Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 33 madde; 9 - 16 arası.

Konu: UNTAR - Ünal Tarım Ürünleri

1. virik zirik işler denir anadoluda buna
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

http://www.egetropikal.com/SayfaDetay.aspx?SayfaId=5

Ünal Tarım iflas ettir Ege Tropikal ile devam et...Ne güzel iş...Sonra Sermaye Piyasaları neden gelişmiyor?

3.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku

Ünal Tarım iflas ettir Ege Tropikal ile devam et...Ne güzel iş...Sonra Sermaye Piyasaları neden gelişmiyor?
    yakında egetropikal diye halka arz etmeye kalkarlarsa şaşırmayalım

Alıntı Originally Posted by duran Yazıyı Oku
    yakında egetropikal diye halka arz etmeye kalkarlarsa şaşırmayalım
    Şaşırmamayı kanıksadık sanırım......

5.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku

Latif Ünal efendi ve babası Yaşar Ünal,alavere dalaverelerle Ünal Tarım Ürün (UNTAR) şirketinin içini boşalttın hileli iflas ettirdin milyon dolarları cebine indirdin 2006 yılında hakkınızda istanbul cumhuriyet baş savcılığına şikayette bulundum ama belliki onlarıda haram paralarınla iyi doyurmuşsun velhasıl sonunda şirketi hileli iflas ettirdin dolaysıyla 50 bin lot untar hisselerim ve paralarım buhar oldu sayenizde ben kaybettim sen kazandın ssonrasındada devlet sana en iyi işadamı diye madalya taktı haramz hak yiyen latif..Yediğin o paralarımız sana zehir zıkkım olsun haram olsun,ahir alemde bu dünyada olmayan adalet orada olcaktır Allaha hesap vereceksin unutma latif.. Çoluğuna çocuğuna tüm ailene baban yaşar Ünal'a hakkım zahi olmasın haram olsun vebalim günahımda mizan terazisinde sizin olacak hakkım oranında..Ayrıca 2006 yılında yediğin 50 bin tl helal paramı alabilmek için yasal olarak peşindeyim latif yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim çocuklarımın hakkını çocuklarına yediremezsin sende yiyemezsin bunu Türkiyeye ispat edeceğim .. Allahın adaleti gerçekleşecek benim helal param bana geri dönecektir ..Hayır olmaz desende Allahın adaleti mazlum kulunun lehine senin aleyhine olacaktır zalim acımasız merhametsiz kul hakkı yiyen latif Ünalve babası Yaşar Ünal efendiler.Devlet şirketlerimize yatırım yapın faiz haramdır diye vatandaşları teşvik ediyor sonrada sahipsiz bırakıyor Latif Ünal ve babası yaşar Ünal gibi içini boşalttığı şirketini hileli iflas ettirip haram paraları cebine indiren vicdansızlara yem ediyor sonrada adil adaletten bahsediyor siz geçin o işleri vatandaş bunlar gibi zalimlerin zulümlerinden kan ağlıyor banka borçlarıyla boğuşuyor..Eeeeyyyyyy başımın tacı Devletimizi yönetenler; Latif Ünal ve babası Yaşar Ünal, Ünal Tarım Ürün şirketinin içini boşalttı hileli iflas ettirdi yatırımcıların paralarını hileli yoldan cebine indirerek mağdur etti sonrada Ege Tropikal şirketi kurup yoluna devam ediyor ama bizleri perişan etmiş kanımızı emmiştir sizler neredesiniz devletimin tüm yönetimini yukarıda bahsettiğim şahısların yapmış olduğu haksızlığa dur demeye yargılamaya Özelliklede SPK'yı göreve davet ediyorum..Teşekkür ederim..Saygılar..
    Son düzenleme : kartalgaga; 28-10-2017 saat: 12:27.

6. Gercekten hakzizliga ugrayan mazlumun magdura donusmesi boyle içten haykirislara sebep oluyor ve zalimlerin sonları hep aynıdır insaallah. .

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Buraya da tasiyayim bunu. Gunu gelir biri okur bu serefsizlerin ne oldugunu.
    ----

NOT: Bu hisselerde (LIO/UNTAR) uyarilar ve bu detaylar hep hisselerin sirasi kapatilmadan verilmistir. Forumda duruyor. Cikip da is bittikten sonra konusmanin faydasi yok demeyin. Benim maddi bir kaybim yok.

Bir 10 sene de burda gecmis. Bu SEREFSIZ INSAN MUSVEDDELERININ unutulmamasi gerekiyor. Bunlarin kitabinin yazilmasi lazim.

Bakalim piyasaya sirketin %90'ini yikip kacmak icin neler yapilmis:

1. ASPARAGAS ORTAKLIK: Hem de iki tane birden!
    2. ASPARAGAS PORTAKAL IHRACAT HABERLERI
    3. ASPARAGAS PORTAKAL IHALE HABERLERI
    4. ASPARAGAS ENERJI SANTRALLERI GIRISIMI
    5. ASPARAGAS RUZGAR ENERJISI URETIMI

Bir portakal / kuzu klonladik demeyi unutmuslar! Onlari da en son %10unu gecirirken yapacaklardi herhalde.

Serefesizlerin denetimden gecmis bilancosunda gorulen 15 Milyonluk TL'lik stogun bos oldugunu battiktan sonar gorduk.

Sizi gidi fislenmis adiler. Bir beddua okuyum dedim butun yatirimcilar adina.

16/09/05 tarihli mesajimdi asagidaki... Patron her gun ceyrek milyon mal pompaladi piyasaya yabanci ortaklik haberi ile... Hissenin halka acikligi oldu %90'a yakin.

Bu hisselerde kucuk yatirimcinin nasil soguslendigi acik acik belli iken hicbir kurum niye gerekli yaptirim uygulamadi? Gerekli denetleyiciler de mi paylaniyor yatirimcilarin soguslenmesinden? Herkes mi bu isin icinde? Ta o zaman yazmisiz hem bu hem lio ayni dumeni ceviriyor diye... Biri batti gitti otekisi iflas istiyor.... Aradan 1.5 sene gecmis ati alan uskudari gecmis, bizimkiler operasyon yapiyor kara paranin aklanmasi vesaire....

Ne acayip bir ulkedir. Herkesin yaptigi yanina kaliyor.
    5 ay oncesinin haberiydi bu. Nerede 2 tane yabanci ortaginiz? Konu ile ilgili hicbir gelisme mi olmadi ki IMKB'ye haber gonderilmiyor?

Patronun malini dagitmak icin sirket tarafindan uretilen asparagas haberleri cok iyi bir sekilde gormussunuzdur umarim arkadaslar.

750 idi kagit haber ciktigi zaman 400 su anda. Endeks %30 yapti. Baska soze gerek var mi?

Yatirim yaptiginiz sirketin sahiplerinin nasil oldugunu iyi bilin. Bu hisselerde ancak vurkac yapilir. Aksi takdirde bu insanlara (!) haketmedikler sekilde deger vermis olursunuz.

Bu siparis habere vaktinde uyarimizi yapmistik. Ayni senaryoyu hep yaziyor bunlar. En son Lio'da.

Ünal Tarım iki yabancı ile aynı anda görüşüyor
    18.04.2005 / Pınar Sungur / Haber

Fabrikasını kiralamak isteyen uluslararası firmanın ardından Ünal Tarım'a yabancı bir yatırım finansman şirketinden daha teklif geldi. Son gelen teklif 'borçları kapatalım kara ortak olalım' derken Ünal Tarım cephesi her iki tarafla da görüşüyor.

Oteki ayni sekilde halka geciren serefsizi (ARAT) gidip Tekstilciler Dernegi Baskani yaptilar. Bu adami da Basbakan yaparlar artik herhalde.

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •