Sayfa 631/975 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 7795 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,762
    Aklınızda bulunsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    Yine başım mahkemeden kurtulmuyor,aracımı iç sokakta bir yere park ettim,cadaloz bir kadına denk geldim,arabayı buraya park edemezsin dedi,neden dedim burası bana ait,yol sana nasıl ait halka açık yerlerdir,ben anlamam dedim,bak bayan dedim ben eski emniyetçiyim dedim tınlamadı o bildiğini okudu,başladı hakaretler savurmaya,benimde oğlum polis dedi,ilgilenmedim acil bankaya gitmem lazımdı,bankadan yarım saat sonra çıktım tam kontağı açacaktım trafik şubeden beni görevli aradı,yanlış yere park etmişsiniz arabanızı kaldırın dedi,yok dedim yanlış yere park etmedim,zaten buralar halka açık yerler der demez ekip gönderiyorum dedi cart telefonu yüzüme kapattı,ne ekibi,bulunduğum yere ekip bile gelmemiş,2 gün sonra ceza makbuzu geldi evime,sanırım oğlu polisye,kadın fotoğraf çekmiş oğluna göndermiş,oda trafik şubeye göndermiş,şubedekiler onu kırmamış kendileri çekmiş gibi yapıp bana ceza yazmışlar,cezayı ödedim 25 indirimlen 327 tl,para birşey değil önemli olan görevi kötüye kullanma,başımdan böyle çok geçti hayatımda çoğunu sürgün meslekten men etmiştim,tekrar mahkemeye başvuracağım mecbur

3. Hakkınızı aramanızı destekliyorum.
    Polis dahi kuralları çiğniyor.
    Hayır bu şekilde ceza yazamam demesi gerekirdi ilkeli birinin.
    Ama nerdeee?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Hakkınızı aramanızı destekliyorum.
    Polis dahi kuralları çiğniyor.
    Hayır bu şekilde ceza yazamam demesi gerekirdi ilkeli birinin.
    Ama nerdeee?
    Sokağı araştırma yaptım,o yöne bakan daireleri soruşturdum,inadımya eski meslek gereği,konuştuğum kişiler agrasifmiş insan herkes ondan şikayetçi,oğluda polis falan değilmiş eşi hurdacıymış,zaten o yönde şüphelendim,çünkü küçük çocukları vardı kadın orta yaşlıydı,hurdaları caddenin kenarına koyarmış,yani kamu alanına tecavüz,benim gibi çoğunu trafiğe şikayet etmiş kimse uğraşmak istememiş,sanırım arkasında ak var gibi onlardan yemleniyor,çünkü büyükçe bir Türk bayrağı asılı balkonunda,uğraşmayı severim,böylelerinide işini yapmayan kolluk görevleri sever,çünkü çok başımdan geçti zamanında meslekten men sürgün yaptırtmıştım,hele bir tanesi kapıma kadar geldi benden af dilemişti,etmedim,çünkü bunu sen meslek edinmişsin tekrar yaparsın dedim sürgün yemişti,neyse dilekçemi hazırladım partimizin avukatları doğrultusunda yarın veya cuma sulh ceza mahkemesi bürosuna vereceğim,böyle usülsüz olanları mahkeme cezayı iptal edermiş,üstelik 20 puan ceza puanı yazmışlar bana onuda silerlermiş,zaten sokak insanları şimdi cezasını çeker diyorlar çetin cevize çattı diye,çünkü halk korkaklaştı bu iktidar zamanında,adaletsiz ülke olursa olacağı budur böyleleri devamlı palazlanır seni tehdit eder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    C.Enginyurt rte için seçimden sonra kontrolü kaybetti onu birileri yönlendiriyor artık dedi,acaba kim var arkasında ? ABD olduğunu biliyoruzda şahıs olarak kim acaba,ben Altunadan şüpheleniyorum !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    C.Enginyurt rte için seçimden sonra kontrolü kaybetti onu birileri yönlendiriyor artık dedi,acaba kim var arkasında ? ABD olduğunu biliyoruzda şahıs olarak kim acaba,ben Altunadan şüpheleniyorum !!!
    Eski CB Sözcüsü,Yeni mit başkanı,Abd nin gizli elemanı İbrahim Odun,Olamaz mı.?

7. Günaydınlar!
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

8. günaydınlar

Sayfa 631/975 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •