Sayfa 492/971 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 7768 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Hollanda da oturan tanidik bilginin dogru olmadigini soyledi...
    1980 den beri ordamıymış ?

https://bicycledutch.wordpress.com/2...esign-mistake/

https://bicycledutch.wordpress.com/2...riginal-water/

https://www.reddit.com/r/notjustbike...980s_vs_today/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    Hiç bir haber değeri taşımayan bu linki neden paylaşıyorsunuz? Azıcık tutatrlı olun, ne dediğiniz belli değil.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    80 yıllarında Hannoverdeydim,Hannover,Bremen ve yan tarafı hollanda hep kanaldır düz olduğundan,benim zamanımdada devamlı çalışmalar vardı,bira fabrikaları merkezde sayılırdı,çoğu bazı yerler bira kokardı,adamlar birayı su niyetine içiyordu,benim eniştenin biri almandı adamda göbek tavan yapmıştı 3 sene önce geldiğinde,80 yıllarında bekarken okulda tığ gibiydi,ama severdim alamanları sevecendir,zaten yeşiller partisinede üyeydim,ısrar ettiler bende kırmamıştım,zaten alamanlar bizim gibileri gördüğünde şok oluyordu,yahu öncekilere hiç benzemiyorsunuz diyorlardı,aynen 90 başlarında rusların dağılıp doğu karadenize gelme olayı gibi,içlerinde beyaz ruslar vardı asalati giyiminden konuşmasından belliydi,işin boyutu ekonomik olduğundan mecbur kurt kuzüya karışıyor,benimkisi öyle değildi mecburiyetten gitmiştim siyasi olduğundan,gerçekten oradaki çoğunluk Türk vatandaşlarımızın çoğunluğu çok cahil ve görgüsüzdü ve hala çoğuda öyle,eğitimli olanları hariç,neyse konuyu dağıtmadan adamlar ülkesinin geleceği için çaba sarfediyor,bizim gibi orta çağ karanlığı hesapları yapmıyor,bakalım bu karanlıkçılarlan ne yapacağız,%30 kemikleşmiş şartlanmış bir güruh var,onun üstünede çıkarcılar bindimi al sana %50,zaten ülkeyi ikiye böldüler,aydın ve aptal diye,aydın kesimi aptallara ezdiren bir iktidar anlayışı hakim,emekçi ve emekli olanın çoğunluğu aydın guruptan sayılır,onun için çoğunluğu hiç sayıyor zam bile vermiyor seçimden önce bile,sanki işi garantiye almış gibi,hile hurdada üstüne eklenince işlem tamam oldu onlara göre,oda guya,ama gelmekte olan tehlikenin boyutu onları bile düşündürüyor çünkü elde avuçta hiç birşey yok,sadece ötelemekle meşkuller,ağustosta bazı dürümları sezinliyorum bakalım ne olacak,kazanmak bile onlar için hezimet,esas dış dünya ile ilişik kesik,sadece avını bekleyen atmaca bedevi ve kartal gibi üstüne çökmeyi bekleyen kartal gibi potin rusyası,yani yağmurdan kaçarken doluya tutulduk bakalım işin sonu nasıl olacak,beklemedeyiz

5. Çevre aktivistleri: Sinpaş, Marmaris'te denize foseptik hattı döşedi

Marmaristeki bir koydaki yapılaşmanın atıklarını o beton ağırlıklarla denize deşarj edemezler... SEKA Dalaman Müessesesinin denizin 60 metre altındaki 500 metrelik deşarj boru döşemelerini biliyorum.. Dip dalgaları o boruları yerle bir eder, atıklar da o koyda denize girenlere koy sizin, .ok da sizin hadi şimdi denize girin der.
    Son düzenleme : mterkan; 02-07-2023 saat: 00:43.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Hiç bir haber değeri taşımayan bu linki neden paylaşıyorsunuz? Azıcık tutatrlı olun, ne dediğiniz belli değil.
    aynen,galiba hamsi baluğunu kavak ağacına çıkarmaya çalışıyor arkadaş

7. Tarımsal üretimde dünya liderlerinden biriymiş miyiz?...
    Patates soğan üreticilerine neler söylendi?..
    Tarım Kredi kooperatifleri mağazalarındaki birer ikişer kiloluk, patates soğan kuyrukları neydi?...
    Ankara'nın merkezindeki Et balık mağazalarındaki birer kiloluk et kuyruklarını göstermemek adına , satışları ücra köşelere çekmeler neydi?

https://m.youtube.com/watch?v=pduVX2ssTZg

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 492/971 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •