Sayfa 170/200 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1. 1 lot sembolik alım zamanı.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Kyt2042 Yazıyı Oku
    Hisseyi rezil ettiler yabancınin da aldığı yok ayvayı yedik bu şeref yoksunlarinin eline kaldık
    Panik yok, sakin. Ölmüş eşek kurttan korkmaz.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Panik yok, sakin. Ölmüş eşek kurttan korkmaz.
    Panik yapacak bir şey yok da işte hissede bir bekleme maliyeti de oluyor.

4.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Sabreden ekmeyini yer. Bu fiyata enerji, sanayi ve banka holding bistte yok.
    Bundan iyisi yok yok diyoruz ana para kazanamıyoruz.
    Sahol ün onda biri param ikiye katladı, zoren, katmer, Kcaer gibi kağıtlarda.
    Bu fırsat maliyetlerini nasıl çıkaracağız? Ya sabır ile.

5. Olan oldu, bu dönem bu hisselerin gideceği yıl sonu yükseliş dönemi. Öyle yada böyle eşek gibi götürecekler. Böyle bir fiyat yok. Yüklü alanlar açığa satacaklarsa buyursunlar versinler aşağıya, yerse tabi. Büyükler düşünsün umrunda bile değil bu saatten sonra.

6. Önceden ve sonradan alınan lotların kimlere devredildiği kesinlikle araştırılması gereken bir durum ve hissesinin neden itibarsızlaştığının nedenini gösterebilir. Sabancı ailesinin elinde tuttuğu gözüken % miktar ile offshore hesaplar vasıtasıyla yönettiği miktarın araştırılması gerekir. Benim düşüncem şirket kaynaklarını da kullanarak hissenin değerini bulmasını engelliyor ve kendi yüzdelerini sürekli artırıyorlar. Doğrusu ben bunun hukuksuz bir şekilde yapıldığını düşünüyorum.

7. Ortalama 250m dolarlık yatırım yapmış abd de bu haber ile 55 leri görmemiz gerekiyor diye düşünüyorum

8. 04.10.2023 tarihinde Borsa İstanbul'da pay başına 58,90 TL – 59,25 TL (ağırlıklı ortalama 59,06 TL) fiyat aralığından toplam 500.000 TL nominal değerli SAHOL payları geri alınmıştır.

Hemen imdada yetişmiş.
    Ucuza sat 10 gun sonra pahalıya geri al
    Göstere göstere yapmayın ya.

Eger 65 fiyattan satip 59 dan geri alsaydın. Helal olsun derdik ama tersini yapmak ne demek?

Sayfa 170/200 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •