Sayfa 513/990 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Viop XLVII

1. sasani hektaşi % - 5 iken iyi duruyoruz dimi?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2. Forumlarda , kuş sitesinde , beni takip eden gruplardan bana gelen gördüğüm graflarda çoğu teknikçi V çıkışı devam pıst 100 deki 2 li tepeye yoğunlaşmış.Benden de simulasyon isteyen çok oldu müsahit bir zamanda paylaşıcam.
    yalnız şunu söylemek istiyorum bana özelden gelen sorulara baktığımda hiç düşmeyecekmiş gibi borsanın hareket edeceğini düşünen sayı çok ve çoğu son 3-5 ay içinde borsa ile tanışmış.Ben yine dikkat edilmesi gereken dönemlere gireceğimizi düşünüyorum borsa gidebilir ama bir anda satışda gelebilir onu graf paylaştığımda seneryomun içinde paylaşıcam.
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    Taktik satış deniyorum, bankaları ve longları verdim

Olmadı, yüzde 2 yukarıdan tekrar alabilirim, o lüksüm var artık, ilk hareketi yakaladığım için
    Kritik yerlere yakınız, endeks hakkındaki öngörünüz nedir?

Bilançolarla eski tepenin ekarte edilmesi mi??? İkili tepe mi???

4. 6261 ort short - hedhe amacli- azili bogayim...

5. GARAN'daki herif bankaları gazlamaya çalışıyor, ağırlığı düşük ama muhtemelen toplu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Ons altın 1930 dolar/ons direncini aşamıyor Fed'i bekliyor
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Thy paket mi veriliyor...dikkat...
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

8. Endekis yeşil ama benim hisse suyun içinde kaldı gitmiyor diyenler vardır belki, zamanında çok yazdık senin hisse yükselmeyebilür ama vob mecbur yükselir

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 513/990 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •