Sayfa 34/990 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Viop XLVII

1. diyelim haftaya çıkıldı ve erken seçim 30 Nisan dendi bundan ötürü neden borsa satış yer ki ?

2. ereğli tahtası istanbul borsasının bonanzasıdır, ben bildim bileli bi takım oyuncular ereğli tahtasına sahip çıkmaya çalışmıştır.. dündar altay en büyük olduğu zamanlar ereğli tahtasına cesaret etmişti olmamıştı, ata yatırım kurdoğlu girdi sonra, yine olmadı büyük zararla ayrıldı tahtadan, ilhami de beceremedi.. özelleştirme esnası arcelor geldi tahtaya, devasa küresel demir-çelik oyuncusu, ereğli ona da büyük geldi, 15 sene sonra kabul etti yenilgiyi, yıldı gitti

ereğli kimseye nasip olmaz, ereğli halkına aittir bu tahta.. yani küçük yatırımcıya

3.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    diyelim haftaya çıkıldı ve erken seçim 30 Nisan dendi bundan ötürü neden borsa satış yer ki ?
    yaaaa dediler ya, akp seçimi kaybedeceğini anlamış o yüzden borsadan kaçmaya başlamış

sen bu cümlede en ufak bi akıl-mantık görüyorsan, borsada batmayı garantilemişsindir, bi an evvel çık bu işlerden

4. valla ben bıktım sürekli ekrana bakmaktan. algoritmik trade olayına sardım.
    Algoritmik trade ile ilgili merak ettiğiniz birşey varsa 24 ocakta bir event var.

https://www.linkedin.com/events/algo...6960/comments/

5.  Alıntı Originally Posted by mazlum_trader Yazıyı Oku
    valla ben bıktım sürekli ekrana bakmaktan. algoritmik trade olayına sardım.
    Algoritmik trade ile ilgili merak ettiğiniz birşey varsa 24 ocakta bir event var.

https://www.linkedin.com/events/algo...6960/comments/
    Yanlış anlamayın, hiç bilginiz yoksa temel atmak için gidilebilir.

Ama kazanan sistemi olan hiç kim se anlatma zahmetine ( ego tatmini hariç )

Gİ RE MEZ

Anlatanın size bi fydası

O LA MAZ

Bunu bilerek giderseniz temelleri öğrenme vs amacıyla çok faydalı olur.

6. Bence de kazanan sistemi kimse kimseye vermez. O sistem bu sefer adamın sistemini bozar.Normalde işlem hacminde binde 1 den itibarn her işlem zaten kendi kendini etkilyordur, normalde 1000 işlem yerine artık 1001 işlem oluyor.

Öte yandan senin aklına yatan bir sistem yazdırılabilir, yazan kendine de bir kopya alır sonra gerçekten işe yarıyor ise kendindekini iyileştirir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Bu haber arşivimden,2016 yılında gerçekleşmiş,güncelde durum nedir bilemeyiz.

YTD
    üstad, ben bu olayı biliyorum az çok, esasen bizim kastettiğimiz mevzuuda sn hamza haklı, o yüzden daha öte bi yorum yapmıycam

8. Arcelaor Türkiye'de iş yapıyor diye biliyorum, dışarıdan ucuz getirip satarken EREGL'de işler zayıflar diye düşündü belki.

https://turkey.arcelormittal.com/
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 34/990 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •