Sayfa 962/981 İlkİlk ... 462862912952960961962963964972 ... SonSon
Arama sonucu : 7846 madde; 7,689 - 7,696 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,325
    Afrikadaki kabileler birbirine mızrak fırlatsa bizim borsa düşüyor...çünkü borsada dönen büyük paralar bizim değil,sadece ak,pak olmaya gelmiş

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    AKP'de Rolex kazası

AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Meclis'te ziyaretine gelenlerle selfie çekip paylaştı. Kolundaki 562 bin liralık saatin görüldüğünü fark edince sildi.

https://www.sozcu.com.tr/akp-de-rolex-kazasi-p40527

Son günlerde medyaya yansıyanlara bakınca nasıl lüks bir tüketim içerisinde olduklarını görünce gerçekten dehşet verici.

Bakan Mehmet Şimşek, yerel halkı! enflasyona düşeceğine inandırmak istiyorsa AKP'li zenginlerin tasarruf etmesiyle başlasa daha ikna edici olurdu.

Bir de peçeteye Rolex saat borcunu ödeyen bakan vardı değil mi?

Bunlar Titanik faciasının görünen kısmı, ya görmediklerimiz???

O saat bizim bilmediğimiz bir markaydı, kıyamet zaten ondan koptu ve değeri 1 milyon liraydı.

Vay mına ko... benim bile aklım almamış, saat 8.5 milyon liraymış.

Sonradan jeton düştü.
    Son düzenleme : reha kaya; 19-04-2024 saat: 14:06.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,325
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

O saat bizim bilmediğimiz bir markaydı, kıyamet zaten ondan koptu ve değeri 1 milyon liraydı.

Sonradan jeton düştü.
    Bunlar başa gelmeden öce,acaba saat reklamlarına bakıyorlarmıydı,çoğunluğu ya koyun ağılında yada cami avlusunda yetişen,yatıp kalkan güruhlardı.

4. Türkiye'deki üniversitelerde 198 ülkeden 350 bine yakın uluslararası öğrenci öğrenim gördüğünü belirterek, "Ülkemiz, dünyada en fazla öğrenciye sahip ilk 10 ülke arasına girmiş ve yükseköğretimde küresel bir eğitim merkezi haline gelmeye başlamıştır." dedi.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

350 Bin tane ne idüğü belirsiz Karaçüklüyü, Türkiyeye doldurmakla övünüyorlar yahu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sonradan jeton düştü.
    Bi de o saati almak için İstanbuldan Avrupanın bilmem hangi kentine özel uçakla gidilerek satın alınıp öyle gelinmişti.

7. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

8. günaydın iyi haftalar

Sayfa 962/981 İlkİlk ... 462862912952960961962963964972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •