Sayfa 2/200 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1. Yeni başlık ye hayırlı olsun
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Yeni yılın ilk günü üç gavur gavurluğunu yapıyor

3. Merhaba arkadaşlar, davranışsal finans ve nedensellik yükleme süreci ile ilgili bir araştırma gerçekleştirmekteyiz. Aşağıda veri toplamak için kullandığımız online anketin linki yer almaktadır. Katılımınızı bekliyorum.

https://forms.gle/i4h23iszy4ymQisf7

Yeni yıla da tatsız tuzsuz silik ezik girdin sabancı ,şişe 5 bin farkı kapatıp geçti, tekfen tur bindirdi, zavallısın .. Artık son yazanların da çekip gitti .. Güzel insanlar güzel atlara binip gitti, demirin tuncuna hissenin p....... kaldık..

5.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar, davranışsal finans ve nedensellik yükleme süreci ile ilgili bir araştırma gerçekleştirmekteyiz. Aşağıda veri toplamak için kullandığımız online anketin linki yer almaktadır. Katılımınızı bekliyorum.

https://forms.gle/i4h23iszy4ymQisf7
    Sayın Cover, anketini ikinci kez doldurup gönderdim. Hayırlı olsun
    Borsada işler kesat bari anket dolduralım.

Borsadaki yeni parite oyunum Sise ve Sahol arasında. Bunlar elma ile armut gibiler. Koc Holding Sahol paritesi daha anlamlı olurdu veya Akbank Sahol paritesi diyelim. Sahol ve Şişe'nin benzerliği sadece fiyatları üzerinden. Bir de ikisinin de gelecek potansiyeli yüksek oluşu. Akbank veya Kchol paritesine girmeyişimin nedeni ikisini de portföyde görmeyi tercih etmem.

Bugün Şişe Sahol fiyatını aşınca Şişe satıp Sahol'e döndüm.
    Temel varsayımım Sahol'ün Şişe'den %30-40 daha primli olması gerektiği yönünde.
    Kısa vadede böyle olmayacağa benziyor, şu halde hisselerin bir kısmını bu iki şirket arasında döndürürüm.

İlk denemesi pozitif sonuç verdi.
    Son düzenleme : noreply; 03-01-2023 saat: 14:09.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

7. Ben de sağlam sahol ü tutarak diğer bir iki kağıtta çıtır yaparak büyümeye çalışıyorum.
    Böylesi enflasyonist bir ortamda borsada bir kolerasyon ya da ekonomik bir hikaye olduğuna inanıyorum.
    Körün taşı kelin başına gidiyoruz.
    Bera, tcell, Gözde gibi kağıtlarda fena gitmiyorum. Ama yine de sahol kadar hiçbirine güvenmiyorum.
    Kaç gündür şu iki gavur sata sata bitirmediler. İnşallah rezil olacaklar. BofA nın yalağı Yatırım finansman a üç kuruş versen memleketi satacak.
    Eh biraz sabır buralar hep dutluktu olacak.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 2/200 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •