Sayfa 681/990 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: Viop XLVII

1. Rahme girdikten sonra bir canlı kalma süresi var evet, o vücut ısısında. 36 48 saat diye biliyorum.

Erkekte 70 güne kadar canlı kalabiliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Bir tüpe koyup en yakın tüp bebek merkezine götürmesi yeterli.

Hatta bence şöyle yapmıştır. El ve ağzında biriktirip sonra hemen sota bir yere gidip rahim içine tıkılamıştır. Olur yani..

Ne yazıyorum la ben?! Hahhah...
    Abi sabaha kadar beraber kaldıklarını varsayarsak bu mümkün değil. Ama bar da vs gaza getirip ağzına şey ettirdiyse ancak öyle olur. Ama ağız salgısın da ki asit zarar verebilir o yüzden bence embriyo laboratuvarinda yıkayarak kaliteli canlılar ayıklanmış olabilir bence her şeyi kadın önceden planlanmış.

3.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Hamamda hamile kalanlar oluyor diye duyumlarım var ama bilemeyiz.
    Yok, şehir efsanesi bu..

4.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Rahme girdikten sonra bir canlı kalma süresi var evet, o vücut ısısında. 36 48 saat diye biliyorum.

Erkekte 70 güne kadar canlı kalabiliyor.
    Başkara kardeş olay viob dan embriyoloji bilimine evrilecek soğan sarımsak formunda Ayhan başkanın engin bilgi ve tecrübeleri ışığında tartışalım bunu.

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    çok amatörlük yaptım bugün..
    Tahmin ettiğim gibi ise bende aynı duruma düştüm....dipten kontratları alamadım....elmalı kek niyetine olacaktı....

6.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Hamamda hamile kalanlar oluyor diye duyumlarım var ama bilemeyiz.
    Abi seni not ettim ilerde mv bakan olursan kaç ülkede kaç milletten çocuğun varsa ortaya çıkarırız.

ABD'nin önde gelen generallerinden Mike Minihan, Tayvan'dan dolayı ABD ve Çin'in yakın zamanda savaşa girebileceğini belirtirken, ABD Savunma Bakanlığı'ndan bir yetkili generalin görüşünün kapsayıcı olmadığını söyledi

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi seni not ettim ilerde mv bakan olursan kaç ülkede kaç milletten çocuğun varsa ortaya çıkarırız.
    Genç yaşta (25) VAP-Vural ARIKAN-Vatandaş partisinde kurucu üye oldum,orada tecrübe sahibi oldum,ASLA beni bu yaştan sonra siyasette göremezsin.

Sayfa 681/990 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •