Sayfa 90/200 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 1600 madde; 713 - 720 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1. Sn Tinaz, enerjileri gereksiz konulara harcamamak ve motivasyonu düşürmemek lazım. Görmezden gelin artık.

2.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Arkadaşlar her ne kadar sanal ortamda haberleşsek te bir birimizi kırmaya değmez.
    SAHOL de teknik analize göre oynayan büyük bir grup var, amaçları maliyet düşürerek zamanı lehlerine çevirmek. Hiç te aceleleri yok. Ancak bunu piyasa değiştirir.
    Şahsen ben Temel Analizciyim bu nedenle, bazılarımızın burada yazdıklarımızla zaman zaman çakışması normal dır. Hisse senetlerinde, Temel Analiz 3 senede bir de olsa mutlaka değer olarak doğruyu buldurtur. Saatin günde iki defa doğruyu göstermesi gibi. ) SAHOL de 13 sene oldu fiyatı doğruyu göstermedi sonunda doğruyu bulacağız inşallah. Bu da hissenin fiyatının enflasyonla yıpranmış olması ve değerinin altında kalması nedeniyle çok kelepir olduğunu bize gösteriyor.
    Kapanış eşleşmesinde 4 milyon adet üzerinde işlem oldu. 44,70 TL den.
    Patron veya patronlardan bazıları devreye girdi belki de?

Kesin yükselecek demek isterim ama aklım da temettüden sonra yükselsin diyor. Hayırlısı bakalım.

Tartışan arkadaşlara da kısaca yetmez mi artık demek istiyorum. Deprem yaşadık, ekonomi zorda, memleketin ve hatta dünyanın geleceği en azından yakın zamanda parlak görünmüyor. Eninde sonunda 'gariban' (ölümlü) insanlar olarak birbirimizle uğraşmak neden? Tartışma iyidir ama kalplerin kırılması iyi değildir.

Burada yazdıklarım yatırım veya hayat tavsiyesi içermez🙂 Başkalarına yatırım tavsiyesi vermek bilgi düzeyimi aşar ve hayat tavsiyesi vermek haddim değildir. Sadece dostça dilekler diyelim...

Kendime Not: Borsa ile ilgilenmek insanları acımasız kapitalist durumuna getirmek zorunda değildir. Para önemli olsa da her şey para değildir.
    ...

3.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Benim için konu kapanmıştır daha önce defalarca yazdım Sahol forumuna yazmayı düşünmüyorum kendisine zeytin dalı uzatabilirim böylelikle konu kapanmış olur fakat kendisi bilir tabii bir şey diyemem sadece cevap hakkı doğuracak yazı yazmasın yeterlidir.
    Sadece kendi adıma, bu platformda yazılan bütün yazılar ve arkadaşların görüşleri için teşekkürler...

Bu platformun özelliği sanırım bilgi alış verişi, başka arkadaşların bakış açısını anlamak ve hem de belli ölçüde dayanışmadır (insan olarak sanırım çoğumuz kazanmanın sevincini ve kaybetmenin hüznünü paylaşmaya meyillilliyiz(en azından bende böyle bir durum var🙂)).

Borsada mutlak doğru olamayacağı da tecrübe ile sabittir. Dünyanın en bilgili insanları bile hisse konusunda en azından kısa vadede fazla iddialı olamıyorlar ancak uygulanan taktiklerin uzun vadede netice vermesi son derece mümkün (ama eğer hedef yüksek ise hedefe ulaşmak garanti değil).

Kisacası yeniden kendim adına bütün arkadaşlara yazıları ve gorüşlerini paylaştıkları için teşekkürler. Herkese sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim (kazanç cepte keklik sonuçta Sahol' deyiz (şaka tabii🙂 )

4. Himmm...Geri alım topu topu 300 000 Adet... Böyle bir kapanış için az... Demek hisse ile başka ilgilenen büyükler de olabilir?

5.  Alıntı Originally Posted by Laozi Yazıyı Oku
    Himmm...Geri alım topu topu 300 000 Adet... Böyle bir kapanış için az... Demek hisse ile başka ilgilenen büyükler de olabilir?
    Karanlık odada Gedik yatırım 2.200.000 lot aldı. Ağırlıklı satan Yatırım finansman ve iş yatırım.

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by mzbb1967 Yazıyı Oku
    Karanlık odada Gedik yatırım 2.200.000 lot aldı. Ağırlıklı satan Yatırım finansman ve iş yatırım.
    i
    Borsa tarlhlnln en karektersiz İki kurumu. Kırk yıldır küçük yatırımcının düşmanı.
    Ülke varlıklarını Yabancıya peşkeş çekmek için her numarayı yaparlar.
    Küçük yatırımcı hangi kağıtta ise onu ezmede üstlerine Yok. Yaptıkları pisliklere sinirlenmemek elde değil.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

7.  Alıntı Originally Posted by mzbb1967 Yazıyı Oku

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Verdiğiniz bilgi için teşekkürler... Görünüşe göre bu alım ne yaptığını bildiğini düşünen birilerinden gelmiştir diye düşünüyorum. Şu hissenin de artık kararlı yatırımcıları olursa iyi olacak. SAHOL ve Sabancı ailesine düşen ise uzun vadeli kararlılıklarını göstermektir (ama ne hikmetse onlar bu konuda hep tereddütlü gibi davranıyorlar, iyi bir şeyler yapıyormuş gibi görünüp hiç beklenmeyen bir zamanda ters köşe yapabiliyorlar ve ne yazık ki bu konuda biraz kötü bır şöhretleri var. Bu durum kendi adıma 'temettü hissesi' fiyatlarından işlem gören bir holding için hiç sorun değil ama mesele hissenin hakettiği değere yaklaşması).

8.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Borsa tarlhlnln en karektersiz İki kurumu. Kırk yıldır küçük yatırımcının düşmanı.
    Ülke varlıklarını Yabancıya peşkeş çekmek için her numarayı yaparlar.
    Küçük yatırımcı hangi kağıtta ise onu ezmede üstlerine Yok. Yaptıkları pisliklere sinirlenmemek elde değil.
    Sn. Arpacı55, yazdıklarınıza hak versem de bütün bunlar olurken koskoca Sabancı ailesi ne iş yapar diye de merak etmeden duramıyorum. Her birisi kendi çaplarına göre makul adette hisse alsa ne yabancı ve ne de bize hisse kalır zaten🙂

Sayfa 90/200 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •