Sayfa 988/988 İlkİlk ... 488888938978986987988
Arama sonucu : 7903 madde; 7,897 - 7,903 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,783
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Pazardan bildiriyorum, kirazın okkası 150 gayme.
    Geçeken kamyonet arkasında gördüm. 60 TL

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,783
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi yarın TBMM'de ziyaret edecek

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

4.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Yılmaz Özdil haklı, Özgür Özel sağı solu karıştırırken çarşafa dolanacak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,139
     Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

ilk yağmurda 90 TL!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Özgür Özel önce anayasa mitingi dedi yapmadı, Taksime çıkacağız dedi arazi oldu, kaldı bir tek emekli mitingi onu da yapmayacak.

Bir lider 3 ayda 3 kere göt atmaz, ya dediklerini yapacaksın ya da çeneni kapatacaksın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 988/988 İlkİlk ... 488888938978986987988

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •