Sayfa 729/971 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 7768 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Özgür Demirtaş :

"Forex'ten, şans oyunlarından, yüksek kaldıraçlı işlemlerden, kısa vadede yüksek kazanç vadeden kişilerden uzak durun. Beni seviyorsanız bu uyarılarıma uyun."

Şans oyunları hariç diğerlerinden uzak duruyorum. (İddaa)
    valla babamın bana nasihatı şuydu bende şimdi oğluma aynısını diyorum. "Kumar ve uyuşturucu dışında bulaştığın herşeyden seni kurtarırım ama bu ikisine bulaştıysan seni tanrı bile kurtaramaz". idda bile zaafiyeti olan insanı mahvedebilir. Uzak durmak en doğrusu
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    idda bile zaafiyeti olan insanı mahvedebilir. Uzak durmak en doğrusu
    Haklısın...

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Bu geminin Dilovası'ndan Hayfa'ya yakıt ve kimyasallar taşıdığı iddia ediliyor.

https://www.myshiptracking.com/vesse...95-imo-9847140

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Is bankası :

Cumartesi bende yaşadım bu olayı,ilkindiye doğru birşey yoktu,peşi birden gümledi,üstelik kartlarlan alış veriş yapmıştım,öcelikli nakit kartlan yaparım,baktım sorun yaptı kredi kartına yöneldim,zaten atemelerde çalışmıyordu,marketlerden alış veriş yaparken kart hatası verdi,her sorun hesabıma para olarak yansmış,örneğin 138 tl alış verişimi,1 nakit 3 kredi kartından çekmiş olarak görülüyordu,yani toplam olarak hesabıma 553,kasiyer olmuyor deyince cepte nakit vardı bende onu vermiştim,yani toplamı 690 falan olmuş 138 tl,eve geldiğimde gördüm internette,mail çektim,bugün baktım hepsi düzelmiş,peşinden özür mesajı göndermişlerdi,ama sistemm birden gümlemesi ilginç,zaten bunu çoğu kere ypıyorlardı bu en büyüğü olanıydı,peki 2025 kıyametinde ne olacak?

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Adalet Bakanı Tunç : Anayasa mahkemesinin yargılama usulleri ve yapısı değişebilir.

Yargıtay, danıştay, sayıştay ele geçirildi.
    Menderes yüzünden kurulan Anayasa mahkemesi de kaldırılırsa, hobaaaaaaaa
    Bu herifin lafını bende okudum,zaten devamlı yeniden anayasa yapalım diye tuttruyorları,üstelik özelini,şimdi ağızlarından bakla tam çıktı,zat önceden demişti bohçalısıylan,herşey tek adam için onun yargılanmasını istemiyorlar,oda bunu bildiğinden kökünden halledeyim diyor,muhalefetten istifalar falan filan,sanırım çoğunluk sağlamaya çalışıyorlar mecliste,kılıçdar oğlubu kopukları bünyesinde topamıştı,meral ne dedi ben hançeri vurursam adamın tam kalbinden vururum arkasından değil,herzaman derim,faşist faşisttir hiç değişmez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Adamlar hiç bitmedi,22 senedir ayni terane

Gazetevatan

Emekliye ek ödeme ve kök ücret müjdesi! Refah payı ve seyyanen artış detayı

8. İyi günler haftalar

Sayfa 729/971 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri