Sayfa 4/629 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5031 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. Diyelim muhalefet seçimi kazandı iktidar gitti. Şu ekonomi düzelecekten kastın nedir?

İnşallah önce devalüasyon sonra % 50-60 faiz sonra bir sene de % 5 artmış doları geri alıp her sene paranı % 45 dolar bazında artırmak bu arada ülkeyi inek gibi sağmak değildir kastettiğin ekonomik düzelme.

Bir de İMF anlaşması olacak ki o paraların garantisi olsun.

İnşallah kastettiğin ekonomik iyileşme bunlar değildir.Zira yıllardır bunlar gittiğinde ekonomik iyileşme yaza yaza artık beynimize ettin.

Bir cevap ver de şuralarda kayıtlara bir geçsin.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 13-01-2023 saat: 09:23.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Heh. Iyi sokuyorsun arada.
    kahirlyi maalesef yediler.
    istifimi bozmazdim da mevzular cogalinca beni gerdi, eninde sonunda borsa bizimki de

-ekrem baskan olayi
    -hdp kapatma
    -isvec/nato krizi
    -zarrab davasi

mal toplamaktan ziyade ortalik karisacak gibi geldi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
    Sakayi anlayisla karsilayanlara saygimiz sonsuz. Kirdiysak özür de dileriz. Olgun insan kendini belli ediyor zaten. Moraller her daim yukari.

Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    istifimi bozmazdim da mevzular cogalinca beni gerdi, eninde sonunda borsa bizimki de

-ekrem baskan olayi
    -hdp kapatma
    -isvec/nato krizi
    -zarrab davasi

mal toplamaktan ziyade ortalik karisacak gibi geldi
    Yahu sen tecrubelisin, hukumet eli ile endeks muhendisligi yapiliyor dolari tutabilmek icin. KKM;ler borsaya akti. Talep artisi yani. Milletin parasina dolarlarina ta ne zamandan beri goz koymustu. Bir de herif senelerdir herkezin ustune oynadi butun mallari yandasina gecirdi. Gormedin mi zenci tehdit etti, bankalar tavan tavan gitti. O neydi be gunde 5 kere bir yerlere saldiriyordu. Bir dolardan %30 ye, bir hisseden %30 ye iki gunde. Simdi keto yatakcisi ile kanka. Allah belasini versin, hepsinin colugundan cocugundan 300 sene dogacagindan cikar insallah yaptiklari.

5. en son cuma yükselişte tupras ve bim aldım aklımda iş bankası hisseleri kalmıştı, defansif düzenleme amacıyla gün bazında gir çık yapmaya karar vermiştim.

pazartesi ahmakça kararla satıp bankalara dönmüştüm full çok sert düşüşten %25 realize edilmemiş zarar oluştu, meraklı köfteci mantığıyla günde 25 milyon üstü hacim yaparak %1-2 lot artırıyorum ,

stopsuz bırsacı olunmaz nakit poz kalmak ve direnç destek gözlemek şart , stopsuz borsa besmele ve abdestsiz namaza benzer hele bist 100 de hiç olmaz amele gibi lot artırma mücadelem sürüyor , artk bist 100 ve xbank arası 1000 puanlık farkın OCAK AYI BDDK BANKACILIK KARLARININ yayınlanacağı tarihlerden önce kapanacağını düşünmekteyim. ocak karları piyasada bomba gibi olumlu bir iştah yaratacak ne agrip aralık ayında süper kar eden bankalar ocakta negatif kar açıklayacak tarzı bir MANİPÜLASYONA kurban olduk yazık ya

gir çık yapmak için sağlam hisseler var bankalar 1-2 tavan yapsalar yine gevşerler , bilginiz olsun lot artırmak tek ama tek hedefiniz olmalı arkadaşlar ...TEMETTÜLER UÇURACAK karlar uçuracak bankaları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    takaslarda alt detayda ilginc seyler de oluyor
    ornegin yapi kredi, dunkof`a YKB tahtasinda bugun anladigi dilden cevap veriyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by deniz ali Yazıyı Oku
    en son cuma yükselişte tupras ve bim aldım aklımda iş bankası hisseleri kalmıştı, defansif düzenleme amacıyla gün bazında gir çık yapmaya karar vermiştim.

Pazartesi ahmakça kararla satıp bankalara dönmüştüm full çok sert düşüşten %25 realize edilmemiş zarar oluştu, meraklı köfteci mantığıyla günde 25 milyon üstü hacim yaparak %1-2 lot artırıyorum ,

stopsuz bırsacı olunmaz nakit poz kalmak ve direnç destek gözlemek şart , stopsuz borsa besmele ve abdestsiz namaza benzer hele bist 100 de hiç olmaz amele gibi lot artırma mücadelem sürüyor , artk bist 100 ve xbank arası 1000 puanlık farkın ocak ayı bddk bankacılık karlarının yayınlanacağı tarihlerden önce kapanacağını düşünmekteyim. Ocak karları piyasada bomba gibi olumlu bir iştah yaratacak ne agrip aralık ayında süper kar eden bankalar ocakta negatif kar açıklayacak tarzı bir manipülasyona kurban olduk yazık ya

gir çık yapmak için sağlam hisseler var bankalar 1-2 tavan yapsalar yine gevşerler , bilginiz olsun lot artırmak tek ama tek hedefiniz olmalı arkadaşlar ...temettüler uçuracak karlar uçuracak bankaları
    100% farklı dusunuyorum !

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    en son cuma yükselişte tupras ve bim aldım aklımda iş bankası hisseleri kalmıştı, defansif düzenleme amacıyla gün bazında gir çık yapmaya karar vermiştim.
    Cok zor o isi yapmak Deniz kardes. Malin varsa da kaptiriyorsun onla ugrasirken. Ben kac kere butun malimi kaptirdim gaza gelip (ya da yerine koyarim diye) UV dusunmeme ragmen. Bazi hisselerde sadece trade amacli, bazilarinda da hic islem yapmadan, ya da 3 ayda falan islem yaparak devam etmek mantikli. Borsa gelecegi fiyatliyor, heriflerin neyi alip sattigini bilemiyoruz muneccim olmadigimiz icin. Bir de boyle manipulatif bir piyasada az parayla istenildigi sekilde yonlendirilebiliyor hisseler.

Sayfa 4/629 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •