Sayfa 740/990 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: Viop XLVII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    lemur kuzu nun oraya üyemisin
    o nedir elllamm sindoma

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    emre grafın içine seneryomuzuda yazıyoruz ama hala bir tartışma yaratma isteği başka şey.
    ben biraz onu pozisyonla alakalı düşünüyorum PSİKOLOJİ
    RED yapsınlar beni
    seni bir şartla ret listesine alırım dostum.

1- kabaklı böreklerin hepsini yersende bana bırakmazsan.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    o nedir elllamm sindoma
    diğer köyde kuzu var onun topiğinde lemur nickli birisi mevcut senmisin geçen oradan gelen alıntıda gördüm..

4.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    hadi bakalım.. şu an flatim, biraz yukarı yapsa gene shortlayacam, özellikle 5700 civarını zorlarsa short için altın fırsat olur, kapanış nane olacaktır..

yarın bakarız, yeni ay- yeni şans.. büyük ihtimal satışa bir kaç gün ara verir, ama sonra yine nane.. şu yeni gelen malcıların vadesi neymiş bi görmek lazım, dedikleri kadar uzun vadeciyseler, temettücüyseler sorun yok zaten.. ama değilseler, nerede dökülecekler onu görmek lazım
    ilk short emir gitmiş, gerisine dokunmamışlar.. 5690'lar iyiymiş aslında, aktif olmak lazımmış.. gerçi belli olmaz, bi tur dah yukarı zorlayabilir.. yani inşallah zorlar

5. moral bozmayacagim kağıtlarım 5 gün tavan yapsa kar a geçiyorum bardağın dolu tarafından bakiyorum

6.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    seni bir şartla ret listesine alırım dostum.

1- kabaklı böreklerin hepsini yersende bana bırakmazsan.
    sizin oranın kabaklı böreği güzel yedim bizim oranında laz böreği vardır ama herkes denk düşüremez sizin börek gibi kolay gelsin..

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    sizin oranın kabaklı böreği güzel yedim bizim oranında laz böreği vardır ama herkes denk düşüremez sizin börek gibi kolay gelsin..
    Size de kolay gelsin sn Bulut.Rabbim kesenizin bereketini artırsın.
    Hayırlı günler dilerim.

not:önce bizim börekden yiyip tanışalımda bakarsın Rize ye gider bir de laz böreği yeriz
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Artık şu 5.000 yalama oldu.Tam tuzak noktası olmuş...5.000 altına indir,oradan short açtır...çuvala doldur...sonra gogogogo
    5000 üstü mü tuzak 5000 altı mı şu an görünen 5000 altı tuzakmış. peki ya dönüp verirse?

Sayfa 740/990 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •