Sayfa 141/629 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 5031 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yok size yazmadım. Nickinde hoca olana yazdım.
    Teşekkürler Bist 100 5400 ile 4500 arasında testerede buda sıkıntı yaratıyor bugün takasa baktım aslında iyi İşbank günlük takas piyasa düzelsin İşbank baskı olup olmadığı belli olacaktır hele X bank yükselişe başlarsa daha net belli olur pislik yapıp yapmadıkları neyse kısmet diyelim.

2. DÜZELTME - "Bankaların tüzel müşterileri için raporlama standartlarında yeni uygulama" başlıklı haberimizin ikinci paragrafında yer alan "AA muhabirinin TCMB'den edindiği bilgiye göre" ifadesi, "Bankalardan edinilen bilg... -AA

DÜZELTME - "Bankaların tüzel müşterileri için raporlama standartlarında yeni uygulama" başlıklı haberimizin ikinci paragrafında yer alan "AA muhabirinin TCMB'den edindiği bilgiye göre" ifadesi, "Bankalardan edinilen bilgiye göre" olarak düzeltilmiştir.

Bankaların tüzel müşterileri için raporlama standartlarında yeni uygulama - Yurt içi tüm bankalardan nakdi ve gayri nakdi toplam kredi bakiyesi 5 milyon TL ve üzerinde olan şirketler döviz pozisyonlarını Sistemik Risk Veri Takip Sistemi üzerinden aylık frekansta Merkez Bankasına raporlayacak

İSTANBUL (AA) - Bankalar, raporlama standartları kapsamında 5 milyon TL ve üzerinde kredi bakiyesi olan tüzel müşterilerinin döviz pozisyon raporlarını Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Sistemik Risk Veri Takip Sistemi'ne iletmelerini isteyecek.

Bankalardan edinilen bilgiye göre, 2018 yılında TCMB bünyesinde reel sektörün döviz pozisyonunu etkileyen işlemlerini izlemek amacıyla kurulan Sistemik Risk Veri Takip Sisteminin kapsamı genişletildi.

Buna göre, yurt içi tüm bankalardan nakdi ve gayri nakdi toplam kredi bakiyesi 5 milyon TL ve üzerinde olan şirketler döviz pozisyonlarını Sistemik Risk Veri Takip Sistemi üzerinden aylık frekansta Merkez Bankasına raporlayacak.

Böylece, reel sektörün yabancı para pozisyonu analizlerine yönelik kullanılabilir veri seti genişleyecek.

Bankalar, kapsama giren tüzel kişi müşterilerine, takip eden ayın ilk 10 iş günü içerisinde, Sistemik Risk Veri Takip Sistemi raporlama ekranı (https://tcmbveri.gov.tr/ ) üzerinde yer alan "Özet Döviz Pozisyon Raporu" linkinden raporlarını bildirmeleri gerektiğini tebliğ edecek ve bunu takip edecek.

Bu kapsamda ilk raporlama, nisan ayının ilk 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecek.

Halihazırda Sistemik Risk Veri Takip Sistemi kapsamında, 15 milyon dolar ve üzerinde yabancı para cinsinden kredi riski bulunan yaklaşık 2 bin kurumsal firma, para birimi bazında ve çeşitli vadelerde varlık ve yükümlülük kalemlerini aylık frekansta raporlamaktaydı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Ayrıca Xbank kapanış 4,706 Ykbnk temettü ödemesi var bankacılık endeksinin düşüşüne etkisi olabilir.Neyse bedava banka hissesi İsctr de bekliyorum orta vade olumluyum bol paranın olduğu dönemdeyiz banka genel müdürlerinin umurlarında olmaz hisse fiyatı düşmüş yada yükselmiş bu yapının değişmesi gerekir düşük maaş yüksek prim ver başarı kendiliğinden gelecektir.Örneğin hisseler niye yılda 1 defa temettü veriyor borsa gelişmez sadece yılda 1 temettü ile bunları büyüklerin düşünmesi gerekir ben düşünmek zorunda değilim foruma yazdım kötü İsctr dolar bazında satmaya kalksalar çöptür gerçekler budur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    biliyoruz ki piyasada yabancida kalmadi... aylar önce bye dediler,
    Dün Sadece ziraat bu tahtadan milyonlarca lot mal cekti,
    bu kadar mal kimin, aldikca veriyor,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

6. NEVRUZUNUZ KUTLU OLSUN ARKADAŞLAR

artık anketlerde kılıçdaroğlu hdp aday çıkarmamasının da etkisiyle belirginleşebilecek %55 üstü bir bantta 10 puan farkla telaffuz ediliyor ,HAFTAYA ANKET YAYINI BAŞLAR MEDYAYA DÜŞER.... NAGEHAN ALÇI neden taraf değiştirdi daha net anlarsınız diyen de vardı anket yağcılığı yapan tv kanalları da sus pus olacaklar ,

yağcılık güzel meslektir zeytinyağını alır alır sürersin bir yerine....evet yağladığın kişiden önce kendine süreceksin de.. .bir yerine sürmen lazım çok sür ki acıtmasınlar

hayatta en çok tv lerdeki siyasal parti dalkavuklarından ... iktidar ve muhalefet adına gerçekleri çarpıtanlardan yalan söyleyenlerden çıkarı yüzünden fikrinin tersini savunanlardan nefret ettim yılmaz özdile yapılanları filan hala kınıyorum. mesela...muharrem inceye haksızlık yapılmıştır cümlesini krumaktan çekinen chp lilere da şaşırıyorum , korkak SİYASET ANLAYIŞI ülkeyi zaten bitirdi, bu bitmişlik devam etmemeli...

bazı sözde gazetecilerdeözde parti sözcülerinde ne iktidar korkusu varmış 5-10 puan üstü fark bile atabilir KK ben tarafsız bakıyorum, ağızlarında 52-53-55 biz kazandık.. aldık yine alırız lafları MİLLATTAN ÖNCE MUHARREM ADAYKEN 53 ALINsa nolur ki ortada ne gayret ne bir amaç yoktu .

bu seçim çok zor %49 geçmesi RTE için mucize olur . görüntü bu arkadaşlar

dolar 14 mayıs gecesi 18.50 altını test ederse altın düşerse hiç şaşırmayınız.

KK %53-54 RTE %41-44 DİĞERLERİ %2-5 ALIRLAR .YTD tahminim bu yönde anketlerde çıkanlar 4-5 anketi süzün sonuç böyle çıkıyor .

MUHARREM İNCEYE %1 OY GELİRSE tv yorumcuların yüzleri kızarır mı acaba ?

borsa da gerileyecek buna göre o gece SAFİ nakit poz giren de çok olacaktır , PAZARTESİ SABAHI dolarda 17.50 TL testi borsaya GÜNLÜK %5- 10 yakın net volatilite gelebilir benden söylemesi.

muhalefet kazanırsa dolar düşer anlık bir borsada yukarı ve aşağı ani hareketler de olabilir . kesinlik verilemez , olumlu bir tırmanış ve kar satışı dolar bazlında mini ralli olabilir de. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hoca hayırdır senin buralarda ne işin var yolunu mu şaşırdın. Bak burası senin ufak lotlar ile kaldır indir yaptığın ya da topiğinde şov yaptığın yerlere benzemez. Sonra Lunar beni uyarmadın deme.
    Tavsiyen için teşekkürler, sevgili ekmek teknem..(!)

8. Gerçekten çok komiksin Hoca yaşın oldu 50 hala buralarda 20 yıl önceki kafada yazılar yazıyorsun. Patlat bir ICBCT cinsinden ISCTR grafiği de insanlar seninle bir tanışsın.

Ne oldu USD leri bozup 15 ten ISCTR mi almaya karar verdin?

Ekmek teknen mi? Kafa buluyorsun herhalde en son 1,6 a BTCIM de stop oluyordun.

Misal ben ISCTR de nasıl senin ekmek teknen olacağım. Bak arşiv orada gir oku kendini fazla rezil etme istersen.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 141/629 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •