Sayfa 490/990 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: Viop XLVII

1. Herkes coluguna cocuguna malina mulkune sahip.ciksin . 13 milyon gocmen var ben 30 milyonda çinden gocmen bekliyorum . Singapura cevirecekler burayı .

150 milyon nufus yakalayip 100 milyon aktif 100 150 dolara calisan kole ariyorlar

Son 1 yıla girdigimizi dusunuyorum . 1 yıl icerinde durumunu kurataramayan malesef 20 sene calissa da kurtaramayacak .

Viop ile ilgili formlara bakıyorum bir arkadaş şunu yazmış.....

hiç kimseye VİOP önermem borsada batanların %90 ı bu viop yüzünden batıyor.

borsaya yatırım yapacaksanız doğru düzgün 10 tane şirket bulun 10 yıl boyunca o hisselerden sürekli alın olay bu kadar basit.

forumda viop tecrubelerim diye arayin onermem tekrar ediyorum maksatlari acemi yatirimcinin parasini hile ile almak

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kamu Mevduat Bankaları zaten eksideymiş -16 milyar TL açık pozisyona gitmiş.

Yerli-Özel'in eksiye gitmesi ilginç.

Vatandaş bankalarda olmayan dövizi almış.

Bankaların "yabancı para pozisyonu"nu TL olarak değil,döviz cinsinden bakmak daha sağlıklı olur.Bu nedenle BDDK raporunda döviz seçeneğini tıkladığınızda;tüm sektör için 690 milyon dolar,mevduat bankaları için 691 milyon dolar,kamu mevduat bankaları için 862 milyon dolar döviz açık pozisyon göreceksiniz.

4. Özellikle Biontech Pfizer aşısı olanlar göç hazırlıklarını yapsalar iyi olur,her an her şeye hazır olmak lazım.
    Allah günahlarımızı affetsin.(Amin)

https://www.youtube.com/watch?v=UDr0KT17qvI&t=197s

Videonun 2.50 ve 3.00 dakika arasında görüntüler çok vahim.
    Aşılı cesetlerde lifli ve lastik pıhtılar çıkmış.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku

borsaya yatırım yapacaksanız doğru düzgün 10 tane şirket bulun 10 yıl boyunca o hisselerden sürekli alın olay bu kadar basit.

forumda viop tecrubelerim diye arayin onermem tekrar ediyorum maksatlari acemi yatirimcinin parasini hile ile almak
    ağa bak yazarlar, yazarlar terse düşünce kaybolurlar. ya da hemen ağız değiştirirler. çok da ciddiye alma derim.

yine de herkes kendi bacağından asılır.

Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Özellikle Biontech Pfizer aşısı olanlar göç hazırlıklarını yapsalar iyi olur,her an her şeye hazır olmak lazım.
    Allah günahlarımızı affetsin.(Amin)

https://www.youtube.com/watch?v=UDr0KT17qvI&t=197s

Videonun 2.50 ve 3.00 arasında görüntüler çok vahim.
    Bu şeytanlar bu aşılarla çok insanı öldürmeye devam edecek....görüntüler vahim.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,721
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku

Kesinlikle doğru.. Öyle 3/4 yıl değil,daha uzun sure işlem yapan,sistemler yapan ,mtock sistem vs..bu ise kendini adayan herkes bu düşünceye imza atar..

Bir tane embesil 4 haftaya bakıp bedava para var,diyebilir..Ama olay öyle değil.

En güzeli 10 hisse seç ve bekle...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,721
    Hedge işinde de..iyi bir sistemin olacak.Takip edeceksin,kararsız olabilirsin.sistem sat verdi..kaç gün beklesem diye..

En güzeli hissedir..

Sayfa 490/990 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •