artık 350 de görüşmek üzere
    Olaya sadece hastane, postane, sağlık turizmi olarak bakmıyoruz; Tınaztepe Sağlık Grubu markası ile ilk sıradaki sadece "Cerrahi, tıbbi, diş hekimliği ve veterinerlik için alet, cihaz ve mobilyalar." türkiye pazarı 50 milyar dolar civarında. Bu alanlardaki atılımlarımız bile aslen 355 ten çok daha fazla eder.

Tınaztepe Sağlık Grubu markamız hayırlı uğurlu olsun!

https://www.turkpatent.gov.tr/arasti...form=trademark

Başvuru Numarası 2024/002131 Başvuru Tarihi 08.01.2024
    Tescil Numarası - Tescil Tarihi -
    Uluslararası Tescil Numarası - Evrak Numarası -
    Marka İlan Bülten Tarihi - Tescil Yayın Bülten Tarihi -
    Marka İlan Bülten No - Tescil Yayın Bülten No -
    Koruma Tarihi 08.01.2024 Durumu -
    Rüçhan Bilgileri -
    Nice Sınıfları 10 / 34 / 35 / Türü Ticaret-Hizmet
    Marka Adı tınaztepe sağlık grubu
    Vekil Bilgileri -
    -
    Sahip Bilgileri
    Karar - Karar Gerekçesi -

Mal ve Hizmet Bilgileri
    Sınıf Mal ve Hizmetler
    10 Cerrahi, tıbbi, diş hekimliği ve veterinerlik için alet, cihaz ve mobilyalar.
    10 Yapay organlar ve protezler.
    10 Tıbbi ortopedik malzemeler: tıbbi korseler, ortopedik ayakkabılar, elastiki ve destekleyici bandajlar.
    10 Ameliyathane giysileri ve steril örtüler.
    10 Cinsel amaçlı aletler ve malzemeler.
    10 Prezervatifler (kondom/kaput).
    10 Tıbbi amaçlı bilezikler ve yüzükler, romatizma önleyici bileklikler ve yüzükler.
    10 Biberonlar, biberon emzikleri, emzikler, bebekler için diş kaşıyıcılar.
    34 Tütün, çiğneme tütünleri, sigaralar, purolar.
    34 Değerli metalden olanlar da dahil olmak üzere, tütün içenlere mahsus malzemeler: pipolar, puro ve sigara ağızlıkları, küllükler, tütün kutuları, sigara sarmak için aletleri, sigara kağıtları, nargileler, çakmaktaşları, çakmaklar, elektronik sigaralar ve bunlarla kullanılan kartuşlar.
    35 Reklamcılık, pazarlama ve halkla ilişkiler ile ilgili hizmetler, ticari ve reklam amaçlı sergi ve fuarların organizasyonu hizmetleri, reklam amaçlı tasarım hizmetleri; alıcı ve satıcılar için online pazaryeri (internet sitesi) sağlama hizmetleri.
    35 İş yönetimi, idaresi ve bu konular ile ilgili danışmanlık, muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri, personel işe yerleştirme, işe alma, personel seçimi, personel temini hizmetleri, ithalat-ihracat acente hizmetleri, geçici personel görevlendirme ( başkası adına fatura yatırma, vergi yatırma, trafik işlemleri gibi iş takibi) hizmetleri.
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Kemerleri bağladım.

41 tavan bana yeter!.
    41 kere Maşallah ��

7. Şehir Hastanelerinin yabancılara satışı hakkında gazetelerde spekülasyonlar mevcut. Yabancılar kanun gereğince %49 una kadar sağlık yatırımı yapabiliyor. Yerel bir ortağa ihtiyaçları var!!!
    İzmir Şehir hastanesi neden Tınaztepe olmasın???

https://www.sozcu.com.tr/sehir-hasta...tiliyor-p15957
    2 Milyar Dolar

8.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Şehir Hastanelerinin yabancılara satışı hakkında gazetelerde spekülasyonlar mevcut. Yabancılar kanun gereğince %49 una kadar sağlık yatırımı yapabiliyor. Yerel bir ortağa ihtiyaçları var!!!
    İzmir Şehir hastanesi neden Tınaztepe olmasın???

https://www.sozcu.com.tr/sehir-hasta...tiliyor-p15957
    Sayın Acemşah, öyle güzel şeyler yazıyorsunuz ki TNZTP tahtasının hepsini alasım geliyor...��

Sayfa 80/133 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •