Sayfa 22/990 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Viop XLVII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1
    Hedef p.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2. Gözüme kestirdiğim badem tahtqsi na park edecen seçi me kadar tabi sonrası sikinti olabilir...
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Evet.
    Misal,
    Konuşmayı 2 yaşında öğrendim.
    Susmayı ise 34 yaşında.
    Siz susmayı erken öğrenmişsiniz,ben hala öğremedim ki buralarda lüzumsuz yazıyorum.

4. valla ben ocak ayı sonuna dek testere olur modundayim... ama duzelicez inşallah.. da bir sorun var hangi hisseleri alacağız göz kamaştıran tablo var

5. Ulen gaddar pala insan uyurken hadi üstündeki yorganı aldın. Ulen adamın donunu picamasini niye alıyorsun.

6. şimdi ben memurum daire de çoğu arkadaşımın promosyon parası yandi bu sasa hektas gibilerden ama uyardım sanki bir güç kitleleri etkiledi al dedi

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bozkurt ben uyurken biri bana saldırmış sen misin o. Üstümde pijama da yok almışlar. Donumu getirin la.
    Olsa dükkan senin Ayasofya abi biliyon ben fakirim ama senin için bugün karakemal abiden istedim, kazandığın şort larla Ayasofya abiye don hediye ediver dedim, malesef herkes kendi donunun derdine düştü seni unuttu ellam

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,092
     Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Siz erken öğrenmişsiniz,ben hala öğremedim ki buralarda lüzumsuz yazıyorum.

Sizin ve sn rosence in gönderilerini özellikle okuyorum.(birçok arkadaşın faydalı gönderileri oluyor)
    Tarafsız ve bilgilendirici.
    Lütfen yazınız.Susmayınız.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 22/990 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •