Special Days Image
Sayfa 689/990 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: Viop XLVII

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Al sana kendini , KUTSADIĞIN TEKNİĞİ ispatlama şansı...O dediğin tekniğe göre VİOB da gerçek zamanlı işlem yap..

Anında yaz ve saati gösteren ekstreyi ver. 5-6 işlem yap...En az 20 kontrat olsun...haydi...

NOT. forumdaşlara..ben ifrat-tefrit yapmam..teknik yoktur demem ama tekniğin pek çok açık noktası var ,derim(1 veya 2 saatlik kapanış olayı vs...onu beklersen başka beklemezsen başka sıkıntı..ve kocaman zarar)).İzmiti geçince İSTANBULA gidersin demek meziyet değildir.
    bom boş abkacık bunları yazıyorsan zaten okuması anlaması olmayan adamsın benim vıopla ilgili işlemle ilgili yorumum yok grafın üzeine pıst 100 yazıyoruz senin gibi boş insanlar anlamıyorsa yapacak birşey yok.
    xu30 da alır satarım yatarım havanın durumuna göre , formasyon ararım bunu vurkaçlık olarak kullanırım sana ne yapamadığını neden kıskanıyorsun abkacık.
    bana manyak diyorsun daha manyaklığımı görmedinki şuanda yaptığım sadece nasıl geliyorsan o şekilde yürüyorum.
    Son düzenleme : sindoma53; 29-01-2023 saat: 20:12.

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    300 tane long 300 şort yaptıkta aracı kurumla birlikte kârı yarı yarıya kırıştık ... şükür yine terste kalmadım ama bu kadar stres yapıyoruz... karşılığında ufak bir parça alıyoruz...
    Yok teknik çalıştı diyor gelde çıldırma... adam seni kekledi ve ummadığın yerden endeksi sert aldı... Utanmadan ben bildim diyor

tokatlının avukatı abkacık miniyatırımcı ile kteknik konuştuktan sonra senin tokatlın bak söyledikleri burada ben ne demişim ben bildim diye attığım msj koy demişim koyamayınca U dönüşü başlar sende bunu savundun.Benden sana tavsiye burada tanere bok attın , sacroya bok attın , şimdi aklınca geçen bana salladın yav niye okuyorsun beğenmediğin insanları , nedir milletle dalaşma merakın sonra çıkıp hedef saptırma ben takmışımda şuymuştu sen önce aynaya bir bak insan rahatsız olduğu yorumları takip etmez..

3. RED listesine koyarsın hiç bir grafı yazdığımı görmezsin
    bunu yapmayıp ortaya sallayana sallanır.
    bende sallıyorsam banada sallayın...
    bu işler o kadar basit olmaz bizde..
    kolay gelsin..kusura bakmayın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,567
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    SACR0 diye bol takipçi yatırımcı KONYA yı 3.400 deyken önerdi,tavan çekti,3700 oldu.....Hatta ROKET dedi..Hedef 14.000 üzerini gösterdi.

sonra 4.000 oldu..şimdi 2.500.....ve bu arkadaştan en ufak bir yorum yok..

Bunu defalarca yazıyorum..Dolar bazlı olarak çok primli hisse öneriliyorsa 10 kere düşünün..

Bu arenada ÇAKAL-MADRABAZ çok..

Burada hiç kimse bilmez..

BOFA isterse cuma günü çökertirdi ve devre keserdi..ama istemedi..
    Şimdi bu adamın 100 k dan fazla takipçisi var.O kadar kesin konuşunca etkilenen olmaz mı?Oldu da ..zaten ertesi gün direk tavan açtı...sonrası malum...Mesajlar hala orada...

Bunu AKBNK için söylese kötü niyet aramam..zaten tarihi dibin %80 üstünde...Ama 30 katına çıkmış hisseye ,gel gel dersen KAMU ADINA bu kötü niyeti ifşa etmek lazım...

Kesin konuşmalar ve bir yalanı ısrarla iddialı söylersen birileri inanır.''Bu adam bir şey bilmese bu kadar kesin konuşmaz...Yoksa takipçilerine rezil olmayı kim ister ki'' diye düşünür..
    ..oysa yaparlar...
    Ben bu toplumda o kadar şe....insan gördüm ki: PEYNİRİ SİZE GÖSTERİR VE TÜM GÜCÜYLE YEMİN EDER...SEN YANLIŞ GÖRÜYORSUN O PEYNİR SİYAHTIR..DİYE...

SELÇUK (XTRADE..) VAR..Temmuzda 1.30 dolarken: DAHA DOLAR RALLİSİ BAŞLAMADI...3-4 AYI VAR '' dedi...sonra borsa 2.5 dolar olunca: ÖZ ELEŞTİRİ YAPAYIM.DOLAR RALLİSİ ERKEN BAŞLADI'' DEDİ...hayda..o zaman alım yapmayıp bekleyenin zararı ne olacak..ve bilirsiniz bu adam kesin konuşur..güzel hitabeti vardır..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5. sacro burada topik sahibiydi burada yönetimle ters düştü kapattı gitti , bir ara whatsap üzerinde paylaşımlar yaptı , buradan giderken bana teklifte bulundu hisse netten giden teknikçiler kendilerine gruplar kurdu kendisi iyi teknikçidir .Burada yazarken çok tahtada doğru teknik tespitler yapmış birisi idi eskilerden tanıyan var ise bilirler teknik becerisini , sonra kuş sitesine geçmiş ama onun oyun sitili hep böyledir teraziye koyulacaksa insanlar artısı eksisi ile konulmalı.
    bu yazdıklarımı eskiler bilir fazla birşey anlatmaya gerek yok.
    kuş sitesinde yazan çizen teknikçilerin %70 mezun olmuş teknikçilerdir...
    ha başka filmlere bulaşıp para kazanılıyorsa ALLAH nasip etmesin kim yapıyorsa.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,567
    SACRO ,7-8 hisseye uçuk hedef vermişti..

Bana ilerde uyacak olan NETAŞ-SKTAŞ olabilir...Hele zamanı gelsin..Zaten bu hisselerde hedef verildiği günden beri %30 düştü...

Ama netas 1 dolar olursa(tarihi dip-global şirket) ve sktaş(chp kazanırsa...muhalif olduğundan bazı adımları olumsuz olarak cevaplanmış ve dolar bazlı dibe yaklaşırsa)....

evet mantık bu..

20 kat gitmiş hissede orta vadeli yatırım yapamam..elbette 20 kat giden sasa gibi 40 katta gider..ama gece rahat uyutmaz..ve terse düşersen 5 yıl beklersin..

neyse size kolay gelsinn
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Öbür köydeki 2 kişiye salladığım yazılmış o kişi buradan kovulan consessus sadece bana değil buranın yönetiminden tut , ortama şahıslara herkese sallıyor , salladıklarınada msj attım özelden insanız ya daha ne hakaretler ediyor.O siteye giremiyorum girsem ne yapacağımı biliyorum hemen engel geliyor yoksa bugunde yazdım içerde veya dışarda ne gerekiyorsa yaparım bilenler bilir.Burayı sabah akşam okuyor bu yüzden kendimce buradan cvp veriyorum , ha bir yanlışım varsa yönetim uyarır ..
    kimse algı işine girmesin.

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Sana neden batıyor?..Teknik senin patentinde mi?Senin NEVROTİK marazlı ,bazılarına takmış ruhsal zırvalıklarını dinlemek zorundamıyız?

12 aydır burada..öbür köyden 2 kişiye takmış..burada kusuyor..Çakal, o adamlara beni benzetme..Anladığın dil bu ise en alasını ben de bulursun.

Forumun asaleti kirlenmesin diye es geçtim,geri vites olarak algıladı.

Adam ruh hastası..Burada her şeyi üzerine alınıyor...Tokatlı''sana demedim'' diyor...''yok yok bana dedin'' diyor...

Embesile kaç kare dedim..Bu mantıkla viob da batılır..bak cumaya dedim...MANTIKLI CEVAP VERSE..TAMAM DERİM..

Adam ,teknikle ilgili eleştiri yapınca üzerine alınıyor.
    Ben yazacağımı yazdım....dikkat edersen ben onun yazısını bile alıntı yapıp yazmıyorum...kötü söz bu forumda yazmak istemiyorum.....yazdığımız açık ve sade....asla kıvırmadık....hakaret etmem ben ....form sahipleri elbette yazdığını görüyor....geçen onu uyardı ama anlamadı ....tahminen tekrar uyarır....
    Dediğin gibi aç kontratlarını resmini at ortaya kazan alkışlayalım... Yapabilir mi onu görecez.....Neyse başını ağrıtma....

Sayfa 689/990 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •