Sayfa 690/990 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Viop XLVII

1. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...3zlOhiYew&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

NATO ile Rusya arasında tehlikeli tırmanış

Rusya Federasyon Konseyi Senatörü Pushkov, NATO’nun Rusya ile doğrudan askeri çatışmaya doğru ilerlediğini söylerken, NATO Askeri Komite Başkanı Oramiral Bauer, NATO’nun Rusya ile doğrudan bir çatışmaya hazır olduğunu açıkladı.....

görünen o ki bir kaç güne kalmaz borsalar sert etkilenir bu gerginlikten.....Öncelikle avrupa borsaları....geçikmeli, tüm dünya borsaları.....

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    NATO'nun Rusya ile doğrudan bir çatışmaya hazır olduğunu açıkladı.....

görünen o ki bir kaç güne kalmaz borsalar sert etkilenir bu gerginlikten.....Öncelikle avrupa borsaları....geçikmeli, tüm dünya borsaları.....

bizde bir aya yakın babaların mal boşaltması

Peşi sıra Mavilim ahmet abim de devamlı Grafiklerini yukarıya çizerdi bu gün 4500 civarlarına gelir mi diye bir resim görünce Elliot sayımlarından da bir kaç grafik aşağıya saymış ..
    hayırdır diyorum artık

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Ben yazacağımı yazdım....dikkat edersen ben onun yazısını bile alıntı yapıp yazmıyorum...kötü söz bu forumda yazmak istemiyorum.....yazdığımız açık ve sade....asla kıvırmadık....hakaret etmem ben ....form sahipleri elbette yazdığını görüyor....geçen onu uyardı ama anlamadı ....tahminen tekrar uyarır....
    Dediğin gibi aç kontratlarını resmini at ortaya kazan alkışlayalım... Yapabilir mi onu görecez.....Neyse başını ağrıtma....
    Burada ne yapılacağına sizlermi karar veriyorsunuz ,
    sen big şortun şortundan tutansın burada hergün gelip onu soruyordun güldürme beni
    Abka ya yazdım yaptığım işlemleri bak okumadan onu alıntılıyorsun , önce okumayı öğren .
    ama beni oku bana sallayacaksan ,kötü söz demişin ya o zaman yiyiyorsa alıntılayacaksın cuma msj bana yazdığın kabak gibi belli ama kıvırıyorsun , sonra benim ayarım kaçınca ithamda bulunuyorsun ya ben yazınca kötü söz sahibine ait ne kadar kolay değil mi peki yazmadığım şeyi toplum karşısında yazmış gibi algı yaratmak ne olacak , bak kardeş yolda yürüdüğümüzü düşün yanımdan geçerken karnından da konuşsan normal hayatımdada cvp veririm hayırdır diye bu benim karekterim sende topikte ogun bana söylediğini biliyor çünkü o saat arasınsa kamera kayıtlarında sen , ben, miniyatırımcı var. Ben yemem bu işleri bu yüzden bundan sonra plakama yaz ...
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

5. Gelelim borsaya ŞUBAT tın 15 yaz 13 kış olabilir mi
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

6. Twitter da Serkan Saka bey paylaşmış. Dikkatimi çekti.Hepsinde 5 kırmızı mum var.
    Ytd

7. Krizlerin en büyük kaybedeni panikleyenlerdir.

-Warren Buffett

Düşüşlerde %5'te panikleyip çıkanlara %30-%40 aşağıdan mal vermemişler maalesef

8. Yıllardır değişmeyen bir short 24 klasiği. Hafta sonları dünya savaşları ihtimali yazılır yetmez dünya savaşı kesinde etkileri ne olur vs vs yazılır.

Dün biri ABD Çin savaşı yazmış yıl vererek , bugun NATO Rusya savaşı vs

15 yılda bu forumda haftasinlari ne savaşlar çıkarıldı ne krizler çıktı.

Şahsen evde alman TV leri CNN takip ederim.

Dergi olarak times ve economist abonesiyim yıllardır. Bu konuların ciddi ciddi ihtimal olarak tartışıldığını ilk burada okuyorum.

Neyse herkesin kendi hesabı.

Bu arada sabah birisi Ukrayna'ya 300 tank gidecek diye haber getirmişti. İşin gercwgi şu anlık 30 leopard 31 ABD tankidir. Ötesi zamanla artarsa bilemem ama şu an durum bu. Ki o tanklar ne zaman gelir tartismali özellikle panzerler çünkü hazırlanmaları da zaman alacakmis.

Sayfa 690/990 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •