Sayfa 639/974 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 7791 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ağustos ayında 1.965 adet T10X'i kullanıcılarla buluşturan Togg, eylülde 2.204 adetlik teslimat rakamına ulaştı
    Togg araçlarla ilgili çok fazla sıkıntı duyuyorum. Çoğunluğu da yazılımla ilgili gibi görünüyor. Zamanla çözeceklerdir.
    Öte yandan trugo markasıyla çok ciddi şarj istasyonu yaptılar, o konuyu takdir ediyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    BFREN-POLTK ile yarışıyor,ikiside tavanda,uzmanlar borsaya yanaşmayın yanarsınız yabancı yok içinde diyor bunlar nasıl uçuk fiatlara geliyor ?
    Bütün 100.00TL yi 10 adet 10.00 TL ye bozdurmayı bir kesim ezelden beri çok seviyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
    Bedelsizlerin gaziyla endeksten ay sonu 10.000 rakamini bekliyorum 13-20 Ekimde bir tane daha hisseden enflasyon muhasebesi uygulanabilir hasebiyle bir sermaye artirimi daha bekliyorum
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    Yalaka,yalamalar tekrar harekete geçmişler emekli zamı için,gazeteleri hiç okunmadığından mecburlar böyle hileye,başkan erduvandan emekliye MÜJDEEE pişir,pişir pompala,çünkü içeriğinde hiç bir mok yok,laf olsun torba dolsun,alt putonlarda bol,bol CHP'ye giydirme,mhp yüzünden kazanamadık,kazansaydık işleri bittiydi,çoklarıda yurt dışına kaçtıydı,mesela bazılarını biliyorum yunan adalarında ev arsa almışlardı,bunların hepsi çıkarcı ve hain

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Bedelsizlerin gaziyla endeksten ay sonu 10.000 rakamini bekliyorum 13-20 Ekimde bir tane daha hisseden enflasyon muhasebesi uygulanabilir hasebiyle bir sermaye artirimi daha bekliyorum
    Bugün Tavan olan hisseler den( egegen.) 1 Tane alabilmek için 1 Aylık emekli maaşını vermek gerekiyor..
    Konya,Fren ise,2.Tane alabilmek için, 30 Gün asgari ücretle çalışmak gerekiyor..
    Siizin,Tahmin ettiğiniz-Beklediğiniz- Şirket payları,Ancak Zenginlerin ,Milyonerlerin alabileceği Kağıtlar oldu..
    Benim gibi Fukaralar,Ancak uçuşu izleyebiliyor..
    Tıpkı,Memleketinde Havaalanı olup ta,Uçağa binemeyen ,Tepesinden geçenleri izleyen ,masum köylü gibi.!!:-))

6.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bugün Tavan olan hisseler den( egegen.) 1 Tane alabilmek için 1 Aylık emekli maaşını vermek gerekiyor..
    Konya,Fren ise,2.Tane alabilmek için, 30 Gün asgari ücretle çalışmak gerekiyor..
    Siizin,Tahmin ettiğiniz-Beklediğiniz- Şirket payları,Ancak Zenginlerin ,Milyonerlerin alabileceği Kağıtlar oldu..
    Benim gibi Fukaralar,Ancak uçuşu izleyebiliyor..
    Tıpkı,Memleketinde Havaalanı olup ta,Uçağa binemeyen ,Tepesinden geçenleri izleyen ,masum köylü gibi.!!:-))
    12 yıldan beri 1( bir) lot Konya var 138 tl maliyetli. (8 dolar)Asgari ücret 650 tl civarı.
    Bedelsiz bolununceye kadar devam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    FB 110,BJK yarısına yakın 44-GS 7.70,TS 6,55 dökülüyor,bu BJK ve FB gömümü bulduda uçuk fiatlara geldiler
    Ortaklarına ,''Pamuk eller cebe '' Düdügünü öttürmek için hazırlık yapıyorlardır.:-)))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    12 yıldan beri 1( bir) lot Konya var 138 tl maliyetli. (8 dolar)Asgari ücret 650 tl civarı.
    Bedelsiz bolununceye kadar devam.
    Sabrınıza hayran kaldım..
    Pandemi yasakları döneminde Ortalama 1670 TL den ( sanırım 45 Lot du.) Konya Çimento almıştım..
    O Tarihlerde de bedelsiz beklentisi vardı..
    Hisse Forumun da yaşanan tartışmalar,FT.2 İsimli elemanın olumsuz yazıları ,Hissenin düşüşe geçmesi ,sürekli geri geri gelmesi yüzünden,Zararın neresinden dönersen kaar dır deyip ve Lanet edip,940 TL Civarından hepsini ZARARINA SATMIŞTIM..
    Bizdeki,Halka açık şirketlerin Sahip ve Yöneticilerinin çoğu,Yatıırmcı düşmanı,Sömürgeci maalesef...
    Bedelsiz sermaye artışının yeşillendirdiği bahçeden,Herkes nasiplenemiyor..
    Bu işler,Yılbaşı Piyangosu gibi bir şey....
    Sabır ve Kazancınızın bol olmasını temenni ederim..

Sayfa 639/974 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •