Sayfa 714/990 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: Viop XLVII

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    kendini ROBOT gibi hızlı hareket edebildiğinden eminsen bir kardeş nasihati işlem yaparken forum ve sosyal medya yı kullan ma
    Günlük trade işi çok zor bir iş,fakir işi aslında orta vadeli hedefi olan ve orta vadeli iyi analiz eden parayı götürüyor.
    Az ve öz işlem ve de trend is my firend
    Emeği geçenlere teşekkürler... İyi akşamlar.

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. ya bu amk endeksi neyi fiyatliyor ya da kim kaciyor ve nereye böyle boş yere düşen endeks mi olur a.b s.m

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Yarın akşam üzeri alıp ay başında aceni temettücülere ve BEScilere satmak lazım
    kim acemi, kim besci, o belli olmaz aristo efendi

shortlar kapanmış bulundu, yarın daha iyi fiyttan short imkanı tanır nasıl olsa, artık gap yapmıyo piyasa pek, kapandığı yerden açılıyo genelde, değişen ortamların en sevdiğim yanı bu- eski devirde bi eksi gap açar, iflahını keserdi herkesin eski pala

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    5900 shortlar yerine konuldu..
    5708 shortlar kapatıldı...

yarın çok ekstrem bir durum olmazsa vade son günü oldugu için poz açmamayı düşünüyorum...

spot akbanklar duruyor...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    ya bu amk endeksi neyi fiyatliyor ya da kim kaciyor ve nereye böyle boş yere düşen endeks mi olur a.b s.m
    şöyle- şimdi herkes temettücü uzun vadeci falan ya, özellikle bu yeni gelenler, onların vadesini test ediyo piyasa, bakalım ne kadar uzun vadeci ne kadar temettücüymüş bunlar diye.. gerçek uzun vadeci taşır pozisyonlarını, bakalım bu yeni gelenlerden hangileri taşıyacak, onu merak ediyo sadece.. merak yani

6. Pegasusun içinden geçmişler

7.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    şöyle- şimdi herkes temettücü uzun vadeci falan ya, özellikle bu yeni gelenler, onların vadesini test ediyo piyasa, bakalım ne kadar uzun vadeci ne kadar temettücüymüş bunlar diye.. gerçek uzun vadeci taşır pozisyonlarını, bakalım bu yeni gelenlerden hangileri taşıyacak, onu merak ediyo sadece.. merak yani
    taşımaz abi ben de o yollardan geçtim ve taşımıyor da satiyor arkadaş sürekli ondan o a neyi yeşil görürse ona dalıyor

8. BES Devlet katkısı ayın son günü fonlara veriliyor gibi, vatandaş da ya maaşını alıp ya da KMH hesabından ay başında para çekip borsaya sokabiliyor. Ay başlarında alıcı taze para sokuyor bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 714/990 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •