Sayfa 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 119 madde; 89 - 96 arası.

Konu: MACKO - Mackolik İnternet Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Düşeni kıran Yazıyı Oku
    Halka arz gelirleriyle avrupaya açılmayı planlıyor
    bu bilginin kaynagı ne yanlış bilgi halka arz ortak satışı ile gerçekleşti şirkete 1 lira faydası bende macko yatırımcısıyım kaynagınız nedir yanlış bilgi paylaşıyorsunuz

2. Maçkolik ceo su Emre Uğurlu 27 Martta Bloomberg e röportaj vermiş. Brezilya İtalya Hırvatistan ve İtalya öncelikli hedefimiz diyor araştırırsan görürsün. Fransanın en büyük yayıncısı bbu sene duran varlık edinimleri açıkladı.Gelirlerinin önemli kısmı dövizle.Hisse mobil uygulamada kapta aratırsan görürsün Ortaklarımı yanıltmam. Ben de ortağım çünkü.

3.  Alıntı Originally Posted by Düşeni kıran Yazıyı Oku
    Maçkolik ceo su Emre Uğurlu 27 Martta Bloomberg e röportaj vermiş. Brezilya İtalya Hırvatistan ve İtalya öncelikli hedefimiz diyor araştırırsan görürsün. Fransanın en büyük yayıncısı bbu sene duran varlık edinimleri açıkladı.Gelirlerinin önemli kısmı dövizle.Hisse mobil uygulamada kapta aratırsan görürsün Ortaklarımı yanıltmam. Ben de ortağım çünkü.
    Bunları halka arz geliriyle yapmayacak ama halka arzdan bir geliri olmadı çünkü ortak satışı oldu para istanbul portfoyun cebine girdi mackonun değil. macko kendi özkaynagıyla yapar dediğiniz yatırımları

4. Hissede KY kalmamış mı? en son gönderi 28.06.2023

5. Kendim yazıp kendim yorumluyorum

Alıntı Originally Posted by NergaL Yazıyı Oku
    Hissede KY kalmamış mı? en son gönderi 28.06.2023
    Gerçekten kimse yok mu?

6. Güzel kar gelmiş. Geçen yıl yıllık kar 97 milyon, bu sene altı aylık kar 70 milyon. Büyümeye ve karlılığını arttırmaya devam ediyor. YTD.

7. Akıl akıl gel ona takıl
    59 sat geri 88 den al

8. Satın alacağınız ya da satacağınız bir şeyin ederinin ne olduğunu kolayca öğrenmek için www.ederio.com alan adı ile hizmete başlamak için çalışmalara başladım ancak desteğe ihtiyacım var. Bana bu konuyla ilgili yardımcı alacak birisi var mı?

Sayfa 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •