Sayfa 974/974 İlkİlk ... 474874924964972973974
Arama sonucu : 7791 madde; 7,785 - 7,791 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Her şey bir yana, sanki cehennem zebanileri yeryüzüne çıktı da, ortam bu kadar kötülükle ve kötü insanlarla doldu.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    ANLAMAYANLARA...evren para bulamadı,o zaman dünyada krizdeydi,ssk parasını aldı karşılığında bonu çıkarttı har vurdu harman savurdu memura işçinin 6 misli maaşı,toplu sözleşmesine 8 sene yasak,özal geldi bu olmamış dedi ssk'nın tüm varlığını hazineye devretti patronlarım kazanacak dedi hep batırdı,para bulamadı özelleşmeleri devreye soktu,utanmadan ben dış borç almadım dedi kaynak yarattım dedi,benim memurum işini bilir dedi rüşveti resmileştirdi,bu arada evren ve özal iyi darbe attı işçi emekçisine,emekçiye darbe atarken ülkeyede attı,eğerki emekçiye birşeyler verildiyse zoraki verilmiştir çok ezildikleri için,çiller piyasaya çıktı,ülke ekonomisi kobilerin üzerine kuruluydu,yani ülkenin can damarıydı avrupa birliğine girmeden direkt ülkeye gümrük birliğini dayadı,KOBİLER BATTI,FATURA ECEVİTE KESİLDİ,esasında bu ABD oyunuydu,boşuna eski istibaratçı olmadık,bize gelen raporlar siyasal islama dikkat deniliyordu,TC için bir silahtı,2002 ak,pak geldi,oysa eşbobluk verilmişti abd tarafından uzuna oda çok güzel oynadı tiyatroyu,aziz nesinin işaret ettiği halkı kendine çekti,ülke ekonomisinin üzerinden tanklan geçti,şimdi vaziyet ortadan,bazıları anlamıyorda ondan belirttim,zaten yazdığımdan bir mokta anlamazlar,sanki benim gibi yıllarca bakanlık yönetiminde,iç işlerinde bulundular gelip burada ahkam kesiyorlar,iyiki akıllı telefon çıktıda yarım yamalak birşeyler öğreniyorlar gelip burada öğrendiklerini satmaya kalkıyorlar...

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Başıboşluk var ÜLKEM de.

Kuralsızlıklar dağ

Kontrol eden yokki.

Cek cuk cak lar var.

Ahlaksızlık da burada nirvana yapıyor tabi.

Milyonlar çalıyor ama çalışıyor deyince çıkan sonuçta bu oluyor.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 974/974 İlkİlk ... 474874924964972973974

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •