Sayfa 931/969 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941 ... SonSon
Arama sonucu : 7750 madde; 7,441 - 7,448 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. https://www.sozcu.com.tr/tayyip-efsa...a-eridi-p35674

Ekonomi nasıl batmış, ve neden düzelemeyeceğini tane tene anlatmış.

Benim asıl üzüldüğüm ise belki de Cumhuriyet tarihimizin en büyük fırsatı ayağımıza kadar geldi, gelişmiş bir ülke olabilmek için tüm şartlar müsaitti ama maalesef gerekli donanım yoktu...

Olan da hepimize ve doğan/doğacak çocuklara oldu.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

2. Milena@josephineVV5

NEW YORK, 14 Temmuz 2023:. Amerikalı gazeteci ve Pulitzer ödüllü Seymour Hersh'ün isimsiz kaynaklara dayandırdığı haberine göre, ABD Başkanı Joe Biden'ın, Ankara'nın İsveç'e NATO üyeliği verilmesine rıza göstermesi karşılığında Türkiye'ye Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) 11-13 milyar dolar değerinde mali yardımını sağlama sözü verdiği bildirildi.

https://tass.com/world/1646701

Hersh'ün internet sitesinde yayınladığı bir makalede, "Biden, Uluslararası Para Fonu (IMF) tarafından Türkiye'ye çok ihtiyaç duyulan 11-13 milyar dolarlık kredi limitinin verileceği sözü verdi" deniyor.

https://x.com/josephineVV5/status/1773515805189181701?s=20

Dıjjj güçler umutsuzca destek atamaya devam ediyorlar, neden acaba?

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

2011 Mayıs da Emekli maaşımla 3 tane egeen alırken

Şimdi 1 tane bile alamıyorum.İyimi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. Her şey bir yana da İmamoğlu ve Kurum'u aynı teraziye koysan matematiğe aykırı.!!

Ne diyoruz liyakat, liyakat, liyakat,

Buna İstanbul'da yaşayanlar karar verecek kimin kazanacağına, zaten ters bir durum olurda da canları sağ olsun.! zaten bedelini maddi ve manevi olarak öderler.!

Mesela şöyle bir durum olsaydı; İmamoğlu AKP adayı, Kurum da Chp adayı olsaydı sonuç ne olurdu acaba?

Benim tahminim İmamoğlu % 80, Kurum % 10 diğerleri de % 10 olurdu.

Sonuç olarak İmamoğlu'nun (% 49) kazanamaması her türlü düşünceye aykırı bir durum, Kurum (% 42) tabi ki bana göre.!

cnn türk'te

eray güçlüer diye birisi konuşuyor (hem akademisyen, hem doktormuş )

-70 milyar dolar mb rezervi,

1 trilyon dolar borç...,

8 aydır borç para arayan maliye bakanı. (daha saymıyom )...

10 milyon suriyeli

varken

BÜYÜK TÜRKİYE masalı anlatıyor

gülmek isteyenler açıp izlesin

iktidar yandaşı selvi zaten orada

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    cnn türk'te

eray güçlüer diye birisi konuşuyor (hem akademisyen, hem doktormuş )

-70 milyar dolar mb rezervi,

1 trilyon dolar borç...,

8 aydır borç para arayan maliye bakanı. (daha saymıyom )...

10 milyon suriyeli

varken

BÜYÜK TÜRKİYE masalı anlatıyor

gülmek isteyenler açıp izlesin

iktidar yandaşı selvi zaten orada
    O 1.5 Trilyon dolar,o dediğin ortada dönen sıcak paraydı hepsini hüplettiler,foya meydana çıkmasın diye yargı ele geçirildi,yarısına yakını 5'li çete vs cıvarı cukka yaptı,bedelinide buna sebep olanlara ödetti tabiki bir miktarınıda bize ödettiler,şimdi büzük sıktı çare arıyorlar,o sıcak parayı sokanları tavlama peşindeler ingiliz aracısıylan,ama adamlar nah diyor,çünkü yargınız adaletiniz yok,nasıl güvence vereceksiniz diyorlar ingilize,imf durumu ise yaş,çünkü herşeye el koyar,oda uzun adamın işine gelmez,illa itibardan tasarruf etmem diyor,hep beraber sonucu bekliyoruz,sanırım ani bir sürprizlik durumu bekliyorum,zaten uzun adamın işi bitik ameliyat olmayada yanaşmıyor,sadece çok pahallı akıllı ilaçlarlan durumu kurtarmaya çalışıyor

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    O 1.5 Trilyon dolar,... zaten uzun adamın
    1,5 mu ?

abi 2002 de 110 milyar doları civarında olan borç... 20 senede

nasıl 1,5 trilyona çıkar ?

yolsuzluk ile, hırsızlık ile, hortumlama ile olacak iş değil... devletin bu kadar borçlandırılmasının nasıl yapıldığını anlat bize

çoğu bilmez 1,5 trilyon doların kaç dolar ettiğini... bu rakam bizim ülkemize 50 beden büyük

ben uzun kısa bilmem

bu borç MİLLETİN BORCU...

çalan çaldı, ödemesini HALK yapacak

8. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 931/969 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •