Sayfa 884/996 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 7967 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    95 ila 97arası olabilir milliyetten 37 ekran bi beko tv almıştım çok kaliteliydi. M.ali ılıcak bi tv verecekti akşam gazetesiyle gazete fiyatını kupon biriktirenler için 25 kat arttırmıştı genede vermemişti akai tv leri
    Vatandaşı dolandırmıştı.
    Bende 63 ekran philips almıştım,10 senedir tamirde...onun üstüne 2 led-1 4k-1lcd,bunları paramlan almıştım ucuzdan,şimdi 32 ekran 1080 7000 den başlıyor,4 k boyutuna markasına göre 15-25 vs,o hala tamirde sadece net 2 sene kullandım.
    Akai tvyi biliyorum,bizim eniştede almıştı,Giresundan rizeye gitmiştik orada varmış

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
    LMKDC-bu hisse çimentoydu limaka aitti,16.2-halka arz olduydu 21.56 tavanda,yani 3 tavan çekti,çimento ayı olduğu için,güneydoğulu olduğu için bayağı gider gibi,mesela 30 falan,genellikle halka arz olanlar 3 tavan sonrası çuvallıyor,bakacağız zaten bana fazla vermedi,sadece emekli maaşıma ilave

3. günaydın iyi haftalar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
     Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Onu hatırlayamadım ama...
    Zebah gazetesi şu reklamla:

https://www.youtube.com/watch?v=QzNdlVdkFic

Müzik seti diye, şu aleti vermişti

Onu hatırlıyorum,dev müzik seti diye vermişlerdi,ben o zaman 1500 dolar karşılığında pioner z serisi set almıştım,üstelik ona o kadar para verilirmi demişlerdi,bilgisayarım içinde öyle demişlerdi,ithal elektronik aletler özaldan sonra tek tük serbest olmuştu,ilk renkli tv'de onun zamanında çıkmışktı,ecevit abd ambargosu yüzünde 1978 yılında hepsini yasaklamıştı,o zamanlar iyi kötü tasarruf tedbirleri vardı bende bakanlıktayken ilave olarak kayıt dışılarını kayıt altına almıştım,şimdi ülkeyi batırdı RTE ve ekibi,bide geçmişlen dalgasını geçiyor...küfür edeceğim olmaz 5 sene yasaklıyım mahkemece,ama peşindeyim bunların,yok öyle 3 kuruşa 5 köfte,ölürsem fark etmez geriden geliyor nesilimiz,z kuşağını ziktir edinde,y kuşağından ümitliyim,bizim yaştaki emekliden bir mok beklentimde yok.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Onu hatırlıyorum,dev müzik seti diye vermişlerdi,ben o zaman 1500 dolar karşılığında pioner z serisi set almıştım,üstelik ona o kadar para verilirmi demişlerdi,bilgisayarım içinde öyle demişlerdi,ithal elektronik aletler özaldan sonra tek tük serbest olmuştu,ilk renkli tv'de onun zamanında çıkmışktı,ecevit abd ambargosu yüzünde 1978 yılında hepsini yasaklamıştı,o zamanlar iyi kötü tasarruf tedbirleri vardı bende bakanlıktayken ilave olarak kayıt dışılarını kayıt altına almıştım,şimdi ülkeyi batırdı RTE ve ekibi,bide geçmişlen dalgasını geçiyor...küfür edeceğim olmaz 5 sene yasaklıyım mahkemece,ama peşindeyim bunların,yok öyle 3 kuruşa 5 köfte,ölürsem fark etmez geriden geliyor nesilimiz,z kuşağını ziktir edinde,y kuşağından ümitliyim,bizim yaştaki emekliden bir mok beklentimde yok.
    Hepsine katılırım da... Z,Y,X... Hiç birinden umudum yok.
    Ülkenin ayrı, dünyanın ayrı, götü-başı oynuyor. Demografik yapılar değişti. Her şey darmadağın...

https://twitter.com/barisesen/status...67391623520644

2014 den bu yana nvida intel durumu
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku

The Rahmetlinin renkli TV'si, bu rahmetli sanayiciyi batırıyordu az daha.

DPT'na sormuş renkli TV'ye geçilecek mı diye, onlar da hayır demişler.

Adam fabrikayı kurdu siyah beyaz, küt renkli TV geldi.
    Son düzenleme : reha kaya; 26-02-2024 saat: 17:59.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. 1999-2000 yılında bir gazeteden kupon biriktirip Nokia 3210 cep telefonu almıştık.
    Hatlı.

Sayfa 884/996 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •