Sayfa 945/990 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 7,553 - 7,560 arası.

Konu: Viop XLVII

Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Kaç daire var. Kaç m2. Belki bir organizasyonla alabiliriz. Denizi görüyor mu.?
    Ortalama m2 fiyatı nedir?
    12 daire, apart düzeninde. Denizi kısmen görüyor. Daireler dayalı döşeli, 1+1.eşyalı.
    Günlük, aylık kiraya veriyor..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu hafta Türkiye nin Rusya Ukrayna savaşı yaptırımlarında Rusya'ya nefes borusu olması ile ilgili olaylar konuşulur gibi. Bununla ilgili bir şeyler çıkarsa asıl o zaman görürüz satışı.

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Gübre fabrikalarında tabandan satıldı zannettiğimiz lotları belki de yan hesaplarından kendileri aldı. Sırf taban kalkıyor görüntüsü verip ne kadar satabilirsem kardır diyebilmek için. Bunları tahminimce içerden haberimiz olmadan anlayamayız.
    Defter değeri 14 TL olan bir hisse olduğu için bana göre çok pahalı kısa vadeli tepki hareketi dışında bulaşılmasını tavsiye etmem. Ucuz görülse zaten 390 TL den buraya kadar isteseler de düşürmeleri zor olurdu. Halbuki çok hızlı ve kolayca düştü..
    KOZAL farklı mı?
    Ederi 80 TL..
    Üstelik el konulmuş şirket. Geleceği meçhul..

gubrf çok dikkat çekti. haliyle de çok konuşuldu. normaldir.

o kadar çok kağıt beleş dururken gübreye 50 lira bile vermem.

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    gubrf çok dikkat çekti. haliyle de çok konuşuldu. normaldir.

o kadar çok kağıt beleş dururken gübreye 50 lira bile vermem.
    zaten tahta sahibi de doğru mu bilmiyorum "evi filmcilere kiraya veriyorum" demiş. puhhaaahhaaa

https://www.youtube.com/watch?v=Mdp94sLNA28

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Şu haberi yaptırmak için türk dünyası tanıtma vakfından kaç dolares verdiler acaba?
    İsveç, norveç, hollanda, economist derken guardian da topa girmiş.
    Aqp kazansın erdoğan gitmesin diye herkes topa giriyor.
    Bencede tekrar kazanacak. Ve dth leri sahiplerin rızası dışında tl yapıp onuda bitirecekler sonra ne yaparlar bilmiyorum.

7. 2.el konut kampanyası bekleniyormuş. Belki kirada oturduğu evi alan evsizlere ucuz kredi verirler.

https://www.patronlardunyasi.com/hab...-olacak/274641

...

Konuya ilişkin TRT Haber'e değerlendirmelerde buluan Gayrimenkul Sektör Temsilcisi Gökhan Taş, şunları söyledi:

"Şu anda orta ve ortanın altı gelir grubunun ciddi anlamda bir gayrimenkul alma ihtiyacı var. İkinci el ile ilgili talep çok yoğun bir şekilde. Bu açıklanacak proje herkesi kapsayacak. Belirli şartlarla olmayacaksa o zaman gerçekten pazarda insanların ihtiyaçları karşılanır diye düşünüyorum. Yüzde 20 peşinat verilecekse, belki peşinatta üç dört yıl vadeli, ayrı bir kredi. Diğer uzun vadeli de ayrı bir kredi modeliyle böyle bir şey uygulanabilir."

İkinci el konutlara yönelik çalışmanın detaylarının Şubat ayı içerisinde açıklanması bekleniyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Gençlik lay lay lom havasında..
    Sıkıntı yaşamamış, ambargo görmemiş, savaş görmemiş
    En azından bizim gibi elinde bidon benzin kuyruğunda beklememiş..

Her yazılanın cahil bir otoriter lidere yaradığına şartlandırılmış..

Sayfa 945/990 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •