Sayfa 9/15 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 119 madde; 65 - 72 arası.

Konu: MACKO - Mackolik İnternet Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. tavan işlerini pek sevmiyor sanırım istikrarı da bozulmaz inşallah hedefe kadar...
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir. Kendi düşüncelerimi içerir.

2. Net 2,07 TL kar payı, hayırlı olsun...

Sermaye Piyasası mevzuatı ile Şirket Esas Sözleşmesi'nin kar dağıtımı ile ilgili maddesine ve Şirketimiz Kar Dağıtım Politikası'na uygun olarak;

-Yasal Muhasebe Kayıtları'nda yer alan 69.715.687,01 TL tutarındaki 2022 yılı "Net Dağıtılabilir Dönem Karından" öncelikle çıkarılmış sermayenin %5'i oranında ve 1.250.000,00 TL tutarında I. Temettü dağıtılması,

-5.625.000,00 TL tutarında "Genel Kanuni Yedek Akçe (İkinci Tertip Yedek Akçe)" ayrıldıktan sonra net dağıtılabilir dönem karının 56.250.000,00 TL'si tutarında II. Temettü dağıtılması,

-Dağıtımlardan sonra kalan tutar olan 6.590.687,01 TL'nin Olağanüstü Yedekler'e aktarılmasına ve bu teklifin gerçekleşecek ilk genel kurulun onayına sunulmasına karar verilmiştir.

Kamuoyu ve pay sahiplerinin bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla

3. Fransa'daki canlı skor uygulamamız Match en Direct için yurtdışında yerleşik bir firma ile 31 Ocak 2024'e kadar geçerli olmak üzere 700.000 EUR(yediyüzbinAvro) bedelli reklam satış sözleşmesi imzalanmıştır.

Kamuoyu ve pay sahiplerimizin bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla

4. İnternet üzerinden yayıncılık yapacak şirket kurması ve Fantazzie Oyun Teknolojileri A.Ş.'ye ortak olması bilişim alanındaki büyüme iştahını göstermesi açısından olumlu gelişmeler. Takibe ve biriktirmeye devam edeceğim. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bu istanbul porfoyun hisse oranı neydi hatırlayan varmı azalmış gibi gördüm sanki

6.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Bu istanbul porfoyun hisse oranı neydi hatırlayan varmı azalmış gibi gördüm sanki
    Şu an % 7,85; KAP'a ilk bildirdiğinde % 5 küsür idi, artıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Şu an % 7,85; KAP'a ilk bildirdiğinde % 5 küsür idi, artıyor.
    Teşekkürler maliyetleride buralar sanırım diye düşünüyorum daha toplayacagı mal var sanırım oyalıyor hala

8. Bugunde istanbul portfoy alıma devam etti ufakta olsa bir artış var %7,87 oldu payı ince ince tırtıklıyor

Sayfa 9/15 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •