Special Days Image
Sayfa 259/966 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7722 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bilmediğimiz neler oluyor? Bir banka Ipone 6 ile ne sorun yaşar ?Ipone 6 olan iş mobilya ile niye giremez? Enteresan. Meraklısı denesin.
    Benim telefonum Alfon 5s , bugün işcep mobil im açılmıyor.
    İşbank müşteri hizmetlerini aradım.
    Bu konuda çok şikayet aldık , sorunu çözmeye çalışıyoruz dediler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bilmediğimiz neler oluyor? Bir banka Ipone 6 ile ne sorun yaşar ?Ipone 6 olan iş mobile niye giremez? Enteresan. Meraklısı denesin.
    İş bankası ilginçleşti 4 senedir,çoğu kez uyardım tınlayan yok,bebeleri oraya oturtmuşlar bir moktanda anlamıyorlar,hep ayni nakarat sisteminizi boşaltın vs ilginç yanıtlar,üstelik bendeki sistemi görseniz aklınız şaşar bile diyorum,çünkü bu işin ustasıyım ama yinede biz sorun görmüyoruz falan filan 1 saat sonra tekrar aradığımda sorun var efendim falan filan klişe laflar,bir defasında 2 gün arıza yaptı süreli pes dedirtti o zaman,neysede mobil işcep kullanıyorum dışarıda,evde internet bankacılığı,bendede galxy ve iphone 6 serisi var,sorun yoktu dün,bugünü bilmem,hepsini geçtik,eskiden ateme ve bankadan borsa işlemi yapardık şimdi hepsini kaldırmışlar

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İş bankası ilginçleşti 4 senedir,çoğu kez uyardım tınlayan yok,bebeleri oraya oturtmuşlar bir moktanda anlamıyorlar,hep ayni nakarat sisteminizi boşaltın vs ilginç yanıtlar,üstelik bendeki sistemi görseniz aklınız şaşar bile diyorum,çünkü bu işin ustasıyım ama yinede biz sorun görmüyoruz falan filan 1 saat sonra tekrar aradığımda sorun var efendim falan filan klişe laflar,bir defasında 2 gün arıza yaptı süreli pes dedirtti o zaman,neysede mobil işcep kullanıyorum dışarıda,evde internet bankacılığı,bendede galxy ve iphone 6 serisi var,sorun yoktu dün,bugünü bilmem,hepsini geçtik,eskiden ateme ve bankadan borsa işlemi yapardık şimdi hepsini kaldırmışlar
    Dün , işcep mobilim sıkıntılıydı. Ara ara birden kapanıyor , tekrar açmak zorunda kalıyordum
    Bugün , artık hiç açılmıyor
    Siz de şu an açılıyormu diye bir denermisiniz
    İşbank müşteri hizmetlerini aradım. Başkalarından da bu tür şikayetler geldi, çözmeye çalışıyoruz dediler

4. Belki de 5s üstü alfonlarda sorun yaşanmıyordur , bilmiyorum
    Ama 5s ve altı alfonların sahibi biz fakirler işcep e giremeyecek miyiz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Dün , işcep mobilim sıkıntılıydı. Ara ara birden kapanıyor , tekrar açmak zorunda kalıyordum
    Bugün , artık hiç açılmıyor
    Siz de şu an açılıyormu diye bir denermisiniz
    İşbank müşteri hizmetlerini aradım. Başkalarından da bu tür şikayetler geldi, çözmeye çalışıyoruz dediler
    Samsung 6 serisinde sorun yok,ama iphone 6 serisi sorunlu gibi,apsory güncellemesi falan vs dedi sonraki girişte girdim sorun yok,önceden ayarınızı oynamayın sorun bizde diyor düzelteceiz falan filan demişti,anlamadım gitti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
    Belki de 5s üstü alfonlarda sorun yaşanmıyordur , bilmiyorum
    Ama 5s ve altı alfonların sahibi biz fakirler işcep e giremeyecek miyiz
    Emeryalist,kapitalist,faşist sistemi budur,daha fazla para kazanma hırsı,üst model yarışı hızlan yükseliyor,mesela adamlar exploreri kaldırdılar yürürlükten,bana göre çok iyi sistemdi bütün videolarda akıcıydı,neymiş yavaş ve güvensizmiş,ilginç olanı apple bigisayarlarına virüs zor bulaşıyor,gerçi hiçbir sistem sağlam deildir,mesela bende firewall olsa bile yine güvenmiyorum,belirttiim gibi dünyada sömürü sistemi son gaz devam ediyor,senin sistemin modelin eskiymiş ona bakmıyor,güncellemesini iptal edip üst modele geçmeni zorluyor,mesela windows 10'a geçtikten sonra işbankası zorlandı,şimdi 11 çıktı,önceki programlarında sorun yoktu,öncekiler basitti,şimdikiler dolambaçlı,belki 11 denemesi yapıyorlar,bunları yapabilecek elamanları deneyimsiz olabilir,zaten sorunun kaynağı buradan kaynaklanıyor,elemanlar önerdim kabul etmediler,o zaman sorun yaşamaya devam edin dedim ve hala sorunlar devam ediyor,microcip ve entegre sistemi karmaşıktır,bunların hepsi yazılım komutuna bağlıdır,üst model çıktığında eski sistemi daha dizayn edemezsin,üst model daha karmaşıktır,çoğu zaman bu benim kapasitemide aşıyor,zaten yaşlandık,tamir işi sistemlerden kalktı modül sisteme geçildi,sorsan ben ustayım diyenden geçilmiyor,soruyorum al bu kiti,parça vs neyse tamir et diyorum yok olmaz,neymiş hazır parçası varmış onu takacakmış,onlar artık demode oldu moruk diyorlar,çık şimdi bu insanlara usta de,neyse uzun lafın kısası sistem sömürü sistemi olduğu için böyle devam edecek,2025 yılında 100.000 senede bir olan bir güneş döngü sistemine giriyoruz o zaman seyreyleyin siz dünyada gümbürtüyü

Benim telefonum Alfon 5s , bugün işcep mobil im açılmıyor.
    İşbank müşteri hizmetlerini aradım.
    Bu konuda çok şikayet aldık , sorunu çözmeye çalışıyoruz dediler
    İş bankası eskintip iphonesi olupta mail atan herkese aynı cevabı vermiiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 259/966 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •