Sayfa 104/972 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 7773 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    Yapmayın böyle, nefret duygusu, insanlığınızı elinizden almasın.
    Bir gün siz de yardıma muhtaç kalabilirsiniz.

SM-P610 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ya öylemi,benim atalarım dedelerim bu vatan için canını feda etti,bende bakanlıktayken kayıt dışı olanları kayıt altına aldım,dünyanın varlığını bağışladı dedem,atam,iktidar geldi hepsine çöktü,ne yapmalıydım hırsız çalarken,üstelik onların yüzünden yargılandım,hırsıza ve caniye acımayacaksın,üstelik bu vatana yapılanları hiç afetmem,ben muhtaç kaldıktan sonra zaten ülke hepten gitmiştir,galiba yapılanları görmüyorsunuz,elimde haklarında dünya kadar dosya var,gel afetmemi bekle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,064
    İnsansanız son iki günkü işlemleri iptal edip o kansız aracı kuruma ceza yazıp tüm işlemdeki miktarı depremzedelere bağışlarsınız!
    Batmış ile ölmüş malından kimseye hayır gelmez sizi de yakar!
    Son düzenleme : Filozof; 07-02-2023 saat: 21:46.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    2 bölgede depremlerde bulundum 75-77 ,Diyarbakır Lice-Van çaldıran,çaldıran depremi tam felaketti,şiddeti 7.5,aynen şimdiki gibi,39 senesinde erzincan depreminden sonra en büyük depremdi,zaten o 7.9,bu gündüz 12 sonrası olmuştu,o zamanlar uzman değildim çömezdim,uzman 77 yılında olmuştum,şu anki depreme eşittir,47 sene sonra şimdi büyük olanı maraş bölgesine olmuştur,üstelik 9 saat aralıkla 2 deprem ayni şehirde ayrı yerlerde,Lice depremide 6.6 şiddetindedir oda 12 sonrası,afette işe başladığım ilk yıllardı,oradada binalar ker***ti 6 eylül 1975 yılı,yani yıkık dökük evlerin altında kalmışlardı,ama çaldıran tam bir felaketti hava çok soğuktu şimdiki gibi,zaten o yıllardada ulaşım zorluğu vardı,havadanda imkan yoktu,ABD ambargosuda vardı,sadece arap ülkeleri yardım yapıyordu kıt,kanat,avrupadan az miktarda,azda olsa yapılan yardımları kayıt altına almaya çalıştım,diğerleri gibi çalıp çırpıp kesemi doldurup istifa etmedim,bu bölgelerden devamlı şikayet geliyordu,80 yılında istifa edip yurt dışına gittikten sonra darbe oldu,hırsızlar hesaba çekilecek dedi evren,özal geldi hepsi af oldu,ofda,of.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    2 bölgede depremlerde bulundum 75-77 ,Diyarbakır Lice-Van çaldıran,çaldıran depremi tam felaketti,şiddeti 7.5,aynen şimdiki gibi,39 senesinde erzincan depreminden sonra en büyük depremdi,zaten o 7.9,bu gündüz 12 sonrası olmuştu,o zamanlar uzman değildim çömezdim,uzman 77 yılında olmuştum,şu anki depreme eşittir,47 sene sonra şimdi büyük olanı maraş bölgesine olmuştur,üstelik 9 saat aralıkla 2 deprem ayni şehirde ayrı yerlerde,Lice depremide 6.6 şiddetindedir oda 12 sonrası,afette işe başladığım ilk yıllardı,oradada binalar ker***ti 6 eylül 1975 yılı,yani yıkık dökük evlerin altında kalmışlardı,ama çaldıran tam bir felaketti hava çok soğuktu şimdiki gibi,zaten o yıllardada ulaşım zorluğu vardı,havadanda imkan yoktu,ABD ambargosuda vardı,sadece arap ülkeleri yardım yapıyordu kıt,kanat,avrupadan az miktarda,azda olsa yapılan yardımları kayıt altına almaya çalıştım,diğerleri gibi çalıp çırpıp kesemi doldurup istifa etmedim,bu bölgelerden devamlı şikayet geliyordu,80 yılında istifa edip yurt dışına gittikten sonra darbe oldu,hırsızlar hesaba çekilecek dedi evren,özal geldi hepsi af oldu,ofda,of.
    Yardıma ihtiyacı olanlara, yardımı engellemeye çalışmanız, anlaşılır değil.
    Lütfen zorda kalanlara yardım etmeseniz bile , karşı cikmayin. Şimdi geçmişin hesaplarını görme zamanı değil.
    Herkes acı içinde çırpınıyor.

Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    Yapmayın böyle, nefret duygusu, insanlığınızı elinizden almasın.
    Bir gün siz de yardıma muhtaç kalabilirsiniz.

Ne nefreti yahu.

Bende aynını düşünüyorum.

Dindar dediklerin cukkalıyor hep.

Bire bir en iyisi yoksa zaten devlet veriyor der geçerim.

Bir tane açıklasınlar bakayım paraları nereye harcamışlar ne yapmışlar.15 temmuz dahil.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    tweet

Sayfa 104/972 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz