Sayfa 52/990 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Viop XLVII

Bofa ın karşı bacağı info
    İnfo bofa ikisi birlikte satıyorsa kork..
    Biri satar diğeri alırsa sorun yok..
     Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Takip ettiğim tahtalarında bir çoğunda INFO birinci veya ikinci satıcı. (DOAS, ISMEN, THYAO, KCHOL vs.)

Bunlar da mı operasyoncu oldu?
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Elliot'cu arkadaşlar ne diyor endeks hareketlerine çok merak ediyorum.
    elliotçu değilim, ama temmuzda başlayan ve aralık sonu tepe yapan dalga çok sağlam gelişti, doğası itibariyle bi 3.dalga olmalı, 3.3 de olabilir.. muhtemelen 4 düzeltmesi başladı, ne kadar sürer bilinmez, ama bi önceki düzeltme çok uzun sürmüştü, 2021.aralıktan 2022.temmuza kadar 7 ay düzeltmeyle geçti.. o yüzden bu düzeltme daha keskin ve daha kısa olabilir.. bi sonraki yukarı dalga ise 5 yada 3.5 olacak, yani temmuz-aralık dalgası kadar güçlü olmaz

.. ve xtumy out" xu050 in" olacak muhtemelen.. xu050, vadelisi olan ve açık yapılabilen tahtalar

3. Batanı gömmenin çıkanı övmenin pek manası yok. İlla bir yüzde ver deseler borsanın %51 i psikoloji %49 u zamanlama derim. Ne kadar tecrübeli olsan da bazen şiraze kayıyor, boşa koysan dolmuyor, doluya koysan almıyor, olmayınca olmuyor... ama şunu kaç kez test ettim onayladım, ne kadar çok işlem yaparsam o kadar az kazanıyorum, bu da yetmez gibi enerjimden ve vaktimden de oluyorum. Az öz düsturu borsada da geçerli.

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    6,000 üstüne atması lazım...

yoksa kara bulutlar hazır yagmur için bekliyor...
    6,000 pivottu bende camideydik kaçırdık short fırsatını...

kısmet diyelim...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Batanı gömmenin çıkanı övmenin pek manası yok. İlla bir yüzde ver deseler borsanın %51 i psikoloji %49 u zamanlama derim. Ne kadar tecrübeli olsan da bazen şiraze kayıyor, boşa koysan dolmuyor, doluya koysan almıyor, olmayınca olmuyor... ama şunu kaç kez test ettim onayladım, ne kadar çok işlem yaparsam o kadar az kazanıyorum, bu da yetmez gibi enerjimden ve vaktimden de oluyorum. Az öz düsturu borsada da geçerli.

Çok doğru söylediniz.Çok işlem hem vakit kaybı hem enerji.Battık diye yeniden ayağa kalkmayacağız diye bir şey yok.Bu haramyedilere pes etmek olmaz zaten.Geçen ay toplamda 300 milyonluk işlem yaptım komisyon iadesi aylık 50 bin tl iade etti kurum .Ama hem psikolojik olarak hemde sonuç olarak niye yapıyorum diye söylendim kurumu zengin etmekten başka.

O işlemlerden sonra yeni bir rota çizdim.Bir hisseye kene gibi yapıştım.Potansiyelini çok yüksek görüyorum.Şu an tavan.Şuan ki potansiyelinden en az 5 e katlayacağına inanıyorum 1 sene içinde.En az bir sene satmak yok.Onun dışında kalan küçük meblağ ile günlük işlem yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,663
    Mesela KIRMIZILI BANKA...kocaman bir holdingin bankası.5 dolardan 0.5 e indi..şimdi 1 dolar...

Bundan eminim, akp gitsin 5 dolar olur..Normal politikalarda yabancı akın eder.ilk öncede buraya gelir.

zaten xbnk/sanayi tam ortalama gelmesi için bile xbnk 4 kat gitmeli..

ama akp kazanırsa sürünmeye devam...bence 1. şık

GUNDİYE katılıyorum..belki 5 yıl sonra ama halkbnk 5-10 dolar eder..HALKBNK,BATMAZ,DEVLETTİR,KAMUDUR..2000 lerde kardemirler çöplüktü..yıllarca süründü ve geldiği rakam belli..dolar bazlı 100 kat yapmıştır..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Çok doğru söylediniz.Çok işlem hem vakit kaybı hem enerji.Battık diye yeniden ayağa kalkmayacağız diye bir şey yok.Bu haramyedilere pes etmek olmaz zaten.Geçen ay toplamda 300 milyonluk işlem yaptım komisyon iadesi aylık 50 bin tl iade etti kurum .Ama hem psikolojik olarak hemde sonuç olarak niye yapıyorum diye söylendim kurumu zengin etmekten başka.

O işlemlerden sonra yeni bir rota çizdim.Bir hisseye kene gibi yapıştım.Potansiyelini çok yüksek görüyorum.Şu an tavan.Şuan ki potansiyelinden en az 5 e katlayacağına inanıyorum 1 sene içinde.En az bir sene satmak yok.Onun dışında kalan küçük meblağ ile günlük işlem yapıyorum.
    HKTM
    UZERB (2020 den beri 100 kat yapmış)
    SDTTR (bu olamaz bu da yeni halka arz)
    TERA (aracı kurum..)
    SNKRN
    DOKTA
    EGGUB (zaten 30 kat yapmış)
    ONCSM (bu olamaz yeni halka arz kilit tavan gidiyo)

Bunlar tavan..
    Bunlardan bir hisse alıp de 5 e mi katlayacağını düşünüyorsun..

??

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    HKTM
    UZERB (2020 den beri 100 kat yapmış)
    SDTTR (bu olamaz bu da yeni halka arz)
    TERA (aracı kurum..)
    SNKRN
    DOKTA
    EGGUB (zaten 30 kat yapmış)
    ONCSM (bu olamaz yeni halka arz kilit tavan gidiyo)

Bunlar tavan..
    Bunlardan bir hisse alıp de 5 e mi katlayacağını düşünüyorsun..

??
    bu oncsm var ya keske tavan bozsa al sakla ))

Sayfa 52/990 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •