Sayfa 146/200 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon
Arama sonucu : 1600 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1. Altı üstü 2 lot aldım. Spek kızdı galiba.

Kimse yok ortalıkta millet yan tahtalara kaçmış.

Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

ferden
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Nefesi bu kadarmış hemen ele verdiler

3. Finansmana daha maliyetli ulaşılacak, sahol net fazla durumda. Fonlarda biliyor bunu. Sattıklarını dönüp yerine koysalar iyi olur.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Akbank'ı çıkınca koca sabancının piyasa değeri 60 milyar tl ediyor. Astorun yarısı, sasanın çeyreği.
    Bunu sen biliyorsun ben biliyorum enayi spek ve tahtacı bilmiyor.
    15 doları 2 dolar olarak gösterebilmek için ilizyon yapıyorlar. İlizyonun gücünü izliyoruz.
    He he 2.5 dolar da olur deditirecekler.
    Bu şirket bir Astor etmiyorsa bir sasa etmiyorsa yansın bu tahta..
    15 kardeşim 15 daha aşağı olmaz.

5. İş insanı çiftten kötü haber... Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, dün akşam Yunanistan'ın Leros adası açıklarında kaza geçirdi. Botla kayalıklara çarpan karı-koca yaralandı. Ali Sabancı'nın durumu ağırmış, atlatır umarım.
    Geçmiş olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    İş insanı çiftten kötü haber... Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, dün akşam Yunanistan'ın Leros adası açıklarında kaza geçirdi. Botla kayalıklara çarpan karı-koca yaralandı. Ali Sabancı'nın durumu ağırmış, atlatır umarım.
    Geçmiş olsun.
    İnşaallah atlatır.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    Acil şifalar dilerim...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    bu hissede beklentim 1 sene içerinde minimum 120 tl olması.

Bu hedef benim şahsi beklentimdir. Tarihsel F/S, F/K, FD/Favok göre kendi hesaplamamdır.

https://hizliresim.com/j46ybr9

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    beklentim devam ediyor ...

Tarihi fırsat veriyor burdaki Spek Bey.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin

Sayfa 146/200 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •