Sayfa 165/200 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: SAHOL - Sabancı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    İşin fırsat tarafı net 62-63 görmeden asla 49 tl görmez Türkiye savaşa hrimeki fikrindeyim.

Full ekgyo ve sahol alma şansı tanısalar

Ya yarım sahol ya full sahol alırıdm telnik gerçekler var endeksi % 15 üstü getşri ile iskontosunu dişürecek 72 ?tl gçrecek gücü var kısa vade 100 olamayabilir de uzun vade cansız maçlar olacak 2 tl yukarı diğer gün tl aşağı son yarım saat %8 tavana tarzı

Bu hissede hikaye bitmez gençler

Dolar bazında tarihinde 5-6 doları gördü mü yabancı yatırımcı dev enerji fonları enerji ulaşım sanayi ve teknoloji devi olarak yeniden fiyatlar 10-20 dolara alarko holding nasıl 10-135 tl 14 kat gittiyse o tarz gider

15 kat getirili ralli bence bir şekilde başlamak zorunda çok ama çok ucuz kaldık yazık oluyor günlükçü ve viop hissesi olmamalı spekler için fazla büyük değil bence hareket yapacak yapı var 13-35..... 35-65 hareketleri çok hızlı olmuştu dinlenmek isteyebilir yatay aşağı ve yukarı YTD
    EKGYO – Şirketin sermayesinin %4,92'sine karşılık gelen geri alınan 187.000.000 adet payın %7,5 iskonto ile 7,50 TL’den yabancıkurumsal yatırımcı tarafından tahsis edildiği, işlem sonucunda 1,4 milyar TL hasılat elde edileceğinin açıklanması sonrasında işlemintamamlandığı açıklandı.

bu da sahol ıle aynı ıslemı yapmıs..sayın denız ali bunu kastedıyor olmalısınız ..şu an ekgyo açıklama yazısını gorunce anladım

2. 3 senedir borsada son 20 senemin Viop ve foreks zararlarını Akbank sahol Teknosa ve yapı kredi Alarko gibi şirketler sayesinde karşıladık artıya da geçtim .

Ekgyo çok dillendirildi o hikaye de oldukça ciddi haberler var ama henüz erken olabilir , bence vkgyo Halkbank davası konusu ve halkgyo Maldiv oteli ve agresif büyüme hedefleri olsa algyo da favoriler arasına girerdi

Enka alınır Pegasus alınmaz dönemindeyiz tuhaf dönemlerdeyiz çok anti propaganda var dev hisseler ile alakalı

Yan tahta rallisi oldu geçen hafta

Sahol asla vazgeçmem pislik çukuruna düşen plansız bir cehaletle borsaya girdiğim inanılmaz zaman kaybı yaşadığım finansal manada 10 seneden çok ! Vahim dönemlerde bile aşırı müthiş hedeflerle budalaca aşırı iyimserlikle kaldıraç piyasada paçal yapa yapa batmıştım ,

Spot piyasada paçal yapsan da Batman için Zirve hisse bulmak zorundasın yani tam gerzek olmalısın spot piyasada ama Viop da 200 İQ, ODTÜ bilgisayar mezunu Ve plansız tecrübesizliğinin 3 aya batırır insanı 9 üstü kaldıraçlarla fena halde tükendim , bittim o işlemlerde % 70-95 arası 4 aylık dönemsel trade başarım vardı yine de Yetmedi yetmiyordu yetmedi 50 işlemde 160 kazanıp 3 işlemde 1000 verip defteri kapatmıştım ! Açık ve net

15 sene öncenin acı kayıplarını Sabancı sayesinde kurtardım 1997 -2002 döneminde de bankalarca kontrol de edilmeden sistemi enflasyonla kurulmuş ilkellik ortamında zarar ettirilmiş yönetim kusurları olan çok sayıda şirket banka ihmalleri sayesinde de iflas ettiler Vb fabrika ortaklığı batmış rahmetli pederin de merkezi faiz ve akıl dışı işleyen piyasa sisteminden bankalarda bir hak hukuk namus borcu alacağı var düşüncesindeyim, belki dolaylı yoldan devletimizden ve Sabancı gibi dev firmalardan da alacaklıyız hissiyle bakıyorum olaya ! bu yüzden artmasını gönülden diliyorum zaten bankalar tüm mal varlıklarına el koymuştu pederin ! Bir rövanş olarak görüyorum ben bu konuyu aslında ve saygım da var Bankacılık ve Holding merkezi sermaye sistemine şahsi ve ticari manada olumsuz duygular ve öfke bende bulunmuyor , asla duygularımı İşime karıştırmam

Finansal ortamda duygusal trade olmaz olmamalı Sabancı tekniği temeli sat derse satar yapı kredi veya a b c başka hisseye dönerim açık ve net olan budur .

ama borsamızda dev hisseler üzerinden bu ülkenin ekonomik batık tarihinden ve geçmiş ahmaklıklarımızdan rövanş almak kendimizle de hesaplaşmak ticari ve maddi ünvânı korumayı sağlayan bir onur meselesidir bunu kabul ederim ,eşitlikçi özgürlükçü vicdanlı filozof insan olduğumu defalarca ifade ediyorum

Bir rövanş alma kapitalizme ticareti ben daha iyi bilirim yavrum diyerek ders verme disiplini ve hisleriyle ile trade ettim kristal kürem yok gelecekten bana mesajlar gelmiyor kehanet nötronları filan yollamıyorlar temel analiz ve bilgi derinliği ile borsanın yönünü de görmek mümkün , bereketli oldu 4x kazandım x10 kazanacağımı düşünüyorum SABANCI şirketlerinde ve Helalleşeceğiz hayırlısıyla ! Bankacı Piyasacılarla hayırlısyla

Güler Sabancı ya ve Sabancı ailesine selamlar

Şu hayvan barınağı konusunda yardımlarını bekliyoruz

İbb veteriner işleri müdürlüğü ile konuyu bizzat görüşeceğim iyi akşamlar

Hayvan hakları oldukça önemli bir konu arkadaşlar duyarlı olalım .
    Son düzenleme : Deniz Ali; 24-09-2023 saat: 23:16.

3. Bu sahol adamı filozof eder.
    9 dan aldım 60 oldu ne zaman 300 olacak hayalleri kuruyorum. Sabırlılar ile sabırsızların kavgası devam ediyor.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. Bütün bisti taradım temel olarak, en ucuz bu kaldı. Ne yapmaya çalışıyor anlamak zor.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ulusoy60 Yazıyı Oku
    Dünkü akyatirim satan kimse yerine koymaya çalışır mı bilinmez
    Eğer yerine koymaya çalışırsa bir tavana gider bu şirket
    Yok diğer türlü ortalarda dolaşırız

G700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Akyatirim da 50 milyon satan arkadaşın dönmeyeceği belli oldu gibi.
    Artık yolumuza böyle devam edicez.
    O elli milyon hisseyi piyasa yabancılarla küçük yatirimcilar telafi etti. Neyse akyatirim da 120 milyon hisse kaldı bu 120 milyon hisse de herhalde daha önce geri alınan payların toplamı yani bu payların satıldığı fonlar payları alıp akyatirim üzerinde gösteriyor. Zaten akyatirim da satış alış filan yok. Bunun yanında yabancı citibank ve docebank satışları da bu asmada pek olmayacak. Zaten hisse satışı da söz sahibi olanlar bunlar
    Önünde güçlü bir engel kalmadı artık 70 leri hedefleyerek ilerler diye umut ediyorum
    Hayırlı günler dilerim
    Asla yatırım tavsiyesi içermez

G700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 100bin endeks bile olsa bu Samancı Holding'den adam olmaz. Bistin ihlası.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7. Çimsa tavan, Akçansa tavan, Erdemir tavan, kardemir tavan , endeks %+3 ü zorluyor bizim uyuz sürünüyor,
    ÇöpSA idi samanSA oldu. Beter olsun..,,

8.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Bütün bisti taradım temel olarak, en ucuz bu kaldı. Ne yapmaya çalışıyor anlamak zor.
    Ben de bütün hisseleri tek tek tarıyorum sahol ü satayım da onu alayım diye.
    Sahol ün yanına yanaşan yok.
    Çöpün çöpün sahol dahası yok.

Sayfa 165/200 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •