Sayfa 637/974 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 7792 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    İstanbul'da eylülde önceki aya göre perakende fiyatlar yüzde 5,46 artarken yıllık enflasyon yüzde 73,18 hesaplandı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Ben Halka açıklık oranlarına bakarım.

Defter değeri ve Fk yada bakarım.

Gelecekteki büyümeyede

Borça artı stoklarada

16 hissem var 1 tanesi bile seninkilerden yok.,

Konkayı aldım sattım uygun fiyata

Rtalb da yeni sattım haftalık bozulunca.Halka açıklık oranları yüksek hisselerde diken üstünde olurum.

istisna Logo ,Mavi ve Erbosan

Logo şuan elimde ve 110 TL hedefle taşıyorum.YTD.
    Bende,Yazdığım hisseler dışında en az 20-25 Kağıt daha var..
    Şirketlerin Halka açıklık oranına ve Blançosunda Kaar -Zarar durumuna ben de bakıyorum..
    % 60 ve üzerindeki açıklığı tehlikeli bulurum,yanlışlıkla bulaşmışsam Çay-Simit Parasını aldım mı kaçarım.:-)
    RTALB, Pandemi döneminde furya idi.Şirket sahibi de malatya da habrika kuruyorum diye millete verdi gazı,60 TL lerden çoğu kişinin eline çubuğu verdi,çekildi kenara.Ben de 42-57 TL Arasından satarak paçamı zor kurtarmıştım ..Şimdi ,Bedelsiz haliyle 18 tl civarında..
    Mavi,70 TL Altında iken arada alsat yapıyordum,Sonra peşini bırakıp,Başka kağıtlara sarıldım..
    Logo da ,Geçen dönemde bedelsiz bölünmesine katıldım,öncesinde çok süründürdü,yıprattı ,inat ettim zararına vermedim..Yeni lotları aldıktan sonra,Sanırım 72 TL civarından ,Kaarımı alıp ,satıp çıkmıştım..
    ..Aslında,Bir çok hisseyi uygun yerlerden Alıyorum-Yakalıyorum -da,Uuzun süre tutamıyorum..Sabır yok bende..En son 190 TL den çimsa almıştım..213 TL de Tavan olduğu gün sattım,Ardından seyre baktım.:-)))
    Geçen hafta da,357 TL yi gördü,Cuma günü 296.80 TL den bedelsiz bölündü..
    ..Herkes,Başarı'nın kitabını yazar,Ben ise Başarısızlığın..!..:-)))
    Aslında,işin özünde Ülkemiz ve Ekonomisine güvensizlik var..
    Seçim Kazanmış bir Başbakan'ın ( Ahmet Davutoğlu.) Pat diye görevden alındığı,ihtiras uğruna yapılanları ve Borsa'nın 2-3 gün Taban Olduğunu gördükçe,yaşadıkça,Hep bir tedirginlik var içimde..
    Düşünsenize;ATATÜR'ün Kurduğu Koskoca iş Bankasına ve Mirasına el koymaya kalktılar da,İŞKUR,,İŞ A ,,İŞ B,,.Hisseleri günlerce taban oldu.Yüzüne bakan,Alan yoktu..
    Şimdi,Gel de Tedirgin olma,Rahat ol....!!
    Zaten, etimiz budumuz 4 okka..
    --------------------------------
    Elinizdeki 16 hisse,, Kesenizin büyümesine katkı sağlaması ümidiyle,Saygılar sunarım..

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Günaydın herkese..
    Açıklamalar, doğru olmayanlar..
    Ama gerçekler......
    Bakalım 31 mart'ta ne olacak!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    POLTK bu hisse fiatı 7000 mübarek işbank A-B hissesi sanki,3 sene önce takılırdım 200 falandı,1 sene önce gaza bastı 1000-3000 derken şimdi 7000 ve tavanda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    GÖRÜNCE AKLIMA BU GELDİ.

Nerdeeeen nereyeee

Sayfa 637/974 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri