Sayfa 291/967 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 7736 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

S&P olası bir not indirimi için Türkiye’nin not görünümünü "durağan"dan "negatif"e çekti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    S&P olası bir not indirimi için Türkiye’nin not görünümünü "durağan"dan "negatif"e çekti
    Bunu buraya uğrayan trolcüklere sormak lazım,sorsan dıj güçler derler,ama ülkenin içine edip soyup,soyanlara laf etmezler,TC ibaresi neden kalktı hık,mık,yine sorsan yol,köprü,tünel yaptı derler,ama nasıl yapılmış onuda bilmezler,üstelik john perkinsi hiç tanımazlar,bedeviden neden borç dilenip,avrupa,ABD bize neden yardım etmiyor hiç bilmezler,sadece bildikleri sırtımızdan maaş almaları,zaten iktidar defolup gittiğinde iyi bir liste var elimde yermisin,yemezmisin,çoğunun yerleri belli

3. Memleketteki siyaset bir insanın hayatını doğrudan değiştirecek kadar etkili olmamalı, kurumlar işlemeli hatta vatandaş bu kadar siyasetle ilgilenmemeli.
    İnşallah memleketimizde böyle bir düzen kurulamadı .

Siyasilerin Yüzlere bakınca iyi yada kötü her biri ile ilgili bir sansasyonel haber, bir gündem geliyor aklımıza .

Norveç bu kadar olayı 10 yılda yaşıyor

4. Para basan Merkez Bankası'nıda nasıl zarara sokmayı başardılar .

Üst yönetim herhalde yüklü bir prim de almıştır Eskiden merkez bankasının döviz fazlası vardı; kar ettiğinde ekonominin durumu kötü, zarar ettiğinde ekonominin durumu iyi denirdi.
    Hamdolsun artık merkez bankamız yerli ve milli, milleti ile kader birliği yaptı .

Uğur Gürses

Merkez Bankası'nın Genel Kuruluna sunulmayan ama 1 gün sonra yayımlanan UFRS'ye göre düzenlemiş bağımsız denetim raporunda; bankanın öz sermayesinin ilk defa 190 milyar negatife düştüğü, esasında 55.4 milyar zarar ettiği, kur değerleme zararının da 575 milyar olduğu hesaplanmış.

5. Benim seccadem vatanım;

- Milyonlarca sığınmacı girmiş ona sesiniz çıkmaz
    - Kuran kursları ve tarikat(vakıflar)'da çocuklara tecavüz edilir sesiniz çıkmaz
    - İmar afları ve tedbirsizlik yüzünden binlerce insan depremde öldü, sorumlulara sesiniz çıkmaz
    - Merkez Bankası ve ülke soyulur ,dolar kuru 20 TL 'ye çıkar ,enflasyon %150 olur sesiniz çıkmaz
    - Milyarlarca dolar yolsuzluk, hırsızlık yapılır sesiniz çıkmaz
    - 1TL olan soğan 20 TL'ye çıkar sesiniz çıkmaz
    - Sınav soruları çalınır, mülakat ile başarılı gençler elenir, torpille yandaşlar ise alınır sesiniz çıkmaz
    - Bir fotograf'a bakıp feryadı basarsınız, sesiniz çıkar
    - İslam'da namaz kılmak önemli bu arada seccade değil
    - Gerçek seccadem VATANIM'dır, içine ettiniz diye baya feryat etmiş Şenol beyimiz haksız mı ?

6. Cumhurbaşkanı oy pusulası kura çekimi sonucu;
    1. Sıra Erdoğan,
    2.sira İnce,
    3.Sira Kilicdaroglu ve
    4.Sira Ogan

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı'na isabet eden kurşuna ilişkin gözaltına alınan şüpheli serbest bırakıldı -

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
    21 senedir ülkenin içine etti iktidar,Başa geldiklerinden beri yapacağız onaracağız süper olacağız dediler devamlı,ama kim süper oldu görüyoruz,yazıklar olsun size,HER FORUMLARA GİRİŞLERİMİZDE,HER YAZIŞMALARIMIZDA BİR GÜN BİLE SABAHLARI UYANIRKEN İYİ HABERLERE HASRET BIRAKTILAR BİZİ BU ÜLKEDE

Sayfa 291/967 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •