Sayfa 114/200 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1600 madde; 905 - 912 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    250000 lotun yarısını verdim
    Kalanları satma niyetim yok
    Ben de benzer şekilde portföyün yarısını verdim.
    Şimdi bu spek sendeki bendeki bu kağıtları görüp elimizden almadan yola çıkar mı?
    Ama şöyle ama böyle belli bir oranda bizleri dökecekler ki kağıt gitti mi kazançları bol olsun. İşte hikaye bu,
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. Çok müthiş bir ralli yaptı ya onun düzeltmesi bu. Hadi Kchol çok yükseldi de taban oldu anlıyoruz sen ne yaptın de hepsini geri veriyorsun. Çöpholding iş başında

Şebeke birkaç koldan KCHOL ve SAHOL de devrede. Bakalım seansı nasıl kapatacaklar.
    Son düzenleme : agg; 15-05-2023 saat: 18:17.

4. Umutlarımızı, destek ve dirençlerimizi kıracaklar malı elimizden alacaklar.
    15 dolarlık malı 1,5 dolara kapatacaklar.
    Uluslararası soygun çetesi.
    Her bahaneden bir fırsat çıkarıyor işte.....
    Sabır.....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

5. Yatırım finansman hedef fiyatı 70 tl olarak açıkladı. Ama en büyük satıcı kendisi.
    Tuzak üstüne tuzak Gavur gavurluğunu yapacak.

6. Bir ara burada da yorumdan geçilmiyordu, atanlar tutanlar, pazara kadar değil mezara kadar diyenler, lakin şimdi sessiz . Yani sadece aracı kurumlar değil, buralarda da kendi pozisyonuna göre yüksek perdeden konuşup ertesi gün satıp gidenler çok oluyor.

sahol ün zayıf karnı akbank. bankacılık sektöründen çıkılmalı. hergün bankacılık kesimine getirilen yük, duracak gibi durmuyor. özellikle yurt dışı yatırımlarına ağırlık verilerek, yurt içi riski azaltılmalı.

8. Valla şahsım burada ve bekliyorum
    Bakalım daha ne kadar satmaya devam edicekler.
    Esas mesele şu seçimden sonra ne olacağı
    Geçenlerde merkez bankası bir sinyal verdi artık swap yapmayacaklar mış
    Piyasayı kendi haline birakacaklar anlaşılan. Şimdi bankalarda döviz ve kurkorumali mevduat hesaplarını 19.75 ten kapatıyorlar
    Dolar satış 22 lirada serbest piyasada ve bankalarda
    İlginç bir film izliyoruz bir yerde patlayacak ama nerede bakalım
    Muhtemelen seçimden sonra serbest birakacaklar faizi de serbest birakacaklar zaten birakmasalar da faiz yüzde 35-40 Lara dayandı.

G700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 114/200 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •