Sayfa 975/975 İlkİlk ... 475875925965973974975
Arama sonucu : 7798 madde; 7,793 - 7,798 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
    BJK paldır küldür 80 üstü yaptıydı,şimdi paldır küldür 5 tabanda 52 yaptı,11 tabanı daha var diyenler var,sanmam o kadar ineceğini,hadi bunu geçtik...RGYAS bu ne yaptı yeni halka arzda çuvalladı,her karta 13 lot vermişti 135'den 1 tavan çekti 148 yaptı,şimdi 135 hızlan satış yiyor,SPK işbirliği,iktidar kayırması var bunda,duyumlara göre paranın %70 kısımı borca gidecekmiş,vah borsayı ne hale getirdiniz,ben vukaççıyım ondan,zaten bu hisseye güvenmediğimden yarısını satmıştım,utanmadanda yüksek fiat açıklamıştı şüphelenmiştim,belirttiğim gibi mafya borsası,bol,bol kara para aklıyorlar.

2. günaydın iyi haftalar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,762
     Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Sanki

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
    Yalamalar ve onun patronu bir mok bulamıyorlar,neymiş imamoğlu bir çocuğun katiliymiş hesap verecek diyor tedbirsizliğin baş mimarı imamoğluymuş,depremlerde kendi adamları çürük evler yaptı çoğu enkaz altında kaldı,ona cevap ney,o fıtratmiş,yok birşey bulamıyorlar,ülkenin içine zıçtılar ona bir cevapları yok,üstelik okullarda müfrededatta uzun adamın icratları övgüylen anlatılacakmış,mış,peki ekonomiyi dümdüz ettiler onuda anlatsalarya,suçlarını bildiklerinden iile anayasa değişsin diyorlar,üstelik ilk maddeler olan 1-2-3,onun devamı tamamlıyıcı bütünlüğü olan 4 madde,çünkü bu 4 madde onları idam ettiriyorda ondan.

5. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
    Uzun konuşma yapıyor,ama ayakta çok zor duruyor konuşurken zorlanıyor mağdur olan kendilerinin olduğunu belirtiyor,yani yine mağdur edebiyatı,suçu yine CHP'ye atıyor,bunlar bir ölecek insanın son nefesleridir,bide anayasanın ilk 4 maddesini kaldırmak istiyorlar,zaten bir zat vardı yumurtluyordu devamlı ismail kahraman denilen buruşuk,önceki kanun düzenlemesinin baş mimarı burhan kuzu vardı birara,ortadan kaybettiler aynen topbaş gibi,nasıl öldükleri hala sır dolu.

Sayfa 975/975 İlkİlk ... 475875925965973974975

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •