Sayfa 493/977 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 7816 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Aynı tipler aynı kafalar aynı şeyleri yazıp duruyor.Hem sıkılmıyor hem utanmıyor.Rahip Brunson olayında da moratoryum vardı crash vardı.Be andavallı hisse de olan ev alan yada kötü araba alan bile kat be kat doların üzerinde para kazandı.Sen elindeki dolarla bir bok yiyemediğin için heryere yazıyorsun nakit kraldır diye.Benzine zam geliyor yollar tıklım tıkış,enflasyon var heryer tıklım tıkış.Araba alacaksın sıra var.Ev alacaksın yeni projede ev yok.Kafanızı kumdan çıkarın reel ekonominin durumunu tartışın.Hep aynı şeyleri yazmayın.Baydı artık yani.Haber okumak için giriyorum,papağan gibi aynı yorumlar.Haber paylaşın lütfen.Akp si de chp side baydı artık.İkisi de aynı yolun farklı kutupları.Aynı şeyleri ben okumaktan sıkıldım siz yazmaktan sıkılmadınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,312
     Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Aynı tipler aynı kafalar aynı şeyleri yazıp duruyor.Hem sıkılmıyor hem utanmıyor.Rahip Brunson olayında da moratoryum vardı crash vardı.Be andavallı hisse de olan ev alan yada kötü araba alan bile kat be kat doların üzerinde para kazandı.Sen elindeki dolarla bir bok yiyemediğin için heryere yazıyorsun nakit kraldır diye.Benzine zam geliyor yollar tıklım tıkış,enflasyon var heryer tıklım tıkış.Araba alacaksın sıra var.Ev alacaksın yeni projede ev yok.Kafanızı kumdan çıkarın reel ekonominin durumunu tartışın.Hep aynı şeyleri yazmayın.Baydı artık yani.Haber okumak için giriyorum,papağan gibi aynı yorumlar.Haber paylaşın lütfen.Akp si de chp side baydı artık.İkisi de aynı yolun farklı kutupları.Aynı şeyleri ben okumaktan sıkıldım siz yazmaktan sıkılmadınız.
    50 senedir sıkılmadım hep doğruları savundum,senin hakkınıda savundum,peki sen kimi savundun ?HIRSIZLARIMI,YAĞMACILARIMI ?EH ÖDERSİN ARTIK 500 SENELİK BORCU...iktidar borç bulmak için bedevilerden dileniyor,sende varsa versene ?

3.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Aynı tipler aynı kafalar aynı şeyleri yazıp duruyor.Hem sıkılmıyor hem utanmıyor.Rahip Brunson olayında da moratoryum vardı crash vardı.Be andavallı hisse de olan ev alan yada kötü araba alan bile kat be kat doların üzerinde para kazandı.Sen elindeki dolarla bir bok yiyemediğin için heryere yazıyorsun nakit kraldır diye.Benzine zam geliyor yollar tıklım tıkış,enflasyon var heryer tıklım tıkış.Araba alacaksın sıra var.Ev alacaksın yeni projede ev yok.Kafanızı kumdan çıkarın reel ekonominin durumunu tartışın.Hep aynı şeyleri yazmayın.Baydı artık yani.Haber okumak için giriyorum,papağan gibi aynı yorumlar.Haber paylaşın lütfen.Akp si de chp side baydı artık.İkisi de aynı yolun farklı kutupları.Aynı şeyleri ben okumaktan sıkıldım siz yazmaktan sıkılmadınız.
    Çok haklısın başkan. En temiz yöntemi açıklıyorum:
    -"Okuma!".

Veya yollar "tıklım tıkış" sığlığında olmayan bir öngörü, tespit, fikir varsa yaz. Hepimiz bilgilenelim.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Çok haklısın başkan. En temiz yöntemi açıklıyorum:
    -"Okuma!".

Veya yollar "tıklım tıkış" sığlığında olmayan bir öngörü, tespit, fikir varsa yaz. Hepimiz bilgilenelim.
    Türkiye de yaşayan birisi olarak kendi yaşantını belirleyemedeysin yapacak birşey yok.Neden dersen Türkiye ilk defa bu durumla karşı karşıya kalmıyor.70 sente muhtaçkende hiçbir zaman borcumu ödemiyorum demedi.Benzin 50 de olsa 100 de olsa Türk milleti biner.Milleti tanımadan,toplumun kafa yapısını bilmeden hergün klavyede yazarsan söylenir deli olursun.Benim hakkımı ben savunurum.Başkasına ihtiyacım yok çok şükür.Robin Hood olmanında alemi yok.Burayı sadece bilgi edinme amaçlı girip kullanıyordum,lakin kıraathaneden beter.En iyisi okumamak.Aynı şeyler tekerrür ediyor.Yaş etkisi sanırım.

5. günaydın iyi haftalar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,312
    Borsa VİOP açılışı %1 üstünde.

Endex 5750 üstünde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,312
    Son günlerde,aylarda hiç hareket etmeyen hisseler sadece bilgi amaçlı.

KENT

PKENT

KLNMA

BASCM

PLTUR

Ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,312