Sayfa 130/200 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1. Teknik olarak bir umudum var yarın ki kapanış önemli sözümün hala arkasındayım ama 50 ye gitse ne 60 a gitse ne. Sahol yerine Tuvalet kağıdı kota ettirsen 100 e gitmişti. Yazık günah buralarda bile mıy mıya devam ediyor. Herşey 10 a katladı bu 4 e kavga dövüş zor katladı.Yani demek istediğim 100 TL olsa ne olacak?? Bir de Koç grubu ile kıyaslamayın diyorlar. Arsan tekstil veya Kuşadası turizm ile kıyaslayalım o zaman. Kaldı ki kıyas detayını da açıkladım umarım anlaşılmıştır. Bana bu çöp tenekesinin güzellemesini yapmayın. Hele ki rakip şirketlerle hiç kıyaslamayın her şekil altında kalır bu çöp tenekesi. Bu ülkede uzun vadeli borsaya bulaşmamak lazım. 30-40 sene al unut dersen (o kadar yaşayabilirsek tabi) oda temettü şirketleri olur ki onların bile anca bazıları para kazandırmıştır.

2. Boş verin koçu moçu bizim çöpsaya bakalım.

Alemin keyfi yerinde yine maşallah,
    Bize de bir gün kader güler güler inşallah...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

3. Artık saholde küçük yatırımcı oranı dibe vurdu. Fonlar ve yabancı kaldı. Eğer dışarda kalan 250-300 milyon lotun yarısında alırlarsa bu fiyatta kalmaz. Çok inat ettim fakat çok ucuz bu fiyattan satmak içimden gelmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Artık saholde küçük yatırımcı oranı dibe vurdu. Fonlar ve yabancı kaldı. Eğer dışarda kalan 250-300 milyon lotun yarısında alırlarsa bu fiyatta kalmaz. Çok inat ettim fakat çok ucuz bu fiyattan satmak içimden gelmiyor.
    Sn. Hocam,
    Böyle bir bilgi yok. Takaslara bakarak anlaşılmaz. Sizinki temenni ve inşallah öyledir olmuş sanırım.
    Veya varsa bir kaynak paylaşabilir misiniz?
    Şimdiden teşekkür ederim.

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayret, dün koçhl uçarken bunun pirim yapmaması üzerine hiç kimsenin çöpsa, uyuz eşek vs. yazmaması enteresan. ya ky hisseyi sattı, yada yazmaktan yoruldu.

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    hayret, dün koçhl uçarken bunun pirim yapmaması üzerine hiç kimsenin çöpsa, uyuz eşek vs. yazmaması enteresan. ya ky hisseyi sattı, yada yazmaktan yoruldu.
    Pusuda bir mucize bekliyoruz.
    15 dolarlık kağıdı bize yedirmek istemiyorlar hedef şaşırtıp sat koç a geç diyorlar

7. Çivisi çıktı iyice, Astorun piyasa değerine bak. Türkiye'nin en büyük holdinglerinden sahol'un değerine. Bunca yıl ne iş yaptınız arkadaş. Ne bu rezillik böyle.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Çivisi çıktı iyice, Astorun piyasa değerine bak. Türkiye'nin en büyük holdinglerinden sahol'un değerine. Bunca yıl ne iş yaptınız arkadaş. Ne bu rezillik böyle.

Astor bu gidişle çöpsa yı geçer

Sayfa 130/200 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •