Sayfa 17/990 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Viop XLVII

1.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku

Hani aslan ceylanı parçalerken ŞOK a girer ve gülümser gibi olur ya,İnsanlar da önce ŞOK a giriyorlar,sonra beynin salgıladığı hormonlarla acıya alışıyorlar.

Yok mu bizi kurtaran diye feryat edip sağda solda kurtarıcı arıyorlar.
    Yapacak 1 şey yok,aldıkları yara ölümcül değilse zamanla alışacaklar..
    2 gün önce VİOP ta pozisyon alanın durumu vahim.
    VİOP ta pozisyon alırken çok dikkatli olunmalı.!!

YTD
    Katılıyorum, bir diğer konu da insanoglu cok garip, zararda beklerken peygamber sabrı oluyor, zarar buyudukce insana bir garip mutluluk geliyor , bu kısım arabeskın de bu kadar talep gormesi ile aynı sanki, zarardaki kişi adrenalin salgılıyor ve bunu salgıladıkca zarara bagımlı oluyor. kar ederken boyle degil bünye, bir an once zihinsel olarak orgazma yani karı almaya yonelıyor.

emınım su pıyasada zararda durabildigi kadar karda durebilen kişiler oyuna 3-0 onde baslıyordur.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Gidiyim bir araba bakayım dedim Mercedes mi bmv mi Audi mi woswagen mi karar veremedim. Üçü de bizim otoparktaydi yakından bakayım dedim
    Bakma hiç moralin bozulur.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. Para bol eyt icin yer açılır seçim bilanco vsvsv derken yi e zirve..

Enflasyon ortamında para başka bir yere park etmez..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. Milletin döviz altın takıntısı ve gayrimenkul sevdası enflasyonun iliklerimize kadar girmesinden.

Enflasyonda bazı sektörler daha iyi iş yapıyor, bazıları ayakta kalmaya çalışıyor bence.

Bir kombi şirketi sürekli işler çok çok iyi derken birden battı ve el değiştirmişti diye hatırlıyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    günahı boynuna..yorumsuz..Bundan dolayı shortları taşıyacağım...taki sağlam taban,kuv.çıkış oluncaya kadar.

bence 5700 tepe olarak kalacak...şimdi tutsunlar bakayım...gundwaneye büyük iş düşüyor..

3 kat daha gaz vermeli...gogogo demeli...

Az ciddiyet, Çok geyik...

6. Bugün ki düşüş bana göre abartı oldu

bugece khk gelebilir hissi oluştu bende

8. Tecrübeli bir analist, ucuzluk bir katalizör değildir demişti., çok çıktı da benzer olabilir tabi.

Bunları ön hazırlık sinyali olarak almak işleme daha sonra başlamak akıllıca olmalı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 17/990 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •