Sayfa 15/990 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Viop XLVII

-7,77 kapasa şık olur bence

2. Vadelinin tabana oturmaması güzel bence ((:

3. Hisse senedini satınca vergi doğuyor. Kar realizasyonları genelde yeni yıla kalıyor diye düşünüyorum.

Düşüş şubat ayında olur diye düşünüyordum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

SPOT kapanış, eşleşmeye 500 mlyn alışla giren Y/F 1.9 mlyr alışla çıktı, eşleşmeye 1 mlyr satışla giren piyasa ise 400 mlyn daha satmış, görünen piyasanın malını Y/F aldı,

5. Son saniye tek kalem çizdi herif

6.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT kapanış, eşleşmeye 500 mlyn alışla giren Y/F 1.9 mlyr alışla çıktı, eşleşmeye 1 mlyr satışla giren piyasa ise 400 mlyn daha satmış,
    Tahmin ettiğim üzere kar realizasyonları bence.

Satanların kimlik numaraları alınıp inceleme başlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Gidiyim bir araba bakayım dedim Mercedes mi bmv mi Audi mi woswagen mi karar veremedim. Üçü de bizim otoparktaydi yakından bakayım dedim

8.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    ya bi şey demeyeyim demeyeyim diyorum, ama yine saçma hezeyanlar ortalığa saçılıyor
    borsada bi şirketin değeri, zamanında şu kadar centti, yine o kadar cent eder diye hesaplanmaz, bununla alakası yoktur konunun

konunun özü, o şirketin faaliyetlerinin nasıl syeretmekte olduğudur, ne kadar kar üretebildiği, ne kadar varlık oluşturabildiği falandır.. bu böyledir, iki kere iki dört eder

işte bazı şirketlerin 9-aylık net kar rakamları vs son 5 yıl

Bu karlar enflasyon muhasebesine göre mi yapılmış ?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 15/990 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •