Sayfa 933/969 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943 ... SonSon
Arama sonucu : 7750 madde; 7,457 - 7,464 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12
    a 114
    b 18
    c 104
    d 121
    e 31
    f 37
    g 42
    h 40
    j 80
    k 66
    l 48
    m 24
    n 66
    p 100
    q 40

2. Peru devlet başkanının evine yolsuzluk baskını: Kapısı koçbaşıyla kırıldı

Mal varlığı olarak beyan etmediği Rolex saatleri nedeniyle Peru Devlet Başkanı Boluarte'nin evine polis baskını düzenlendi. Yolsuzluk soruşturması kapsamında düzenlenen baskında, Boularte'nin evinin kapısı koçbaşıyla kırıldı. Peru hükümeti baskını "tahammül edilemez bir rezalet" olarak nitelendirdi.

https://www.ntv.com.tr/dunya/peru-de...pUeem7jaagVS_Q

Ne kafasız adammış, peçeteye bedeli ödenmiştir diye yazıp imzalaması aklına gelmemiş mi?!!!!

Eğitim şart!!!!!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    Emekli olanın birisi isyan ediyor caddeye doğru bağırıyor,kimsenden çıt çıkmıyor,ödleklerden çıt çıkarmı,muhammedleri bile haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan demiş onu bile bilmiyorlar,neyse yanına yaklaştım şahısın,mutlaka önceden vermişsindir dedim,şimdi kolu kaptırmışsın ciyaklıyorsun dedim,yok arkadaşım bu firavuna oy verilirmi,benim oy verdiğim adam hesap vermelidir dedi,hesap vermeyene oy verilmez dedi,helal dedim sadece.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Peru devlet başkanının evine yolsuzluk baskını: Kapısı koçbaşıyla kırıldı

Mal varlığı olarak beyan etmediği Rolex saatleri nedeniyle Peru Devlet Başkanı Boluarte'nin evine polis baskını düzenlendi. Yolsuzluk soruşturması kapsamında düzenlenen baskında, Boularte'nin evinin kapısı koçbaşıyla kırıldı. Peru hükümeti baskını "tahammül edilemez bir rezalet" olarak nitelendirdi.

https://www.ntv.com.tr/dunya/peru-de...pUeem7jaagVS_Q

Ne kafasız adammış, peçeteye bedeli ödenmiştir diye yazıp imzalaması aklına gelmemiş mi?!!!!

Eğitim şart!!!!!
    Verdiğin linke engel gelmiş,utanmadanda NTV kanalında uzun adam palavra sıkıyor,biz şeffafız,kucaklayıcı kimseyi ayrıştırmayız diyor,gülesim geldi,neyse ilave ediyor bunlar başa gelse çivi çakamaz diyor ülkeye,yine gülesim geldi,acaba dedim ülkede bütün çivileri söken kim acaba

5. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Emekliler Yılı" olarak ilan ettiği bu yıl emeklilere yönelik önemli çalışmalar hayata geçirilecek.

Seval Ocak |26.01.2024 - Güncelleme : 27.01.2024

https://www.aa.com.tr/tr/politika/emekliler-yili-kapsaminda-emekliye-oncelik-ve-ayricalik-taniyan-projeler-hayata-gecirilecek/3119301

Emeklilerin yılının en önemli günü, bu gün onlar karar verecek!

Tamam mı? devam mı? devrim mi?

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

6. Con Sinov@lordsinov
    2s

Oy kullanırken kabinde bekleme süresi:

Ekrem İmamoğlu: 1 dakika 30 saniye

Recep Tayyip Erdoğan: 4 dakika 20 saniye

https://x.com/lordsinov/status/1774386655744455005?s=20

Sanırım ben 53 saniye de kullandım!

Siz kaç dakika da kullandınız?

benim 1 dakikayı bulmamıştır oğland aöyle
    hanım pusulayı katlama sıkıntısı yaşamış 3 dakikayı buldu
    oyu ziyan olmasn diye çok uğraşmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    benim 1 dakikayı bulmamıştır oğland aöyle
    hanım pusulayı katlama sıkıntısı yaşamış 3 dakikayı buldu
    oyu ziyan olmasn diye çok uğraşmış
    Benim tek el çalışıyor. Eşimle aynı anda girdik. Ben süreye bakmadım ama! çıkınca gözlerim aradı eşimi. Göremeyince, ben daha önce çıktım deyince tüm sandık görevlileri gülümsedi.

Sayfa 933/969 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •