Sayfa 730/971 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7764 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Borsada satışlar hızlandı,sanırım bunda yine akçı birinin anayasayı yeniden düzenleyelim deyimi yüzünden olabilir,7600 sınırında,ingiliz yine turlasın para bulmak için

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsada satışlar hızlandı,sanırım bunda yine akçı birinin anayasayı yeniden düzenleyelim deyimi yüzünden olabilir,7600 sınırında,ingiliz yine turlasın para bulmak için
    Neden para arıyor ki ?
    Darphanede basamıyor mu ?
    Kağıt stokları mı bitti ?
    İzmit Seka fabrikası varrrrrrrrrr.
    Darphaneye 24 saat kağıt tedarik edebilir.

Var diye biliyorum ama Var mı ????????

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Endex 7560 üstünde kapadı,anayasa babayasa tartışılırken ülke tam şapın üzerinde geziniyor haberleri yok,olsa ne olacak,biz nasıl olsa halkın sırtında 100 senelik geleceğimizi garanti altına aldık hesaplarında,ama boğazlarından geleceğinin hesaplarınıda yapıyorlarmı ?

4. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Neden para arıyor ki ?
    Darphanede basamıyor mu ?
    Kağıt stokları mı bitti ?
    İzmit Seka fabrikası varrrrrrrrrr.
    Darphaneye 24 saat kağıt tedarik edebilir.

Var diye biliyorum ama Var mı ????????
    Mesele TL basmak olsaydı sorun olmazdı...
    O zaten yapılıyor.
    Mesele, USD, EUR basamamak.

6. Son dönemde hep bu tür eğitimsiz, liyakatsiz insanların zenginlik hikayeleri ile dolup taşıyor, mutlaka çevrenizde de vardır bunlardan ben sıkça karşılaşıyorum.

İyi eğitim almış ve sadece dürüstçe işine odaklanmış insanların, değil zengin olmak ayakta durmak için ne kadar çabaladıklarına da şahidim.

Bunları gören ülkemize çok ciddi fayda sağlayacak, kalkındıracak insanlarımız yurt dışına giderken, Ortadoğu'nun en eğitimsiz insanları bize geldi.

Her şey gözümüzün önünde olurken yaşananlar çok üzücü, en çok ta gençlerin geleceğinin çalınmasına üzülüyorum.

https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem...uguna-7861316/

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Yalnız bu hanımdaki değişikliği gözden kaçırmamak lazım
    sanırım anasını boyayıp babasına satabilecek birinin tornasından geçmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yalnız bu hanımdaki değişikliği gözden kaçırmamak lazım
    sanırım anasını boyayıp babasına satabilecek birinin tornasından geçmiş
    E başkan, kara parayı bulmak için tüm değerlerini satacak karaktere sahip olmak gerekirken, kendisine kolay giren paranın nimetlerden de faydalanmış.!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 730/971 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •