Sayfa 508/971 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 7768 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    olabilir. Şimşek gelecek dertler bitecek tarzında konuşanlara hep demiştim Şimşek demek ilave vergi demek, buna hazır mısınız diye.
    ben borsaya da el atacağını düşünüyorum. karlara stopaj alınmasını bekliyorum mesela.
    Valla bilmyorum,3 ay önce işbank borsa katkı payı kesti benden,ne bu dedim borsanın kullanım vergisiymiş,önce banka kesmezmiş,sonra kesmeye başlamışlar,borsadan 3-5 kuruş kazanıyorduk onada göz dikmişler,olay banka ile alakalı,bankalara tam yetki vermişler zıç ağzına diyorlar onlarda gereğini yapıp rekor bilançolar açıklıyorlar,üstelik şube kısıtlamasına gidip az gelir getiren şubeleri kapatıyorlar,bunu başta yapan işbankası,zaten devamlı didişiyoruz,bebeleri başlarına dikmişler ne enredilmişse nakarat yapıyorlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Vergi ve zamlar yağmur gibi yağmaya başladı,galiba enflasyonu düşürüyorlar

4. günaydınlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Vergi ve zamlar yağmur gibi yağmaya başladı,galiba enflasyonu düşürüyorlar
    Yok abi o düşen benim belimdeki uçkurdu sanırım. Kim çözdü bakıcam ama henüz başımı döndüremiyorum. Heralde eşeklik bizde baki kalacak.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    kdv artışı bugün itibariyle her mal ve hizmete %2 ilave zam demek.
     Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Yüzde 2 ile kalmaz o. Yüce devletimiz 2 yaptıysa 3-5 de seyyanen eklenir olur 10. En az.
    Bende sabah aynı fikirde olduğumu 2 devlettense 2 de milletten olmak üzere tuikin önümüzdeki ay %4 den aşağı yazmayacqğını ifade ettim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Reis sokup sokup çıkarıyor ancak bu vergi zamları yandaş medyada zaten yer almıyor. Yandaş için yine sorun yok pis dış güçler, terörist esnaflar ve sanayiciler der yine reisi olanlardan muaf tutarlar. Adam resmen ölümsüzlük zırhı giymiş, hicbirsey işlemiyor.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 508/971 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •