Sayfa 11/15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 119 madde; 81 - 88 arası.

Konu: MACKO - Mackolik İnternet Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. 18 Mayıs 2023 tarihli özel durum açıklamamızda Şirket Yönetim Kurulumuz tarafından; İnternet Üzerinden Yayıncılık Hizmeti gerçekleştirilebilmesi amacıyla; Şirket'in tek pay sahibi olacağı (esas sermayeyi temsil eden payların %100'ünün sahibi olacağı), sermayesi, beheri 1,00- Türk Lirası değerinde 100.000 paya ayrılmış toplam 100.000,00-Türk Lirası değerinde olan, yeni bir şirket kurulmasına; Yeni Şirket'in beheri 1,00- Türk Lirası değerinde 100.000 adet paya karşılık gelen 100.000,00- Türk Lirasının Şirket tarafından nakdi olarak taahhüt edilmesine ve Yeni Şirket'in tescilinden önce tamamının Şirket tarafından her türlü muvazaadan ari olarak ödenmesine ve yeni Şirket'in kuruluş işlemlerinin yerine getirilmesi, tamamlanması ve yürütülmesi için gerekli işlemlerin başlatılmasına karar verildiğini duyurmuştuk. Söz konusu Şirket, Momentum Dijital Yayıncılık Anonim Şirketi unvanı ile kurulmuş ve tescili gerçekleşmiştir.

Kamuoyu ve pay sahiplerimizin bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla

2. Kendileri alıyor kendileri veriyor sürekli mal geçişi var bugunde yapıkrediden tacirler philipcapitale mal geçişi oldu 100 bin lot

3. İstanbul Portföy satmış, Citibank Yabancı almış, takasta ilk beş şu şekilde oluşmuş:

1. CITIBANK YABANCI A.Ş. 2.470.518 Lot
    2. YAPI KREDİ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 934.139 Lot
    3. GARANTİ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. 678.566 Lot
    4. YATIRIM FİNANSMAN MENKUL DEĞERLER A.Ş. 522.964 Lot
    5. İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 463.964 Lot

4. bence istanbul porföy tahtadan çıkmadı, citibank transfer etti topladı tahtanın 3/2 patronların ve yancılarının dışarda lot yok gibi bizde ufak bir rakam ile devam ediyoruz minacık çorba parası
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

5.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    bence istanbul porföy tahtadan çıkmadı, citibank transfer etti topladı tahtanın 3/2 patronların ve yancılarının dışarda lot yok gibi bizde ufak bir rakam ile devam ediyoruz minacık çorba parası
    Ben de sizin gibi düşünüyorum. Zaten ilk halka arzında yüzde 60'ını yurtiçi ve yurtdışı kurumsal yatırımcı almıştı. Geçen zamanda bireysel yatırımcının çoğu satmıştır diye düşünüyorum. YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    bence istanbul porföy tahtadan çıkmadı, citibank transfer etti topladı tahtanın 3/2 patronların ve yancılarının dışarda lot yok gibi bizde ufak bir rakam ile devam ediyoruz minacık çorba parası
    aynen öyle mal piyasaya dağılsa sıkıntıydı sağ cepten sol cebe indirdiler yola devamm

7. Firma çöpsüz üzüm aslında... Çok temiz iş yapıyor. Maç yayını... En önemli gider kalemi ofis kirası,Server ve yazılımcı maaşları... 10 senedir sürekli kar yazıyor ve temettü politikası var

8. Halka arz gelirleriyle avrupaya açılmayı planlıyor

Sayfa 11/15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •