Sayfa 99/201 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 1602 madde; 785 - 792 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1. Yükselirken kaptırmadığımız kağıtları düşerken patır patır satıyoruz.
    Öyle ya da böyle bunu bize yedirmezler.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. İstedikleri kadar satsınlar. Borsa reel bir yatırım alanıdır. Eninde sonunda reel durum işleyecek, işlemek zorunda. Kural budur. FK'sı kaç olmuş koskoca holding dünyada daha ucuzu var mı?..Varsa söyleyin?..Biliyorum hep aynı sözler şu aşamada bunu kimseye anlatamazsın, ama bu günlerde bu fiyatlarda tarih olacak. Biraz daha sabır.

3.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın Laozi teşekkürler. 177 bin kişi müracaat etmiş 20 bin kişiye çıkacak.
    Bakalım hayırlısı olsun.
    Evet bu işlerde bir yerden başlamak gerek zamanla gelişim ve değişim yaşanıyor. Anadol gerçekten iyi bir başlangıçtı. Ama arkasını getiremedik. Montajcı olduk. Tabi yan sanayide lider olduk. İnşallah bu sefer yan sanayisi ile birlikte montajcılıktan kurtuluruz. Ülkemize için iyi bir yatırım olur.

İşin kötüsü servis ve şarz konusu Halen yetersiz. Bindin gidiyorsun tatile istasyonlar o bölgede yetersizse bilmiyorsan nerde nasıl şarz edeceksin. Sadece togg için değil tüm elektrikli araçlar için Bu endişelerin bir an önce giderilmesi lazım.
    Ben de katıldım hayırlısı olsun.
    Bu arada şarj işine yatırım çok hızlı olacakmış.
    Hatta, anadolu grubu, tüm büyük migroslarda şarj istasyonu kuracakmış. Arsç şarj
    olurken alışveriş yapılsın diye. Belli tutarda alışveriş yaparsan para da almaya
    calmış.
    Migros faaliyet raporunda yazıyor.

Şurası artık çok net, F/K veya PD/DD, bu hissenin temel verilerini ne SAHOL'a yatırım yapanlar, ne de geri alım yapıyor görünen SAHOL yönetimi belirliyor. SAHOL'un temel verilerini robotlar ve açıkçılar belirliyor. Bu hisse bundan ötürü ucuz ve ucuz olmaya da mahkum görünüyor. Çünkü robotlar ve açıkçılar için sahipsizliğiyle o kadar büyük potansiyel vaadediyor ki onlar da ne yapsın hakkını veriyorlar. Alan değil, satan, spekülasyon yapan değil, manipülasyon yapan kazanıyor.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

EVEET, ARTIK SAHOL TEMETTÜYÜ DÜŞÜNCE 37.50 tl . SON BİR YILDA VERGİ VE AMORTİSMANLARI, KREDİ FAŞİZLERİNİ DÜŞMÜŞ HALİ İLE 20 tl HİSSE BAŞINA NET KAR ELDE EDEN BİR ŞİRKET. O KADAR ÇOK SÖYLEDİKKİ BİLENLER ARTIK BİLİYOR, BİLMEYENLER DUYSUN DİYE YAZIYORUM.
    BU ENFLASYONLA GAYRIMENKUL, MENKUL VARLIKLARININ, 1 tRİLYON TL ÜZERİNDE OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİM. KAYITLI SERMAYESİ SADECE 2 MİLYAR.
    BU HİSSE İLE DALGA GEÇİLİYOR. SADECE BİR İŞTİRAKI FIYATINA İŞLEM GÖRDÜRTÜLÜYOR. YILLARDIR ELİNDE HİSSE TUTANLAR SATIŞA ZORLANIYOR, OLAY BU KADAR BASİT. BU ŞİRKET DİĞER ŞİRKETLERE BENZEMEZ, ELE GEÇİREMEZLER, BUNU ANLAMALARI GEREK. BİRİLERİ SATARSA BİRİLERİ DE ALIR.
    Son düzenleme : agg; 29-03-2023 saat: 11:16.

6.  Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    Ben de katıldım hayırlısı olsun.
    Bu arada şarj işine yatırım çok hızlı olacakmış.
    Hatta, anadolu grubu, tüm büyük migroslarda şarj istasyonu kuracakmış. Arsç şarj
    olurken alışveriş yapılsın diye. Belli tutarda alışveriş yaparsan para da almaya
    calmış.
    Migros faaliyet raporunda yazıyor.
    Hayırlı olsun bu akşam çekiliş var.
    Sahol dahil 4/5 ay öncekine göre borsa kaybımız iki togg olmuş şimdi bir togg için seviniyoruz.
    İnşallah iyi olur.

7. Bugün yeşil ortalama ile geri alım yapmış,huyu değildi nerden icap etti acaba

8. Gençliğimizde bir söz vardı. Gökten Ahu Tuğba yağsa bize Behçet Nacar düşer.
    Dün togg çekilişinde de bize bogg düştü.
    Vermeyince Mabut neylesin Mahmut.
    Sahol e devam 15 dolar hayali bile Cihan'a değer.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 99/201 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •